İçeriğe Yönlendir

Forumda Kaç Adet Vag Grubu (Audi, Volkswagen, Seat, Skoda) Araç Var ?

Ozlem Kaya

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Daha bile fazladir, okumayan, gozden kaciran, foruma girmeyenler vs cok.

Kahveden de adam toplayın :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Hahaha :) fazla olma derdimiz yok:) Biz premium arac sahipleri, az, oz ve ayricalikli kalmaliyiz[emoji6]
Yorum bağlantısı

Siralamamiz karisti mi ne :) Destek rica ediyorum sizden :) Siz sayiyordunuz :)

Sayi 45 oldu Özlem Hanım

43) 2016 Vw Passat Comfortline 1.6 Dsg Diesel

45. Oldunuz siralamada Mahmut bey
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Sayi 45 oldu Özlem Hanım

Supersiniz iyi takip:) Destek oluyorsunuz :) Dediginiz gibi 50 olacak sanirim.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hahaha :) fazla olma derdimiz yok:) Biz premium arac sahipleri, az, oz ve ayricalikli kalmaliyiz[emoji6]

Belli belli :yes::biggrin:

Bir zamanlar en azından audi premiumdu

Audi-H.Derici.png

bmw_kolye1.png

audiayakkabimu2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Sayi 45 oldu Özlem Hanım

45. Oldunuz siralamada Mahmut bey

43. sanki Ford Fiesta gibi gördüm onun yerine 43 yazmıştım 44 görmedim bile☺
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

kahveden adam toplayın diyen arkadaşın toyotası var  :)

Yorum bağlantısı

43. sanki Ford Fiesta gibi gördüm onun yerine 43 yazmıştım 44 görmedim bile☺

Ford ne alaka anlamadim vag diye konu var fiesta yaziyor arkadaşlar

Arada 2 tane yazmayan vardi tek tek saydim 45 oldu.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hadi oldunuz 100 eeee  :D  , madem sayıya bakıyorsunuz, kalabalık olunca bu vag grubu almanya ile temasa geçinde, şu bizim doğuştan alın şu markaları, vw audi skoda seat hepsi ayrı ayrı distirbütöre geçsinde adam gibi tam arabalara geçelim diye baskı yapın,  faydalı iş yapın bari  :tongue:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

kahveden adam toplayın diyen arkadaşın toyotası var  :)

Kapıda fordda duble yapmış adamım ben, toyotam var diye de gidip aranmıyorum nerde toyotacı var diye ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

hadi oldunuz 100 eeee :D , madem sayıya bakıyorsunuz, kalabalık olunca bu vag grubu almanya ile temasa geçinde, şu bizim doğuştan alın şu markaları, vw audi skoda seat hepsi ayrı ayrı distirbütöre geçsinde adam gibi tam arabalara geçelim diye baskı yapın, faydalı iş yapın bari :tongue:

Ben sayiya bakmiyorum:)

Oneriniz icin calismalarim var bu arada ama inanin cok cok zor... Sonuna kadar haklisiniz yoksa, VAG Turkiye acilmaliydi, acilmali... Arasi kotu zaten bu ara Almanya'yla, hadi hayirlisi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vw la Ford u apayrı şeyler sanıyorlar herhalde Köksal  :biggrin: al birini vur ötekine....

Ben sayiya bakmiyorum:)

Oneriniz icin calismalarim var bu arada ama inanin cok cok zor... Sonuna kadar haklisiniz yoksa, VAG Turkiye acilmaliydi, acilmali... Arasi kotu zaten bu ara Almanya'yla, hadi hayirlisi.

Aman inşallah, bu doğuş yüzünden vag dan soğudum.....

Almanya duy sesimizi, yoksa bizlede aran kötü alır gidersin vag grubunu, demedi demeeee....  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Vw la Ford u apayrı şeyler sanıyorlar herhalde Köksal :biggrin:

Hahahah :) guzel espri cidden sesli guldum :) Allah da sizi guldursun Cuma Cuma mubarek gun :)

Biz sanrilarla ugrasmiyoruz artik, bizim tespitlerimiz var :) Hayirli Cumalar.

Vw la Ford u apayrı şeyler sanıyorlar herhalde Köksal :biggrin:

Aman inşallah, bu doğuş yüzünden vag dan soğudum.....

İnanin bircok kisi oyle, sadece siz degil, neler duyuyorum. Ama hep soyluyorum, bunlara nasil yaklasacaginizi bileceksiniz. Aksi halde insani delirtirler.

