İçeriğe Yönlendir

Önder'in Yeni Aracı - Focus 3

Önder Özcan

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Trende sormuşlar 'jantın var mı?' diye, 'neyim var ki jantım olsun' demiş :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Jant için bu kadar uğraşılır mı yahu, bari sökmüşken alaşım alaydın abi :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Siyah boyaya vernik yok, mundar :p koltukta işlem görmüş, hayırlı satışlar. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
32 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Trende sormuşlar 'jantın var mı?' diye, 'neyim var ki jantım olsun' demiş :D

16 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Jant için bu kadar uğraşılır mı yahu, bari sökmüşken alaşım alaydın abi :)

Ben size ne diyim. Biri Gebze- Harem hattından çıkma minibüse biniyor, diğeri arazi aracı süsü bile verilememiş bişeye, Gelip benim gül gibi Focusuma laf ediyorlar. Ceğbeş konusu az ilerde. Siz ordan devam edin :)

9 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Siyah boyaya vernik yok, mundar :p koltukta işlem görmüş, hayırlı satışlar. :biggrin:

Hadi buyur, güvendiğim dağlara kar yağdı derler ya, aha işte bu, sende mi?

Sprey verniğim vardı,yanımdaydı, ilk lastiğe sıkmayı unutup yerine takınca ben de boşver dedim. Boya zaten parlak siyah. Vernik de atsam artısı eksisi ne olurdu acaba?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
5 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Hadi buyur, güvendiğim dağlara kar yağdı derler ya, aha işte bu, sende mi?

Sprey verniğim vardı,yanımdaydı, ilk lastiğe sıkmayı unutup yerine takınca ben de boşver dedim. Boya zaten parlak siyah. Vernik de atsam artısı eksisi ne olurdu acaba?

Abi ben ilk boyadığım da verniksiz yaptım hemen soyuldu boyalar, vernikle boyayınca çok daha uzun kaldı boya üzerinde. Kara jantları kışlıklarda kullandığım için üzerine birde Sivasta aşırı derecede tuzlama oluyor oda fayda etmiyor ama çok daha dayanıklı oluyor boya. Güvendiğin dağlara kar yağmasın Abi, tuzlama felan olur boya dayanmaz sonra :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
On 24.06.2017 at 23:42, Önder Özcan yazdı:

Satmak kelimesini bu konuda pek kullanmasak. Ceğbeş değil bu, satma kelimesi geçtiği an müşterisi çıkar bunun :D

abi satılık mı kardeşim için araç bakıyoruz. bu araç zaten favorilerinde idi sana nasip oldu. satılıksa görüşelim abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
9 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

abi satılık mı kardeşim için araç bakıyoruz. bu araç zaten favorilerinde idi sana nasip oldu. satılıksa görüşelim abi :D

Değil satılık :) Yani çok ısrar eden olursa düşünülebilir ama. 41.000 de araba. Koltuğu yapılmış, cantları boyanmış, plakalıklar iptal edilmiş. Artısı çok yani :p Fiyatı da ona göre olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
10 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Değil satılık :) Yani çok ısrar eden olursa düşünülebilir ama. 41.000 de araba. Koltuğu yapılmış, cantları boyanmış, plakalıklar iptal edilmiş. Artısı çok yani :p Fiyatı da ona göre olur.

senin canın sağ olsun abi. bu söylediklerini noter sonrası ocak başı telefi eder diye düşünüyorum. hatta yok vaz geçtim, Çağlar Abinin taktiğini kullanacağım pazarlığı ocak başında yapalım. Çağlar abi tatlı komasına girmeyi sağladıktan sonra yapıyor pazarlığı diye duydum. bende senin protein koması girmeni bekledikten sonra pazarlık ederim olmaz mı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
10 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

senin canın sağ olsun abi. bu söylediklerini noter sonrası ocak başı telefi eder diye düşünüyorum. hatta yok vaz geçtim, Çağlar Abinin taktiğini kullanacağım pazarlığı ocak başında yapalım. Çağlar abi tatlı komasına girmeyi sağladıktan sonra yapıyor pazarlığı diye duydum. bende senin protein koması girmeni bekledikten sonra pazarlık ederim olmaz mı :) 

Yıllardır Ceğbeş zehirlenmesi ile komadaydı zaten, bu sefer bünye kaldırmaz hııkk der gider, etme eyleme. :D:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Yıllardır Ceğbeş zehirlenmesi ile komadaydı zaten, bu sefer bünye kaldırmaz hııkk der gider, etme eyleme. :D:D

Ramazan biteli daha 3 gün oldu. Bünye kebaba aç, ocakbaşına hasret... Gelsin yeter ki, hakkını veririz kebabın :)

22 dakika önce, Sertaç Karginer yazdı:

Ne c5 miş be kardeşim adam sattı gitti hala kurtulamadıemoji4.png

Adımın geçtiği her yerde belden aşşa çalışıyorlar, beni C5 ilen vurmaya çalışıyorlar :)

Halbu ki, biraz geç satılmasından başka mükemmel bir arabaydı.

