İçeriğe Yönlendir

Yeni Şirket Arabamız

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Misafir

Bence bayi içinden birileri müşteri olmuştur bu araca. Müşteri kabul etmiyor diyerek 8.000TL indirimli alsa, hasarsız diye satsa, kısa günün karı hikayesi olur. Sizin almamanız bence bir kayıp değil ama bayi bu işi kazanca çevirmek için biraz uğraşmış gibi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bence bayi içinden birileri müşteri olmuştur bu araca. Müşteri kabul etmiyor diyerek 8.000TL indirimli alsa, hasarsız diye satsa, kısa günün karı hikayesi olur. Sizin almamanız bence bir kayıp değil ama bayi bu işi kazanca çevirmek için biraz uğraşmış gibi.

Saygılarımla.

Ağzımdan aldın Abi Al bendede okadar .Aynı fikirdeyiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

düşüncenin sonuna kadar arkasındayım. Ford otosana telefon açıp ağzıma geleni söyledim. Bakalım bana ne ile dönecekler. valla heyacan bitti. [emoji23]

Hayirlisi bakalim sonucu bekliyoruz abi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün Yeni aracın faturası kesildi pazartesi alacağız herhalde. Kısmet böyle imiş herhalde arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

müdüre bak bea. fiyatını 3bin düşürüp başkasına mı satmışlar? yada sıfır fiyatına bilmeyenemi kakalamışlar. orasını tam anlayamadım. ama hakkınızda hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

öncelikle geçmiş olsun.

bana göre müşteri kızıştırma gibi göstermişler. psikolojik baskı algısı oluşturmuşlar. "bak 3000 lira indirimi kabul etmiyorsan müşterisi hazır sen bilirsin" deyip senin düşünmeden hızlı karar vermeni amaçlamışlar. bilirsiniz insanlar baskı ve stres altında düşünmeden, hızlı ve yanlış tepki verirler.

belki de hazır olan diğer müşteri hiç yok. indirim tutarını az gösterip başka sıfır araç almanızı amaçlamışlardır. aracı size hasarlı diye 3000 lira indirimle satıp zarar edeceklerine ufacık deliği kendileri tamir edip kapatıp başka birine liste fiyatından kusursuz diye satma peşindeler. alan kişi de nereden bilsin işlem gördüğünü, sonuçta kimse elinde büyüteçle, aletlerle araçların tepesine çıkıp didik didik incelemiyor.

medyada duyuyoruz sonuçta, yetkili bayiden sıfır aldığı araç bilmem kaç yıl sonra kaputu değişmiş, kapısı boyanmış çıkıyor. meğerse hatalı arabayı bayii sıfır-hatasız diye satıyor.

diğer taraftan ufacık deliğin kimseye zararı olmazdı, ne aracın aerodinamiğini bozardı, ne sağlamlığını etkilerdi. evet 3000-5000 neyse bir indirim alıp, bayiden hasarlı olduğuna dair bir yazı alınıp, ufacık delik te küçük onarımla yaptırılıp, bu tamirat fotoğraflarla belgelenip binilebilirdi.

hakkınızda hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

bastırıyom şimdi. Birdaha sizden araç almam ve aldırtmam diye rest çektim. Senede 2 araç alıyorum yada aldırtıyorum Okan Ağa'm. Valla araba bana bedavaya gelecek. 5.000 indirim, 6.000 KDV kullanacam. Eski aracı 26 bine verdim. 2012 model aracı verdim üzerine 2.000 tl koyup 2016 model araç almış olacam. [emoji41]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/quote

Tüh ya:( ne olurdu 5000 yapsalar. Müşteri kaybı işte o olsun

tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün aracı teslim aldık arkadaşlar 21f45e88a2dfd025bff0f3e1e7ea5b4e.jpgplaka şirketimin ve benim adımın başharfi olarak aldım

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

hayırlı olsun abi kazasız belasız inşallah :nazar:

doğuş teşekkür ederim. Doblodan 10 gömlek üstün ilk kullanımda bunu hissettim kardeş
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ALLAH kaza bela vermesin Güzel günlerde kullanın Abi. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

hayırlı olsun abi kazasız belasız inşallah :nazar:

doğuş teşekkür ederim. Doblodan 10 gömlek üstün ilk kullanımda bunu hissettim kardeş

ALLAH kaza bela vermesin Güzel günlerde kullanın Abi. :nazar:

teşekkürler Okan kardeşim
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun abi,her işte bir hayır var.

teşekkürler Hakan kardeşim. Konunun başlığını düzeltebilirmiyiz . Yen'i şirket arabamız diye
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Hayırlı olsun geçenlerde kapalı kasa bir courier kaçırdım araba full dü koltuk ısıtma falan fiyatıda iyiydi oda bize nasip olmadı:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Hayırlı uğurlu olsun, bol kazanç ve bereket getirir inşallah. :nazar:  konu başlığı değişirse arabam bölümüne de taşınması gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun geçenlerde kapalı kasa bir courier kaçırdım araba full dü koltuk ısıtma falan fiyatıda iyiydi oda bize nasip olmadı:)

emre her işte bir hayır vardır kardeşim.teşekkür ederim.

Hayırlı uğurlu olsun, bol kazanç ve bereket getirir inşallah. :nazar: konu başlığı değişirse arabam bölümüne de taşınması gerekir.

teşekkür ederim serhat. Konunun ismini ve arabam bölümüne taşınmasını talep ediyorum.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayirli ugurlu olsun. Kismette bu varmis.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun Abi güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi hayırlı uğurlu olsun bu daha güzel oldu...

ali teşekkür ediyorum. Bencede böyle daha iyi oldu.

Hayirli ugurlu olsun. Kismette bu varmis.

aynen kısmet böyle imiş. Teşekkür ederim.

Hayırlı uğurlu olsun Abi güle güle kullan.

selçuk teşekkür ederim ilgin için .
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun. Sağına soluna baksaydın delik ezik olmasın ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...