İçeriğe Yönlendir

Kışlık Lastik Tavsiyesi

Emre Öğüt

Recommended Posts

Koray Demir

Kışlık lastikte viking i tek geçerim

Avrupa'da İskandinav ülkelerinde oldukça popülerdir.

Şimdi kafam biraz daha karıştı [emoji1] nokian pek sıcak gelmedi bana ve kendi ebatımda Ankara'da bulamadım...

Contimi alsam kumho mu yoksa michelin alpin5 mi [emoji51]

Bu üçü arasından Continental. Ug8 ve Alpin a4 kullandım onlara kıyasen en mükemmeli.
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Yorumlar neticesinde continental ts860 a kafam daha çok yattı tanesi 170tl fiyatıda normal ama kumhoda daha önce kullanıp sevdiğim için aklımın bir ucunda :)

KW22 bulsam alacam ama yok fotoyu aldıktan hemen Sonra çekmiştim

af0451de54655e7b34c010c3b1853819.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yorumlar neticesinde continental ts860 a kafam daha çok yattı tanesi 170tl fiyatıda normal ama kumhoda daha önce kullanıp sevdiğim için aklımın bir ucunda :)

KW22 bulsam alacam ama yok fotoyu aldıktan hemen Sonra çekmiştim

Bu zirve ama sesi fazla. Conti sessiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Kw22

ben kW22 ile kolay kolay patinaj çektiğimi hatırlamam mükemmel bir lastikti.. conti ts860 bunu aratmaz heralde değilmi servet abi yada kW22 yi hangi lastik aratmaz [emoji1]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Conti kullandım, şimdiki amacıma da yine conti alacağım. Düz duvara çıkacaksam kw alırım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Conti kullandım, şimdiki amacıma da yine conti alacağım. Düz duvara çıkacaksam kw alırım :)

olsa alacamda Servet abi 195-65-15 te hiç KW serisinden lastik yok maalesef yoksa gidip hemen alacam valla.. :)

Kumho WP51,WL31 var  WP51 hemde XL olanından ama artısı olurmu bilemiyorum:) 

heralde conti alacağım michelin alpin5 i burada öneren kimse olmadı neden bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Ufuktayım ben:) ben birde Çayyolu tarafından geliyorum inceke çıkarkenki o rampa zaten şimdi bile ölüm kışın gerisi malum [emoji3]

Aman petlas alma bizim connecte vardı böyle dandik bir kışlık lastik görmedim yere tükürsen patinaj atacak o derece kötüydü

O zaman tavsiyelerine uyacagım kardeşim kumho bakıyım bende.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

O zaman tavsiyelerine uyacagım kardeşim kumho bakıyım bende.

lastik ebatın ne bilmiyorum ama eğer bulabilirsen gözün kapalı KW22 al derim.. bulsam alacam bana göre yok  :vurduvara:

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

dun itibatiyle hankook i cept winter rs2 452 aldim... doguda bayagi tercih ediliyor..direksiyonu bayagi yumusatti... sekil olarak ta yumusaklik olarakta bayagi guzele benziyor... ilk kar deneyiminde paylasirim yeni fikirlerimi...

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Hankook u biz transitte kullandık çok güzeldi ama 1 sezonda ömrü bitmişti

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

sekil fiyat performans olarak tavsiye ederim dedi.. lastigi aldigim bayii cocukluk arkadasim akla gelen tum markalar vardi.. hangisini takiyorsan araca onu tak dedim.. oda cok para vermene gerek yok dedi.. hankooku takmis.. bakalim gorecegiz.. ama sekil ve yumusakligina bayagi bi vuruldum ;)

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
(düzenlendi)

Bugün babamın araç için petlas195-55-16 snowmaster 651 lastik aldım.155 tl tanesi takma ve balans islemide var.ben yerli firma olan petlasa şahsen güveniyorum.ne olduğu belli olmayan piyasada o kadar lastik satılırken petlas çok daha makul geldi.cumleten kazasiz belasız yolculuklar diliyorum herkese.

tarihinde ersin özkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
(düzenlendi)

Petlas düşünen arkadaşlar fiyat performans olarak gayet iyi bir lastik. Ama kışlık denince Nokian derim. Her iki lastiği de farklı ebatlarda kullanan kişi olarak yorumum budur.

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Benim de bu yıl 215 55 17 ebatlarında bir takım kış lastiği almam gerekiyor. Bu ebatta Nokian  WR D4 iyi gibi duruyor ama hala karar veremedim. İnternette 2016 tarihli olanı 372 lira olarak var. Bir de bayisinden soracağım ona göre karar veririm. Kafamın br tarafında da Michelin alpin 5 var ama fiyat olarak daha pahalı ve nedense nokianın daha olumlu yorumları var internette.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Ben alpin5 de düşünüyordum 40 lira farkla alpin5 alabilirdim ama yorumlar neticesinde conti aldım parasını verdim depoya kaldırttım zam gelir diye 2-4 hafta Sonra taktıracağım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...