Metin Akbal

Astra J Edition Auto Konumlu Far Anahtari ve Far Sensoru Montaji

Recommended Posts

Metin Akbal
Cok buyuk cok. Viraj ampul degisecek

Demisim :) Gecmis olsun.
  • Teşekkür 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Süleyman Gece
Salih İtik yazdı:

Ben onu çözdüm beyaz kablo kontak çıkışı artı kırmızı kablo direk artı ve fellow me özelliğinide aracı kitleyince 5 saniye yanıp sönüyordu ben bunu 60 "saniyeye çıkarttım çok güzel çalışıyor 

İyi günler süreyi 60 saniye ye nasıl çıkarttınız bilgi verebikirmisiniz

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Arif Aykın
Salih İtik yazdı:

Ben onu çözdüm beyaz kablo kontak çıkışı artı kırmızı kablo direk artı ve fellow me özelliğinide aracı kitleyince 5 saniye yanıp sönüyordu ben bunu 60 "saniyeye çıkarttım çok güzel çalışıyor 

@Metin Akbal abi sen demedin mi bunu veya pot ile oynadın mı hiç. Bizim aldığımız  sensör soketin demi bulunuyor potansiyometre ben bakmıştım ilk aldığımda ama görememiştim birşey.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Akbal
[mention=76937]Metin Akbal[/mention] abi sen demedin mi bunu veya pot ile oynadın mı hiç. Bizim aldığımız  sensör soketin demi bulunuyor potansiyometre ben bakmıştım ilk aldığımda ama görememiştim birşey.
Yo ben demedim :) Bisey var ama kurcalamadim ne ise yariyor. Sen kurcalarsan bilgi ver
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Yo ben demedim :) Bisey var ama kurcalamadim ne ise yariyor. Sen kurcalarsan bilgi ver emoji16.png

Ben görmedim ki pot u sen görmüşsün sanırım ilk sayfalarda yazıyordu neyse inşallah deneyip haberdar ederim abi😊

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Arif Aykın

@Metin Akbal abi bu beyaz kabloyu kontak çıkışı artı demiş kırmızı sürekli artı demiş. Bizde çakmaklım üzerinden aldık demişsin sen aynı işleme gelmiyor mu yoksaki bu arkadaşın yaptığı gibi yapıp denesek mi? Öyle mi uzattıyki süreyi.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Akbal
[mention=76937]Metin Akbal[/mention] abi bu beyaz kabloyu kontak çıkışı artı demiş kırmızı sürekli artı demiş. Bizde çakmaklım üzerinden aldık demişsin sen aynı işleme gelmiyor mu yoksaki bu arkadaşın yaptığı gibi yapıp denesek mi? Öyle mi uzattıyki süreyi.
Valla ben bisey yapmadim masumum Ben bi konuya detayli bakayim ne yapmisim.
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.