İçeriğe Yönlendir

Forumda Kaç Adet Vag Grubu (Audi, Volkswagen, Seat, Skoda) Araç Var ?

Ozlem Kaya

Recommended Posts

Ozlem Kaya

Yorumları okuduktan sonra pazarlamanın ne kadar öenmli olduğunu bir kez daha anladım.

+1.6, kesinlikle katiliyorum. Dogus Oto'nun igrenc hatta olmayan pazarlamasiyla, dusunun bizler araclarimizi bu kadar seviyoruz. Cunku goruyoruz kaliteyi, ve berbat pazarlamaya ragmen, hala onlarlayiz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Lordluga degil Kinglige oynuyoruz [emoji23][emoji23][emoji23] Sizin kadar aci olamaz [emoji23]

Anlamak isteyen kim [emoji6]

Ooooo olay kinglikse Önce Servete sonrada başka markaya ihtiyacın var Özlem hanım, öyle orta sınıflarla olmaz o iş, tabii bir S6 ın S7 in yoksa  :p

Yorumları okuduktan sonra pazarlamanın ne kadar öenmli olduğunu bir kez daha anladım.

:good1:  helal  :D kastedileni tam anlamadı ama olsun  :tongue:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Ooooo olay kinglikse Önce Servete sonrada başka markaya ihtiyacın var Özlem hanım, öyle orta sınıflarla olmaz o iş, tabii bir S6 ın S7 in yoksa :p

:good1: helal :D

Aynen:) Servet Abi'den ders sart [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

ben virajda zorlamıyorum Servet abi benim yerime yapıyo sağolsun  :D​ 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Audi olacak 4x4 olacak aga. Muazzam kombinasyon, ikinci alternatif octavia 4x4 rs. Gerisi ı ıhh

A3 A3 olalı öyle zulüm görmeyecek
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

O günleri de görebilecekmiyiz abi hayırlısıyla

Anektarı nerde biliyorum, anlık hata yaptığı an o iş bende
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

hazır elin değmişken kablo falanda kesersen tamamdır 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

sana yakışacak arabaya toplum henüz hazır değil. En büyük hatan fiesta kullanmış olman... işin zor artık

Hiç sorma, onunla paşa paşa giyorum, sakinleştiriyor beni, şuan Finikede garajda, duster layım şuan, Ranger ı arıyorum resmen, bune arkadaş  :D

Şu senin cupraya binmek lazım, bakalım neler yapıyor, neyse eskisi gibi hızla işim yok artık, ancak çok kızarsam bir a3 e denk gelirsem ve beni kızdırırsa acımam o kadar  :D  :p

Yazın Motorsiklet alacağım inşallah, yeter araba, süpersport değil ama, Touring motoru, yavaş yavaş gideceğim, viraj ve arazi tekniğimi mükemmelleştirmem lazım....

http://motosiklettv.web.tv/video/twist-of-the-wrist-ii-turkce-alt-yazili-bilegin-dansi__e3qvzufhevq

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

[emoji22][emoji22][emoji22]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hiç sorma, onunla paşa paşa giyorum, sakinleştiriyor beni, şuan Finikede garajda, duster layım şuan, Ranger ı arıyorum resmen, bune arkadaş  :D

Şu senin cupraya binmek lazım, bakalım neler yapıyor, neyse eskisi gibi hızla işim yok artık, ancak çok kızarsam bir a3 e denk gelirsem ve beni kızdırırsa acımam o kadar  :D  :p

Yazın Motorsiklet alacağım inşallah, yeter araba, süpersport değil ama, Touring motoru, yavaş yavaş gideceğim, viraj ve arazi tekniğimi mükemmelleştirmem lazım....

http://motosiklettv.web.tv/video/twist-of-the-wrist-ii-turkce-alt-yazili-bilegin-dansi__e3qvzufhevq

2014-Honda-NC750X-Red.jpg

ve diğerleri

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

+1.6, kesinlikle katiliyorum. Dogus Oto'nun igrenc hatta olmayan pazarlamasiyla, dusunun bizler araclarimizi bu kadar seviyoruz. Cunku goruyoruz kaliteyi, ve berbat pazarlamaya ragmen, hala onlarlayiz.

Özlem hanım sizin ve Doğuş'un arabasında bir yerlerde nuska olmalı bir arayın derimya da sizlerin kapısının önüne tavuk bacağı gömmüş olmalılar bu noktaya odaklanmak lazım çünkü pazarlama, araç kalitesi vs farklı bir durum.  :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Özlem hanım sizin ve Doğuş'un arabasında bir yerlerde nuska olmalı bir arayın derimya da sizlerin kapısının önüne tavuk bacağı gömmüş olmalılar bu noktaya odaklanmak lazım çünkü pazarlama, araç kalitesi vs farklı bir durum.  :D

hangi Doğuş abi tüzel kişi mi yoksa gerçek kişi mi  :D

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Özlem hanım sizin ve Doğuş'un arabasında bir yerlerde nuska olmalı bir arayın derimya da sizlerin kapısının önüne tavuk bacağı gömmüş olmalılar bu noktaya odaklanmak lazım çünkü pazarlama, araç kalitesi vs farklı bir durum. :D

Hahah :) Benim tezimdi bu biliyor musunuz :) Bu arabalarin icine birsey koyuyorlar kesin diyordum :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Doğru la, folksvagın diyince nedense doğuş diyorlar, adına uysun diye buradan vag vag yapıyorsun galiba. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Doğru la, folksvagın diyince nedense doğuş diyorlar, adına uysun diye buradan vag vag yapıyorsun galiba. :)

Doğuş oto benim üzerimden prim yapmasın söyleyin 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Doğuş oto benim üzerimden prim yapmasın söyleyin 

Söyledim, 'Adını değiştirsin ' dediler.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

ne münasebet ben çok daha eskiyim onlardan 

Onu da dedim 'gelmeyelim oraya biz daha da eskitiriz kendisini' dediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ve diğerleri

yeterli düzeye gelince ise...

ortadayım  :D  vw muş peehhhhh  :D  

938-honda-africa-twin-news-albums-2-stro

Yorum bağlantısı

Onu da dedim 'gelmeyelim oraya biz daha da eskitiriz kendisini' dediler.

el mi yaman bey mi yaman görürüz o zaaaaannn

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Doğuş, çık aradan  :D arada kaynama  :tongue:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...