İçeriğe Yönlendir

Akaryakıta Zam Ve İndirim Haberleri

Misafir
Çözüme git Mehmet Ozyurek tarafından,

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu

FR gelene kadar benzindeki hedefim 5 lira :)

5 i geçmesinde [emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Böyle giderse 5 liraya ne kaldıkı her hafta üstüne koyuyo zaten ya sabır

Yorum bağlantısı
Misafir

Petrolun varili en dusuk seviyedeyken yetmedi otv arttirildi 15-20 gun icersinde. Simdi petrolun fiyati adim adim artiyor. Yani benzin 5tl'lerdeyken daha dusuk otv'si olan benzinin yeni otv oranlari gorecegi rakamlari tahmin etmek istemiyorum.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Murat Altay1
(düzenlendi)

Eskiden corsa ile bir depo mazotla uzun yolda 950 km yapioduk simdi 750 km zor gidior

Dun boluya gidip geldik vs vs depo isiggi yaniodu iyikine fulledik yoksa 4 fazla odicektik :)

3.800 ken 170 tl ye dolan depo 191 tl ye doluuor artik :)

tarihinde Murat Altay1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Mert senin o bisiklete verdin ücreti biz 3 yıllık yakıt tüketimi olarak kulanıyoz  .hemde taksit taksit . e bide yorulmuyoz .sen çevir babam çevir petaları pehhhhh  :sandalye:  :sandalye:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
(düzenlendi)

Evet arkadaşlar motorine bu günden geçerli olmak üzere yine zam gelmiş.. Motorinin litresi 7 kuruş zamlanmış..
Son zamlardan sonra litre fiyatı
İstanbul : 4.15 Tl den 4.22 Tl ye
Ankara : 4.20 Tl den 4.27 Tl ye
İzmir : 4.18 Tl den 4.25 Tl ye Yükselmiştir.. İstasyondan İstasyona farklılık gösterir illaki.. 

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yazı karakterleri ile oynamayalım lütfen!
Yorum bağlantısı
Misafir

Sabah aldım BP'den. 4.3TL. mazot. Aslında fiyatlara duyarsılzlaşmak değil de; daha önceki dönemlere göre ekonomi, politka, terör ve dış siyasetteki ciddi belirsizlikler, aynı zamanda 1 cephede Suriye'de savaşırken, açılacak ikinci Irak cephesinin bizleri getirdiği savaş ortamı. Ülkenin bekası açısından; giden şehitlerin aziz hatırasına saygımızdan; cebimizden çıkan fazladan 3 kuruşu gündem yapmak istemediğimden sadece güncel fiyat bilgisi olarak paylaşıyorum. Alacak mazotu bulamayacağımız günleri görmeyelm bir daha inşallah.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sabah aldım BP'den. 4.3TL. mazot. Aslında fiyatlara duyarsılzlaşmak değil de; daha önceki dönemlere göre ekonomi, politka, terör ve dış siyasetteki ciddi belirsizlikler, aynı zamanda 1 cephede Suriye'de savaşırken, açılacak ikinci Irak cephesinin bizleri getirdiği savaş ortamı. Ülkenin bekası açısından; giden şehitlerin aziz hatırasına saygımızdan; cebimizden çıkan fazladan 3 kuruşu gündem yapmak istemediğimden sadece güncel fiyat bilgisi olarak paylaşıyorum. Alacak mazotu bulamayacağımız günleri görmeyelm bir daha inşallah.

Saygılarımla.

Abi dün bende aynı şeyleri düşündüm. [emoji106] Bu süreçte sessiz kalmak istiyorum. Ülke ekonomik olarak kötü gözükmesede savunma amaçlı giderlerimiz belimizi çok büküyor...
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu, şu anlık böyle olabilir. Sıkıntılı zamanlar gelmeden önce de bu böyleydi. Sadece akaryakıt fiyatları içinde konuşmuyorum, alehteki her gelişmeye halk tepkisiz, hissiz halde.

Daha öncesinde sessiz olan bir toplum bu durumda çok daha sessiz kalacaktır haklısınız. Lale devrinde 10 sene önce 5.1TL iken benzin kayda değer bir tepki oluşmadı hiçbir zaman. Ancak topluluk psikolojisi çok çabuk değişebilir. Şu andaki susma tepkisizlikten ziyade belirsizlikleri öngörememe diyebiliriz. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi dün bende aynı şeyleri düşündüm. [emoji106] Bu süreçte sessiz kalmak istiyorum. Ülke ekonomik olarak kötü gözükmesede savunma amaçlı giderlerimiz belimizi çok büküyor...

Bizim yaş grubumuz hiç savaş görmedi. Ebeveyinlerimiz Kıbrıs harekatı, dedelerimiz ikinci dünya savaşının zor şartlarını yaşadılar. Zorluğu görmeden büyük konuşmak ve gayretullah'a dokunmak istemiyorum. Belki çok ağır bir ifade kullandım ama bunun siyaset ya da siyasetçileri korumaktan bireysel bencillik yapmaktan korkarım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Değerli üyelerimiz;

Lütfen sadece konu ile alakalı paylaşımlar yapınız,aksi takdirde devam edenlerde cezai işlem uygulanacaktır.

Yönetim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Benim mesajlar silinmiş. :) Paylaşımın içeriğinde siyaset yoktu. Tespit vardı.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Mehmet Ozyurek

Başka forumlarda zam gelmiyor mu bu akaryakıta... 

Neden sürekli burda olay çıkıyor... 

Bu konuyu kapatıyorum, tekrar açmayacağım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Altay1

Merhaba biliyorum yine uslu durmayip konu kilitlrnecektir ama haber vereyim dedim isterse yoneticiler konuya cevap yazdirmadan kilitlesinler

Haber detayi

Motorine indirim, LPG'ye zam

02 Kasım 2016 17:01

Motorine 10 kuruş indirim, otogaza 7 kuruş zam yapıldı.

Akaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece yarısından geçerli olmak üzere motorine 10 kuruş indirim yaptı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, motorinin litre fiyatı Ankara'da 4,27 liradan 4,17 liraya, İstanbul'da 4,22 liradan 4,12 liraya, İzmir'de ise 4,25 liradan 4,15 liraya inecek.

Öte yandan, akaryakıt dağıtım şirketleri otogazın litresine ise bu gece yarısından itibaren 7 kuruş zam yaptı.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Akaryakıt dağıtım şirketleri 11 Ekim'de motorine 7 kuruş zam yapmıştı.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Taner Kültüroğlu

konuyu kapatsak ne olur ki olan cebimize oluyor zaten. burnumuzun dibindeki yakıtı dünyada en pahalı kullanarak imkansızı başarıyoruz.

Yorum bağlantısı

konuyu kapatsak ne olur ki olan cebimize oluyor zaten. burnumuzun dibindeki yakıtı dünyada en pahalı kullanarak imkansızı başarıyoruz.

forum kuralları bu yönde sadece hatırlatma yaptım ben

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Hava
(düzenlendi)

g2yJyO.jpg

*

Bu nedir arkadaş! Dalgamı geçiyorsunuz 5.20 krş benzin mi olur ? 2016 Model arabaya tüp mü takayım yani ?

tarihinde Ömer Hava tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...