İçeriğe Yönlendir

Kod Adı Donanım Delisi

Serkan Karakoca

Recommended Posts

Serkan Karakoca
Bir saat önce, Erkan Uygur yazdı:

Bu ürün olurmu?Dediğiniz gibi tak çalıştır aktif bas veya koltuk altı slim bas nasıl olur?

https://www.mixsepet.com/urunler/pioneer-gm-a6604-4-kanal-4x190-watt-oto-amfi-amplifikator_29/?gclid=EAIaIQobChMI-_aF1fvR2AIVFi0ZCh0tvA87EAQYAyABEgKP9_D_BwE

5 kanal hybrd anfi seçimim ya bu 

mg audio 5 kanal anfi ile ilgili görsel sonucu

yada pioneer mini hybrd 

PIONEER GM-D1004 4X100RMS MİNİ AMFİ DIGICOM GARANTİLİ sahibinden.com'da  - 414718076 https://www.sahibinden.com/414718076 via @sahibindencom

veya sony kendi aracımda olan olurdu . aktif bass için bu tarz bişey olurdu pionner jbl alpine güzel ürünleri mevcut 

8530_kucuk_1.jpg

8530_kucuk_2.jpg

8530_kucuk_5.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Mid range'ler için fikriniz nedir bas yerine hepsi bir arada aşağıdaki anfi veya sizin önderdiğiniz model ile olurmu.

https://urun.n11.com/amplifikator/sony-xm-s400d-d-sinifi-stereo-amplifikator-P166416428

Ben olsam profesyonel bişey yapacaksam
Mg audio amfiyi alır kapılara morell kompenant girip arkayada jbl 20 cm minik bir bas takarım araç için özel kabin yapıp komple kapılara ve bagaja yalıtım çalışması yapılırsa gümbür gümbür ve net bir sistem olur .
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

Bir fırsat bulup gelen vites yanında bulunan düğmelerin montajınıda yaptım.
Şimdi sırada en kısa zamanda Ids ile yapılacak modül konfigürasyon işlemleri var ondan sonra aktif olarak çalışacak direksiyon ısıtma sistemi ...dd3023fbd91d1ec0fdf5f32a31bd4d76.jpg4e67b14d4ee5b822b1142d7dc7776633.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Motor 2.0 olsaydı keşke.Yapılanlar olağanüstü.Güle güle kullanın.Kaskoya işletiyormusunuz bu modifiyeleri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Motor 2.0 olsaydı keşke.Yapılanlar olağanüstü.Güle güle kullanın.Kaskoya işletiyormusunuz bu modifiyeleri.

2.0 olup 4x4 olsa tadından yenmezdi tabi bundan sonraki aracımda öyle bir proje var aklımda hayırlısı olsun.
Kaskoya işlendi tabi hepsi ek teminat var o işlerle sigortacı arkadaşım ilgileniyor ...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

abi, sen dısarda hangi sitelerden alısveriş yapıyorsun yoksa bir tanıdıgın mı var bu ürünleri getirtirken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
16 saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

abi, sen dısarda hangi sitelerden alısveriş yapıyorsun yoksa bir tanıdıgın mı var bu ürünleri getirtirken.

çevre geniş sağolsun dostlar  ürünü bulup linkini gönderiyorum veya resmini dikkat etmesi gereken yerleri söylüyorum gerisini onlar hallediyor ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

Sonunda geri görüş kamerasının direksiyona bağlı dönen beyaz açı çizgilerinide getirdik :)
db2a8b5afc19452444bdab44966ea892.jpg

Şimdi sıra sasm modülü konfigürasyon yapıp güncelleyip kendi Bcm mizi yeniden dizayn etmede direksiyon ısıtmanın çalışması için :)
İlk fırsatta konfigürasyon işlemleri devam :)

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Helal olsun.. iyi çalıştırmışın bunu.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
23 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Helal olsun.. iyi çalıştırmışın bunu.. 

çok teşekkürler abi bu arabada en çok uğraştığım işlerden birtanesi buydu :D

şu soğuk günde içimiz ısınsın biraz :D  :nazar::nazar::nazar:

oO9kL2.jpg

gOy9L3.jpg

RnBOXR.jpg

G95yvr.jpg

5D2G25.jpg

qGRJPq.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ateşli bi renge kaplatsana. Çok mu maliyetli o iş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Ateşli bi renge kaplatsana. Çok mu maliyetli o iş.

Abi maliyet sorun değilde bu renk iyi oldu sevdim
Ama benim sağım solum belli olmaz mat füme mat siyah veya Rs mavisi olabilir yaza bir çıkalım hele :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Hayırlı olsun

Teşekkürler ...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
On 16.01.2018 at 09:28, Serkan Karakoca yazdı:

çevre geniş sağolsun dostlar  ürünü bulup linkini gönderiyorum veya resmini dikkat etmesi gereken yerleri söylüyorum gerisini onlar hallediyor ...

cok iyi masallah benimde dısarda akrabalarım varda ugrasacak benim gibi meraklı yok arabaya sanayiye. gecen sene bi direksiyon getirttim almanyadan sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

şunlarıda bırakayım şuraya ön lip yapmaktan vazgeçtim :)

PlkPbd.jpg

dO3kmn.jpg

Spoyler bu işede yaradı valla yazın piknikte iş görür ayak üstü pup tarzında iş yapar

Bu arada ıdsten bütün güncellemesi gereken modülleri güncelledik :) ama direksiyon ısıtma yine çalışmadı  :D ya çalışacak ya çalışacak başka yolu yok  araştırmaya devam :D

0EnmMR.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
8 dakika önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Maşallah. Araba ateş ediyor.

çok teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
fena zalıım olmuş

Teşekkürler kardeşim şimdi artık motora geçiyoruz autocad de çizilen parçaları üretmek için malzeme arayışımız başladı :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

fitik kimde coksa onun arabası hem giderli hem en hızlı :) kolay gelsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
fitik kimde coksa onun arabası hem giderli hem en hızlı [emoji4] kolay gelsin

Fitik ihtiyaç heryerde burdan custom manifolda 3 gün sürer 3500-5500 tl arası fiyat çeken ankara istanbul egzoscularına selam olsun sanki eski kasa şahin Alıyok :)
Ana materyal malzemeyi bir elime geçireyimde görsünler :)
Dün yerlerini belirledim bugün gider alırım muhtemelen kesimlerini hallettiririm :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...