Şimdi eski alışkanlıkla Focusa da sarmaya çalışıyorlar ama Focusun trend olmasından başka dalga geçebilecekleri bir yanı yok. O da bütçe meselesi. Bir sonraki de  titanyum olur bakarsın. Hele bunu Kazancıoğluna bir kepirte.. satayım da :fiuw:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
36 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Ramazan biteli daha 3 gün oldu. Bünye kebaba aç, ocakbaşına hasret... Gelsin yeter ki, hakkını veririz kebabın :)

Adımın geçtiği her yerde belden aşşa çalışıyorlar, beni C5 ilen vurmaya çalışıyorlar :)

Halbu ki, biraz geç satılmasından başka mükemmel bir arabaydı.

Şimdi eski alışkanlıkla Focusa da sarmaya çalışıyorlar ama Focusun trend olmasından başka dalga geçebilecekleri bir yanı yok. O da bütçe meselesi. Bir sonraki de  titanyum olur bakarsın. Hele bunu Kazancıoğluna bir kepirte.. satayım da :fiuw:

abi o kadar emin olma bakarsın satarken borçlu çıkabilirsin. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
28 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

abi o kadar emin olma bakarsın satarken borçlu çıkabilirsin. :p

Geçen geldiğinde biraz peşin ödeme yapayım dedim, oruçluyduk. Neyse, bir dahakine direk bana gelirsin beraber @Emin Önal a misafir olur yemeğimizi tatlımızı yeriz :yes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal
9 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Geçen geldiğinde biraz peşin ödeme yapayım dedim, oruçluyduk. Neyse, bir dahakine direk bana gelirsin beraber @Emin Önal a misafir olur yemeğimizi tatlımızı yeriz :yes:

Başımla beraber, herzaman beklerim.

Gelmeden haber verin ama ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
24 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

kısmet abi inşallah. 

14 dakika önce, Emin Önal yazdı:

Başımla beraber, herzaman beklerim.

Gelmeden haber verin ama ;)

niye kuzumu keseceksin. gerek yok  

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Şimdi, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

kısmet abi inşallah. 

niye kuzumu keseceksin. gerek yok  

Sen ver ben biliyorum yapacağımı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
2 dakika önce, Emin Önal yazdı:

Sen ver ben biliyorum yapacağımı :D

önümüzdeki hafta belki gelebilirim. gelmeden önce haber veririm :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
44 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

önümüzdeki hafta belki gelebilirim. gelmeden önce haber veririm :p

Ben kendi adıma her zaman beklerim. Ama maalesef işyerinden 20-30 dk. dan fazla uzaklaşıp Eminin (ya da başkasının) yanına gidemem, iş icabı. Gelenlere kapım hep açık :friends:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sonunda doğru yolu bulmuşsun.. Hayırlı ,uğurlu olsun. İyi günlerde kullan..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Sonunda doğru yolu bulmuşsun.. Hayırlı ,uğurlu olsun. İyi günlerde kullan..

Sagol Ayhan [emoji6]
Ama hala bazi arkadas(!)lari memnun edemedik.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Sagol Ayhan [emoji6]
Ama hala bazi arkadas(!)lari memnun edemedik.

Aslında alacaktın bir c5 herkes ters köşe olacaktı [emoji23]bundan malzeme çıkarmak zor[emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İbrahim Çelik
On 28.06.2017 at 13:03, Sertaç Karginer yazdı:

Ne c5 miş be kardeşim adam sattı gitti hala kurtulamadıemoji4.png

Ruhu yeter.

Önder abi focus power shift çok yakıyor ama gitmiyor diyorlar. Sen ne dersin. TDCİ motoru mumla ararız da iyice pişman olmayalım sonra? Biraz bilgi verir misin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)
3 saat önce, İbrahim Çelik yazdı:

Ruhu yeter.

Önder abi focus power shift çok yakıyor ama gitmiyor diyorlar. Sen ne dersin. TDCİ motoru mumla ararız da iyice pişman olmayalım sonra? Biraz bilgi verir misin?

İbrahim benim verdiğim bilgi standartlara uymaz ki :( Çok kısa mesafe kullanıyorum günlük.

C5e 2 yıl bindim, 15 bin km yaptım. Yani çok az bindim. Yok yok, utandığımdan değil  :D  İşe toplu taşımayla gidip geliyorum, arabaya hafta sonları biniyorum. Focusa daha ağız tadıyla binmek pek kısmet olmadı.Bayramda 200+200 km yaptım  hepsi o, kalanı günde2+2 km. :blush: İstanbul Adapazarıydı yolum, zaman zaman dur kalk, zaman zaman 150 - 160, ortalama 8.8 ile gittim, dönüşte izmit trafiği dur kalk trafik 1,5 , kalanı gene performanslı sürüş 8.8 ile bitirdim.gidiş döönüş bağımsız ölçüm. Normal akan trafik olsa, abartmadan sürsen 7-8 ile biter.

Aracın gitmeme konusuna şimdilik bir şey diyemem, gidiyor. Ama şimdilik bir kıyaslama yapamam.

Bir de İstanbul şehiriçi 7-9 arası gezer sanırım.

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...