Yorum bağlantısı

Kapıda fordda duble yapmış adamım ben, toyotam var diye de gidip aranmıyorum nerde toyotacı var diye ;)

dün dündür bugün bugün 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hahahah :) guzel espri cidden sesli guldum :) Allah da sizi guldursun Cuma Cuma mubarek gun :)

Biz sanrilarla ugrasmiyoruz artik, bizim tespitlerimiz var :) Hayirli Cumalar.

İnanin bircok kisi oyle, sadece siz degil, neler duyuyorum. Ama hep soyluyorum, bunlara nasil yaklasacaginizi bileceksiniz. Aksi halde insani delirtirler.

sanrı değil gerçek Özlem hanım, 25 senedir araba kullanırım, çok marka kullandım kullanıyorum, baya baya ileri derecede şoförlüğümde, direk seferihisar rallisine girerim o derece,(özellikle virajlarda ve agresifim :rolleyes:   :tongue:)var yeteri kadar teknik bilgim ve bu işten teknik olarak anlayan çokta arkadaşım, dolayısı ile süsle diğer şeyleri karıştırmayalım ki o fark da kalmadı artık.... vw yada ford ikisede orta sınıf normal arabalar, yok birbirinden farkları...

haa Audi desen tamam, her ikisindende iyi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

dün dündür bugün bugün 

Bugün: toyotam var diye de gidip aranmıyorum nerde toyotacı var diye

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

aransa ne olacak ne var bunda 

Kalabalık olsa da olmasa da fark etmez bence, gönüllerimiz bir olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

orta sınıf arabalar için kalpmi kıracağız dimi ama, ha üst olsa ne yazar, varsın olsunlar 1000 kişi :)

bunları bırakalımda şu işe bir el atalım arkadaşlar, bizi 3. sınıf sayıyor bu adamlar, bizim distibütörlerde bizi enayi yerine koyuyor, sayımız bu açıdan önemli, yüklenip hesap soralım, bu nedir yahu  :angry:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Doğuş, bak farklı bir suv çıkmış gibi, Skoda, hacim olarak yine şaşırttı beni, rakiplerine göre araç süper gibi geniş sanki, tasarım olayını sevdim bu Skodanın, bakalım bunu adam gibi ithal edeceklermi, zira tiguan yanında oyuncak kaldı bunun, doğuş antikalık yapıp yeti gibi üvey evlat muamelesi yapmaz inşallah, q7 gibi alet, ne diyorsun bu arabaya, bana gidermi, hanımda suv suv diyor zaten  :D

ahanda bende vag landım  :D  kardeşim benden önce olacak gibi, Leon Fr ci çıktı başıma  :biggrin:

kodiaq231.jpg?itok=7PLlf3hp

maxresdefault.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hmm O zaman bende yıldız sayısı az diye sevineyim mi :p

Şaka bir yana VAG eyidir hoştur ema benane.... Tabi bir OOOO S ve RS serileri hariç

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hmm O zaman bende yıldız sayısı az diye sevineyim mi :p

Şaka bir yana VAG eyidir hoştur ema benane.... Tabi bir OOOO S ve RS serileri hariç

yanlış olmasın Mersocu, biz burada orta sınıflarla uğraşıyoruz, hile yapmasana kardeşim, gelmiş premiumla bizimle makara geçiyor, cık cık cıık  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

sanrı değil gerçek Özlem hanım, 25 senedir araba kullanırım, çok marka kullandım kullanıyorum, baya baya ileri derecede şoförlüğümde, direk seferihisar rallisine girerim o derece,(özellikle virajlarda ve agresifim :rolleyes::tongue:)var yeteri kadar teknik bilgim ve bu işten teknik olarak anlayan çokta arkadaşım, dolayısı ile süsle diğer şeyleri karıştırmayalım ki o fark da kalmadı artık.... vw yada ford ikisede orta sınıf normal arabalar, yok birbirinden farkları...

haa Audi desen tamam, her ikisindende iyi...

Soforluk ve tecrubenizi bilmiyorum, sizin anlattiklariniza tabiyim:) Suse bakacak olsam gidip capon alirdim ilginc tasarimlari icin veya onu on plana cikarirdim:)

Ama maalesef maalesef maalesef, bu karislastirmayi, karsilastirma olarak bile alamayacagim, baska dunyalardayiz uzamasin[emoji5]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...