İçeriğe Yönlendir

Forumda Kaç Adet Vag Grubu (Audi, Volkswagen, Seat, Skoda) Araç Var ?

Ozlem Kaya

Recommended Posts

Erdal Aydın

Bence bu forum marka forumundan ziyade otomobil forumu. Bu yüzden bu kadar canlı ve hareketli, bu yüzden her aradiginin cevabı var. Google gibi.

Bkz. Kendi markasının dışında konu başlığı olmayan forumlar gayet cansız. Günler, haftalar boyunca mesaj yazılmayan konular, cevap verilmeyen sorular var.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Bence bu forumu forum yapan herşeyden öncede aile yapan önce insan a değer vermesi sonra saygı ,sevgi ,kardeşlik arkadaşlık dostluk bilgi paylaşımı vs

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Ben olsam dinime kufreden musluman olsa derdim :D Ben eski fordcuyum. Yillardir forumdayim. Siginmaci degilim yani :) Hala ford ile problem yasayanlara yardim ediyorum ;)

Hadi saldirin :D

işte işin garibi burada ki bir çok vag cı buna ben dahil eski fordcu ama buradan kopamayan fordcu :D  imzama bakarsanız daha iyi anlarsınız  :fiuw:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

işte işin garibi burada ki bir çok vag cı buna ben dahil eski fordcu ama buradan kopamayan fordcu :D  imzama bakarsanız daha iyi anlarsınız  :fiuw:

Üstü çizilmiş fordların ben anlayamadım :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Benim param yetmedi forda. Vagcilarin parasi forda yetiyor. Ben mecburen pugcu oldum. Sizler ihanet ettiniz :p

Yorum bağlantısı

Param yetse 15.000 lira daha verip liraya focus ST-Line alacaktım içimde kaldı alamadım kısmet değilmiş 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Param yetse 15.000 lira daha verip liraya focus ST-Line alacaktım içimde kaldı alamadım kısmet değilmiş 

seati vagdan ayri tutarim bu arada. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Benim param yetmedi forda. Vagcilarin parasi forda yetiyor. Ben mecburen pugcu oldum. Sizler ihanet ettiniz :p

ihanet yok ihanet yok o ne demek öyle. çok ayıp sadece ford'da vereceğim paraya audi'ye binmeyi tercih ettim diyelim. 

Üstü çizilmiş fordların ben anlayamadım :p:D

hadi anlamadın arabayı da mı görmedin.  :p

2006 fiesta 2006 - 2010 

2009 focus 2010 - 2016 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Ne yani şimdi vag cıyız diye gidekmi yani eski lada tr nin kurucusuyum hic bir zaman kopmadı sadece server yanınca yenilemedim, cmax a gectim buraya geldim hala kopmadım, fio aldım onunda forumunda oldum ve yöneticilik yaptım. zaman zaman da yazıyorum, ki hiç sevmedigim bir araçtı yeti aldım skoda turkey'deyim ve hala katılımcıyim çünkü insanları severim. Ayrıca bilgilerimi de paylaşmayı severim eşim tip 1 diabet hastası be Ege bölgesi nde hemen hemen ilk İNSÜLİN POMPASI kullanıcılarından dört yıl kullandı bize yarar olmadığını gördük ve attık ancak ben net aracılığı bir çok insana bu konuda yardımcı oldum. Şimdiiii soru şu;

Ne yani biz şimdi vag cıyız deyi burdan gidakmı kardaş/ lar

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Neyse ya bu sakanin sonu iyi degil :)

Allah hepimize araclarimizi agiz tadiyla kullanmayi nasip etsin.

sorum suydu vagcilar neden burada? cevap belli ben pugcu olarak neden buradaysam hepimiz o yüzden buradayiz. bu forum baska oldugu icin buradayiz. cocuksu kavgalar olmadigi icin buradayiz. fanatiklik dozunda oldugu icin buradayiz. zaten fazlasini makasliyorlar  :biggrin: ki gerekli bence. He bazen dedigim dedik kisiler de var ya da bin kere anlattigin halde anlamak istemeyenler mesela. olsun allahtan hepimizin mangala karsi zaafi var :mangal:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Neyse ya bu sakanin sonu iyi degil :)

Allah hepimize araclarimizi agiz tadiyla kullanmayi nasip etsin.

