İçeriğe Yönlendir

Astra J Edition Auto Konumlu Far Anahtari ve Far Sensoru Montaji

Metin Akbal

Recommended Posts

Metin Akbal
Elinize saglik... daha bugun aklimdaydi opel kismi biraz suskun az bi senlense ne guzel olur diyecektim ki Super bir paylasim... [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Cok tesekkur ederim bi paylasimim daha olacak kismetse :)
Tamam o zaman şimdi kafama yattı. Ben de olmuşken tam olsun diyenlerdenim [emoji4] Peki Corsa far anahtarını nereden temin ettiniz? Link var mı?
Valla sahibindende denk geldi desem :) Aliexpresten falan Buick Excelle GT sanirim bizim arabanin aynisi. O sekil arayip bulabilirsiniz. Sahibindende cikmacilar var Astra J Insignia Mokka Corsa far anahtarlari kasa olarak farkli ama icerik olarak ayni. Fotolarini atayim daha akilda kalici olsun.

Astra J

54533f739b9da691704320c75d95e011.jpg

Corsa D

a356240a46ca672f61dedb48846aa0a9.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Cok tesekkur ederim bi paylasimim daha olacak kismetse :)
Guzel olur...havalar isinsin desteklerim bende... az bi kendine getirmis olalim... opel kullanan arkadaslarda desteklerler hep birlikte senlenir ortam ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Rahmi topal
(düzenlendi)

S.a uğurlama modu bende çalışmadı neden acaba?

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
tapatalk imzasi silindi.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
S.a uğurlama modu bende çalışmadı neden acaba?

Sigorta baglantilarini dogru yapmamis olabilirsiniz veya baglantiyi tam yapmamis olabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Rahmi topal

Birdaha kontrol edeyim.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Birdaha kontrol edeyim.

Rahmi bey birde sensore isik gelmemesi gerekiyor soylememe gerek yok ama hatirlatayim. Mesela sokak lambasinin altinda calismiyor sistem bende.
Yorum bağlantısı
Rahmi topal

Tamam haklısınız da selamlama en azindan çalışır oda calismiyor

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
2 saat önce, Rahmi topal yazdı:

Merhabalar Rahmi Bey,

Tapatalk imzanızı kapatabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tamam haklısınız da selamlama en azindan çalışır oda calismiyor

Valla baglantilar tamsa daha aklima birsey gelmiyor benim.
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
3 saat önce, Rahmi topal yazdı:

Tamam arkadaşlar oldu sıkıntı yok emeği geçenlere tsk

Nasil oldu? detay paylasirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Rahmi topal

Vallahi bir degisiklik yapmadım sadece sigorta ya bağlanacak kaplı uçlarını yeniden taktim , denemeyi muhakkak gece yapin

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
İbrahim Akasoy

Benimde konuyla uzaktan alakalı bir sorum olacaktı.

Bir gün kendiliğinden "AFL Lambaları Servis Gerekli" yazısı çıktı ve sarı ışık üzerinde oklar olan ikaz vermeye başladı. Bir süre bu şekilde kullandım, uzun kısa sorunu yoktu, açılıp kapanmada da sorun yoktu.

Geçenlerde direksiyonu sola çevirdiğimde ikazın yandığını fark ettim ve köşe aydınlatmanın yanmadığını da,

sağa çevirmede ise ikaz vermiyor ve köşe aydınlatmada sıkıntı yok.

Acaba sorun ne kadar büyük olabilir?

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

https://m.tr.aliexpress.com/item/32833303980.html?pid=808_0011_0109&spm=a2g0n.search-amp.list.32833303980&aff_trace_key=a5a2f3e77a3240d6ac787e54d6908ace-1547373915721-08428-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=8478amp-AAYtkcnmCrnLxMRz00ys6g1547400435536

Bu anahtar sanırım,ürün açıklamasında Opel yazmıyor ama alsam uyar mı?bir de ben de sis farı mevcut yani sadece anahtar değiştirsem olur mu ilave kablo vs gereklimi?

Yorum bağlantısı
Erkam Elma
6 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Uyar lakin bunun ledlerinin rengi mavi oluyor.

Anahtarın üzerindeki ledleri mi çok ilginç sizdeki normal mi yanıyor çıkmaydı galiba...anahtar harici başka bişey alacak mıyım anahtarı değiştirince olacak mı 

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Araştırdıkça anlamaya çalışıyorum 😀hadi anahtarı alıcam bana asıl sensör lazım AliExpress te biraz pahalı acaba herhangi bir akıllı far sensörü alsam n11 den falan uyum sağlar mı ki 🙄

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
On 13.01.2019 at 21:32, Erkam Elma yazdı:

Anahtarın üzerindeki ledleri mi çok ilginç sizdeki normal mi yanıyor çıkmaydı galiba...anahtar harici başka bişey alacak mıyım anahtarı değiştirince olacak mı 

On 13.01.2019 at 23:12, Erkam Elma yazdı:

Araştırdıkça anlamaya çalışıyorum 😀hadi anahtarı alıcam bana asıl sensör lazım AliExpress te biraz pahalı acaba herhangi bir akıllı far sensörü alsam n11 den falan uyum sağlar mı ki 🙄

Cruze ile aynı anahtar ama Cruzenin iç düğmelerin aydınlatmaları mavi yanar. Normal sensor alırsan da far anahtarına gerek yok ben orijinali gibi olsun diye paraya kıydım :) Benim aldığım Corsa D nin far anahtarı. Astra J çıkması denk gelmeyince aldım. Kasası haricinde herşey aynı idi. Bende kasayı traşladım aynısı yaptım oldu.

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Sensör herhangi birini alsam iş görür mü anahtarı AliExpress ten aldım geliyor 😀 mavi yanarsa bahtıma artık 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İbrahim Akasoy
On 12.01.2019 at 00:29, İbrahim Akasoy yazdı:

Benimde konuyla uzaktan alakalı bir sorum olacaktı.

Bir gün kendiliğinden "AFL Lambaları Servis Gerekli" yazısı çıktı ve sarı ışık üzerinde oklar olan ikaz vermeye başladı. Bir süre bu şekilde kullandım, uzun kısa sorunu yoktu, açılıp kapanmada da sorun yoktu.

Geçenlerde direksiyonu sola çevirdiğimde ikazın yandığını fark ettim ve köşe aydınlatmanın yanmadığını da,

sağa çevirmede ise ikaz vermiyor ve köşe aydınlatmada sıkıntı yok.

Acaba sorun ne kadar büyük olabilir?

sorun korkulacak gibi değilmiş. aydın'da özel servise gittim lambayı değiştirdiler sorun çözüldü. orjinal taktım dedi 70 tl aldı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...