İçeriğe Yönlendir

2017 Civic, Görücüye Çıkıyor.

Misafir

Recommended Posts

Erdal Delebe

Valla Hakan abi resimler anlatım filan süper olmuş. Honda bu amme hizmetini ödüllendimeli bence. Başka bi yerde görmüştüm aracı ama şimdi sen anlatınca civic başka bir kategoriye geçti benim gözümde. Tip konusu göreceli. FD6 dan sonra bence aradaki geçiş direk buna olsa daha yırtıcı olurmuş. Paylaşım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Burak Güler2

Araç güzel duruyor. LPG olayı da iyi fakat LPG için istenen para saçma değil mi? Lpg için fiyat farkı neredeyse dizel kadar zaten.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Güzel olmuş. Ama diz mesafesi genişlemiş gibi sanki

Yorum bağlantısı
Misafir

Honda'nin bir piyasa algisi var. Otomatik vites olup ariza cikarmayan, motoru cok uzun omurlu arac kategorisinde Honda'yi secenler surpriz sevmeyen kullanicilar. Honda ayni zamanda donanim konusunda comert davraniyor. paket donanimda opsiyonel sexenek olmadan sunroof sunan bir marka. Cvt vites hondanin klasigi. Bugune kadar honda kullanicisi bu cvt vitesten sikayet etmedi ki degissin. Fiyat 90.000tl degil, en pahali donanim 90.000tl. Rakipleri ayni donanimda kaca geliyor bakmak lazim. Lpg fiyati sadece disardaki lpg kiti montaji olarak dusunuldugunde hatali olur. Aracin motor aksami da lpg uyumlu, servis tam garanti veriyor, arac sistemi ile tam uyum sagliyor ve yanilmiyorsam bunun farki 5.000TL. Bugun aracina lpg taktirab uzun vadede rektefiyeyi normal karsilayip kabul ederken Honda bu olumsuzlugu ortadan kaldiriyor.

Motor eski teknoloji. Evet bize gore eski teknoloji. Onlarca aracin teknik donanimina hakim Gecenin bir saati akilli telefonu ile foruma girip, cift ekran modundan arac karsilastiran kullanici grubu icin esko teknoloji. Peki 55 yasinda emekli Hasan amca ayni fikirde mi acaba? Ya da renaul clio 1.4 rxt'den yeni araca gececek Suna Hanim icin birinci oncelik mi turbo beslemeli motor. Turbo pazarinda nasil markalar yeraloyorsa Honda da atmosferik pazarinda mucadele ediyor ve Japonlarin benzinli motorlari her acidan Avrupali rakiplerinden ustun. Eger turbo icad olmasaydi pazari Japonlara kaptirirlardi.

Hayatimda Hondam olmadi. Belki de hic olmayacak, cunki kararan ayna koymadilar bir turlu civic'e:) ama 10. Jenerasyonunu cikarmis ve her nesli cok tutmus bir araci elestirirken Honda Türkiye'ye de eksik akil muamelesi yapmamak lazim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Hala 1.6 atmosferik mi... Millet 1.2  1.4 Turbo kullanırken inatla 1.6 atmosferik getirmek nedir. Yurtdışında 177 hp modelleri var mis. 

Tipi güzel, avrupanın tasarım kültürüne ayak uydurmuşlar biraz.

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Bence civic fd6 da zirveye çıktı, sonraki her kasa biraz daha cirkinlesiyor. Bu belki de güzel biseydir, 10 sene sonra apacilerin eline oyuncak olmaz belki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Altay1

Arac bagaj goruntusu haric super bence

Sabah sabah ins boyle bir aracim olur birgun dedim

Yorum bağlantısı
Misafir

Ekonomim yettiğinde kullanacak olduğum tek marka..

Çok güzel olmuş tasarımı. Maşallah

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Anlatım hariha ağızına sağlık.Araç ala lakin benim tarzım tercihim olmazdı bu tarz o paraya ya mazda ,yada mıtsubishi bakardım heral de diye düşünüyorum. der gider yine 1,5 otomatik full dolu focus , olmadı mondi alırdım beeeeeeee  :D  :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

jant gövde oranı çok kötü, emanet takılmış gibi. Plastikler renginden ötürü kötü gözüküyor. Önceki kasada olan boya atma sorununu yaşamaz inşallah

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Anlatım için teşekkürler. Bi ara önden Isuzu d max e benzetti ben ne alakaysa. ☺

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben beğenmedim çok büyümüş ve kabalaşmış iyice transformersa bağlamışlar ayrıca çok pahalı, manuel orta paketi 84.000 lira?.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Hakan abi konuyu açacağım zamanı bekledim. Araç çok güzel, motora bence takılmamalı yeni versiyonlar geleceğine göre sıkıntı yok...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Araç çok güzel bence başarılı.

Fakat jantlarda şu siyahları kullanmasalar. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Benim en çok hoşuma giden detay Amerikan park olayi, Fordun da bu detayı yeni araçlarında kullanmasını isterim, araçlara ayrı bir hava katıyor bence

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Kendimi çok zorluyorum sevmek için ama dış görüntüsü halen çok absürt geliyor. Gözüm biraz zor alışacak gibi. İç mekana diyecek söz yok. Kaliteli ve güzel görünüyor. Benzinli turbo rs nodelinde cvt şanzımanın manuel gibi oranlı kullanımı mümkünmüş diye izledim bir yerde. Dış tasarımına gözün alışırsa turbo rs modelini almak isterdim.

Yorum bağlantısı
İsmail Kızılkaya

cok guzel gorunuyor yarın ıkı modifiyede yapılınca pıyasada göze cok daha hos gelecek gıbı

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli
(düzenlendi)

İlk gordugumde yapı olarak mitsubishi attrage i anımsattı.

tarihinde Emrah Musalli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Celil Alpay

Apachee style jantlari hic beğenmedim. Haricinde guzel araba. Fiyat cok yuksek..

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Turbo olanı gelince; sıvı sistem yeni tip lpg takılırsa fabrikadan cıkıslı olarak yok satar.

Dizel sanırım 110.000 Tl olarak gelir

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

ön tasarım iyi de arka tasarım stoplar olmamış sanki 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Asfalt sesi alma durumu nedir, önemli olan bu benim için, kullanan varmı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...