sorum suydu vagcilar neden burada? cevap belli ben pugcu olarak neden buradaysam hepimiz o yüzden buradayiz. bu forum baska oldugu icin buradayiz. cocuksu kavgalar olmadigi icin buradayiz. fanatiklik dozunda oldugu icin buradayiz. zaten fazlasini makasliyorlar  :biggrin: ki gerekli bence. He bazen dedigim dedik kisiler de var ya da bin kere anlattigin halde anlamak istemeyenler mesela. olsun allahtan hepimizin mangala karsi zaafi var :mangal:

:bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :flowers:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ne içirdiler sana sakın haaa. 2 tampon 1 cant için  araba mı seçilirmiş

Yorum bağlantısı

Ne içirdiler sana sakın haaa. 2 tampon 1 cant için  araba mı seçilirmiş

aaa öyle deme abi xenonsuz, sunroofsuz, trend x ten hallice olan focusa 95.000 lira vermeyi cok istedim ama işte imkanım yetmedi  :crazy:  :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Şu an yok ama

2008 Audi A3 1,4tsi (Siyah)

2008 Audi A3 1,4tsi (Gri)

2004 Audi A4 1,8T

2004 Seat Altea 

2010 Skoda Octavia 1,4Tsi

2013 Seat İbiza  1,2 Tsi (Ablamda hala duruyor)

Bunlar sayılır mı?  :blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Bence bu forum marka forumundan ziyade otomobil forumu. Bu yüzden bu kadar canlı ve hareketli, bu yüzden her aradiginin cevabı var. Google gibi.

Bkz. Kendi markasının dışında konu başlığı olmayan forumlar gayet cansız. Günler, haftalar boyunca mesaj yazılmayan konular, cevap verilmeyen sorular var.

+1.6

Haha

aaa öyle deme abi xenonsuz, sunroofsuz, trend x ten hallice olan focusa 95.000 lira vermeyi cok istedim ama işte imkanım yetmedi :crazy::D

Hahah [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı

Hahah [emoji23][emoji23][emoji23]

hadi var mısın bir çılgınlık yapıp satalım vagları birer tane focus st line alalım?  sana üstüne para bile kalır 

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Şu an yok ama

2004 Audi A4 1,8T

2004 Seat Altea

2013 Seat İbiza 1,2 Tsi (Ablamda hala duruyor)

Bunlar sayılır mı? :blush:

Hepsini toplasan bir mondeo etmez ama [emoji12] .

Neyse ben bu konuyu baltalamayayım [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

hadi var mısın bir çılgınlık yapıp satalım vagları birer tane focus st line alalım? sana üstüne para bile kalır

Sabah sabah bu kadar gulme yeter[emoji39] Yasasin VAG, forever VAG.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sabah sabah bu kadar gulme yeter[emoji39] Yasasin VAG, forever VAG.

vaay subliminal mesajımı da veririm diyosun 

Yorum bağlantısı

aaa öyle deme abi xenonsuz, sunroofsuz, trend x ten hallice olan focusa 95.000 lira vermeyi cok istedim ama işte imkanım yetmedi :crazy::D

Hhahh boşline [emoji23]

En iyisini yaptın başkan. Zamanla kaliteyi anlayacaksın [emoji3] Azıcık kendini toparla projeler ürettikce dahada seveceksin ;)

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Hhahh boşline [emoji23]

En iyisini yaptın başkan. Zamanla kaliteyi anlayacaksın [emoji3] Azıcık kendini toparla projeler ürettikce dahada seveceksin ;)

[emoji1319]

Yorum bağlantısı

Şu an yok ama

2004 Audi A4 1,8T

2004 Seat Altea

2013 Seat İbiza 1,2 Tsi (Ablamda hala duruyor)

Bunlar sayılır mı? :blush:

Altea da mı vardı sende [emoji15] Diğerlerini biliyorum da onu hiç görmedim. Kaçırmışım [emoji18]
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

vaay subliminal mesajımı da veririm diyosun

Oldukca aleni ve net aslinda ama bilinc altina isledigi dogrudur [emoji23][emoji23][emoji23] Bak VAG sayisi ne kadar artti [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hhahh boşline [emoji23]

hahahha valla zamana pek gerek yok aslında :D  aklıma bikaç bişi var işte bakalım startı veriyorum önümüzdeki ay  ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...