İçeriğe Yönlendir

Akaryakıta Zam Ve İndirim Haberleri

Misafir
Çözüme git Mehmet Ozyurek tarafından,

Recommended Posts

Misafir

Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 14, motorine 12 kuruş zam yaptı. Benzin zammının depoda maliyeti 7 lirayı buldu.

Dolar ve petroldeki yükseliş sonrası akaryakıta büyük zam geldi.

Benzinin litre fiyatına 14, motorine ise 12 kuruş zam yapıldı.

Ankara'da litresi ortalama 4,74 liradan satılan benzinin litre fiyatı 4,88 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 4,69 liradan 4,83 liraya, İzmir'de ise 4,72 liradan 4,86 liraya yükselecek.

Motorinin litre fiyatı ise Ankara'da 4,08 liradan 4,20 liraya, İstanbul'da 4,02 liradan 4,14 liraya, İzmir'de 4,06 liradan 4,18 liraya çıkacak.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

BİR DEPODA 7 LİRA ZAM

Benzine yapılan 14 kuruşluk zam 50 litrelik depoda 7 liralık maliyet artışı anlamına geliyor. 

Akaryakıt dağıtım şirketleri 9 Eylül Cuma günü benzine 12, motorine ise 6 kuruş zam yapmıştı.

Kaynak :Ntv

Yorum bağlantısı
Murat Altay1

Acil olmadikca arac kullanmiyorum ben artik zaten

9 eylulde yapilan vergi artisindan sora kullanmadim :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar,

Eski konu siyasi mesaj içerikleri sebebi ile kapanmıştır. Bu konuda da siyasi içerik olursa, yapan üyelerimize uyarı, ceza verilmesine ve konu kapanmasına gidilecektir. Ona göre sadece bilgi paylaşım amaçlı kullanılması rica olunur.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Misafir

2017 içinde 8-10 bin liralık lpgli bişeylere bakacağım gibi

Tam da FR geliyorken :)

bi kaç ay sonra google - "tsi lpg kitleri" :p

0.8 motor lpgli maruti alalım

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Tam da FR geliyorken :)

bi kaç ay sonra google - "tsi lpg kitleri" :p

0.8 motor lpgli maruti alalım

FR a lpg takarsam çek vur beni  :D

aynen 0.8 lerden bi tane misss  ;)

Arkadaşlar,

Eski konu siyasi mesaj içerikleri sebebi ile kapanmıştır. Bu konuda da siyasi içerik olursa, yapan üyelerimize uyarı, ceza verilmesine ve konu kapanmasına gidilecektir. Ona göre sadece bilgi paylaşım amaçlı kullanılması rica olunur.

Saygılarımla,

aa o konu ne zaman kapandı ki? 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

FR a lpg takarsam çek vur beni  :D

aynen 0.8 lerden bi tane misss  ;)

aa o konu ne zaman kapandı ki? 

Siz böyle yaptıktan az sonra..  ;)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

mazot mis gibi 4 ü geçmiş iyi olmuş. çarpması kolay olur :D 

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Siz böyle yaptıktan az sonra..  ;)

ben bişi yapmadım valla hani nerde  :) suzuki almak forum kurallarına aykırımı? 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

ben bişi yapmadım valla hani nerde  :) suzuki almak forum kurallarına aykırımı? 

Yaklaşık 25.000 üyemiz var. "Siz" den kasıt, hepimiz..  ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Yaklaşık 25.000 üyemiz var. "Siz" den kasıt, hepimiz..  ;)

Akaryakıt fiyatlarının artışını eleştirmekte mi yasak acaba ?

Yorum bağlantısı
Misafir

O zaman ben Brent petrolün kuzey denizinden çıkartıldığı beş tane yeraltı tabakasını eleştiriyorum ve esefle kınıyorum. :crazy:

Broom, Rannoch, Etieve, Ness, Tarbat. petrol tabakaları lafım size.. allah sizi bildiği gibi yapsın  

Yorum bağlantısı
Misafir

O zaman ben Brent petrolün kuzey denizinden çıkartıldığı beş tane yeraltı tabakasını eleştiriyorum ve esefle kınıyorum. :crazy:

Broom, Rannoch, Etieve, Ness, Tarbat. petrol tabakaları lafım size.. allah sizi bildiği gibi yapsın  

:sandalye:

hep bunlaaaar :p:D "Allah sizi  bildiği gibi yapsın"a hala gülüyorum , Allah da seni güldürsün abi :D

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Ben bu kadar düzenli bir şekilde sayamıyorum ama toptan kazıttırıyorum. Bişey olur mu?

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben bu kadar düzenli bir şekilde sayamıyorum ama toptan kazıttırıyorum. Bişey olur mu?

Broom, Rannoch, Etieve değilde onlar efendi çocuklar, Ness ve Tarbat ın başının altından çıkıyor bunlar 

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

+1903  :bravo:

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Broom, Rannoch, Etieve değilde onlar efendi çocuklar, Ness ve Tarbat ın başının altından çıkıyor bunlar

onların suçu değil Doğuş. Zammın pardon fiyat artışının nedeni benim kardeşim. Çok mazot kullandım ondan dolayı ness ve tarbat fiyat arttırdı. Allah bildiği gibi yapsın onları ne diyim.
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Zamlar gece 00:00 dan itibaren mi geçerli, yani daha vaktimiz var mı?

Yorum bağlantısı
Misafir

onların suçu değil Doğuş. Zammın pardon fiyat artışının nedeni benim kardeşim. Çok mazot kullandım ondan dolayı ness ve tarbat fiyat arttırdı. Allah bildiği gibi yapsın onları ne diyim.

yok abi yok onların halt yemesi bu zaten haftaya gidicem yanlarına keretalar fazla havalandılar.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

şuan arabam yok ama aldığımda 10 tl dahil olsa mazot yine binerim canı sağolsun derim araba çok başka bişeymiş

Yorum bağlantısı
Murat Altay1

Zamlar gece 00:00 dan itibaren mi geçerli, yani daha vaktimiz var mı?

Evet gece artacak 9 saat var zamma
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Evet varil fiyatı 50 dolara yaklaşınca zamlı fiyatlar baş gösterdi. Eski seviye olan 108 dolar civarlarına yükseldiği zaman tahminen benzin litre fiyatı 8 tl yi görür.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

ayda mecburi 1000 küsür kilometre yol yapan birisi olarak alternatif olmadığı sürece yakıta zam gelmiş çok şaşırtıcı değil,zamlar olmazsa olmazlar bu ülkede....

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...