İçeriğe Yönlendir

Kara Prensim Apandisit Ameliyatı Oldu...

Serkan Toker

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

Geçmiş olsun allah acil şifa versin

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Abim çok geçmiş olsun, acil şifalar

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Alıntı yapip cevap veremiyorum, hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Selâmlarınızı ilettim bol bol öptüm kara prensi.. :)

Mert, kan tahlilini doktor isterse yapıyorlar, biz bir kan verelim desek herhalde fırçayı yeriz. Teşhisi koyan doktorun ilk istediği kan tahlili ve filmdi ama zaten yatış işlemlerini yapmıştı. Kanı verdik odanız yataginiz burası dediler, hemşire damar yolu açtı önlüğü giydirdi ve sedye geldi ne ara sonuçlar çıktı anlamadım doğru ameliyathaneye.. 1 saat içinde kapıdan girdikten sonra ameliyata alınmıştı.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Geçmiş olsun Serkan. Acil şifalar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Çok geçmiş olsun son olsun inşallah Rabbim esirgesin

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Çok geçmiş olsun abi.Rabbim acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Geçmiş olsun Serkan.Anca konuyu farkettim.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Serkan geçmiş olsun,tez zamanda Allah şifa versin inşallah..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çok teşekkür ederim.. Bugün çıkacak inşallah birazdan gidip alacağım hastaneden.. :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Misafir

Çok geçmiş olsun abi, Allah bir daha yaşatmasın. Bilgisiz hekimler sonucu neler neler gözlerden kaçıyor..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Evdeyiz... ;)

çok şükür. tekrar geçmiş olsun Serkan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Çok geçmiş olsun Rabbim şifasını versin Serkan, eşimde aynı olayı yaşadık Rabbim yaşatmasın kimseye...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Serkan bey büyük geçmiş olsun.insan hiç kıyamıyor kuzucuklarımıza. 3 hafta kadar önce de benim 5 yaşındaki yeğenim apandisitten ameliyat oldu. akşam eve geldiğinde karın ağrısı şikayeti oluyor. geçmeyince gece acile gidilince apandisit olduğu ortaya çıkıyor. Allahtan patlamamış. akşam birşeyler yediğinden dolayı direk ameliyata alınamadı. gece antibiyotik tedavisi başlayıp sabahında ameliyata alındı. şimdi 2 cm.lik falan bir kesi var iyileşti baya maşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...