İçeriğe Yönlendir

Yeti Deneyimlerim

Kerem Kurluva

Recommended Posts

Abdurrahman Balaban

Hayırlı olsun aracınız.Bende C maxı satınca bu araca çok odaklanmıştım lakin kendimi görsellik olarak ikna edemedim gittim A3 aldım.Sonra A3 ü de ihtiyaç nedeniyle 3000 km de sattım fazla da hazzetmedim ayrı konu..Sağlıklı,huzurlu ve keyifle kullanın aracınızı

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Kerem Kurluva

km, 30 bine yaklaşıyor.

Muhtemelen, bununla ilgili bir güncellemeyi,  15 bin km sonrası incelemeler  başlığına yazacağım.

Şimdiye kadar yaptığım tadilat ve düzenleme işlerine ise, burada topluca yer vermek uygun olabilir diye düşündüm. Zira, daha önce, iki ayrı konu başlığında, bölük pörçük ve detaysız olarak yazıldılar. Bir kısmı da, zaman içinde değişikliğe uğradı.

Araçla ilgili yaptığım düzenlemeler ağırlık olarak, kabin içerisine yönelikler. Genellikle, tefrişlerle ilgili olan tadil, düzenleme ve bakım çalışmaları, aracı aldığımdan beri aralıksız  devam ediyor :)

En belli başlı olanlarını, döküman linkli bir liste olarak buraya koymaya karar verdim. Takip etmek isteyenler için, derli toplu olur umarım.

Koltuk kaplama

(Arka orta) Koltuk iptali

(Arka yolcu bölümü) Koruyucu malzemeler

Stepne iptali

Pandizot iptali

tak-çıkar medya ünitesi

Tozluk ve eşik çıtaları

kamera montajı (forum linki)

tampon ve davlumbaz kenar korumaları

B sütunu kaplamaları ve ayna kapakları

Bagaj aydınlatma

(Ön Koltuk altı) Kutular

Pedal seti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mert Yeldan yazdı:

Yol gözümde büyüyor biraderim. Zincir seti vs değişecek, forum faizsiz kredi veriyor mu?

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Dokümana erişilemedi diye uyarı alıyorum. Hiç bir uygulamaya bakma şansım olmadı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerem Kurluva
Serdar Göktaş yazdı:

Dokümana erişilemedi diye uyarı alıyorum. Hiç bir uygulamaya bakma şansım olmadı. 

Mobil bir cihazdan açmak istemiş olabilir misiniz acaba?

Masaüstü tarayıcıda linkler çalışıyor olarak görünüyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Köksal Yılmaz yazdı:

Yol gözümde büyüyor biraderim. Zincir seti vs değişecek, forum faizsiz kredi veriyor mu?

Kanka, 48.000 TL 0 faiz. 48 ay 1.000 TL geri ödeme. 8.000TL dosya masrafı işlem ücreti var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Kerem Kurluva yazdı:

Evet mobil cihaz. 

Yorum bağlantısı
Kerem Kurluva
Serdar Göktaş yazdı:

Evet mobil cihaz. 

google documents uygulamasını yüklerseniz, görüntülenebileceklerdir o halde..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kanka, 48.000 TL 0 faiz. 48 ay 1.000 TL geri ödeme. 8.000TL dosya masrafı işlem ücreti var.
İyi başladın da mutlu sonla bitmedi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kerem Kurluva yazdı:

Mesela Tak-çıkar konusunu tıkladım ve açamadım masa üstünden. 

Ayrıca, 

Bu konuları foruma açarsanız daha çok kişiye yardımcı olmuş oluruz.. 

Bu durumsa sadece bu konuyu okuyanlar ulaşabilecek.. 

Yorum bağlantısı
Kerem Kurluva
Mehmet Ozyurek yazdı:

Mesela Tak-çıkar konusunu tıkladım ve açamadım masa üstünden. 

Ayrıca, 

Bu konuları foruma açarsanız daha çok kişiye yardımcı olmuş oluruz.. 

Bu durumsa sadece bu konuyu okuyanlar ulaşabilecek.. 

Yazıları farklı platformlarda paylaştığım için, bu şekilde yayınlamak daha verimli olacak diye düşündüm, hem kendim, hem de paylaştığım ortam açısından. 

Dökümanların paylaşım ayarlarını kontrol ettim, bazıları farklı kaydedilmiş. Az önce hepsini, "web üzerinde herkese açık" hale getirdim. Şu anda herhangi bir erişim sıkıntısının olmaması lazım.

Buna rağmen, içerik konu mesajlarının içinde olsun derseniz, başım üstüne.. bu durumda, herbir dökümanı ayrı bir mesaj olarak bu başlık altında yayınlayabilirim. 

Ayrı konular açarak yazmayı önermeme sebebim, her bir kalemin bu konu başlığında geçen araçla ile ilgili olmasındandır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kerem Kurluva yazdı:

Ayrı konular açarak yazmayı önermeme sebebim, her bir kalemin bu konu başlığında geçen araçla ile ilgili olmasındandır.

Mesela Ben, "Ford'un mondeoya yapmayı unuttukları" adı altında bir konu açıyordum, yaptıklarımın hepsini orada yayınlıyordum.. 

Siz de tabi ki bu şekilde yapabilirsiniz. Bizce uygun ve forumda olursa daha iyi olur. 

Şimdiden elinize sağlık. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...