İçeriğe Yönlendir

Iphone Konusu

Macit Aliyev

Recommended Posts

Erdem Doğan
Mehmet Göktürk yazdı:

apple fiyatlarında yeniden düşme yaşanacak mı sizce?

Zam öncesi rakamlara indi galiba telefonlar. Daha da ineceğini sanmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Eskiden bir maaşımdan azdı. Sonra bir maaşım oldu. Sonra uzadı gitti. İphone telefon bana uzak artık. Elimdeki 8’i ölene kadar kullanacağım. Sonra mecbur android. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

8-9 ...

hangisi o?

12mini ayponun king modeli

Erdem Doğan yazdı:

Zam öncesi rakamlara indi galiba

cıks inmedi

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Servet Aydın yazdı:

Mini 18bin olmuş

Zam sonrası mı 18bindi? Şuan 14.799. Normal 13 ise 16.299. Bence aradaki fark verilir normal alınır. Pro için 5bin fark saçma. Burada 100€-150€ fark oluyor.

Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Biraz önce bir anne - baba lise öğrencisi kızına alıyordu. Muhtemelen kız, biraz anne ve babayı sıkıştırmış idi suratlar asik...

Kasada önümde olunca istemeden de olsa kulak misafiri oldum. İPhone idi ama pek anlamam modelinden fiyat 17 bin küsür idi.

Yarısı peşin yarısını Kredi kartı kullanarak aldı..

Bir an için kendimi koydum anne babanın yerine, lise öğrencisi için çok pahalı, ama çocuğa hayır diyememek veya gücü yetmemek, yada kalbini kırmamak

Ne derseniz deyin ben içinden cikamadim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Medya hiç bunları pompalamıyor.

Tüm aktörler 4x4 SUV a biniyor

Hepsi silah taşıyor

Hepsi kirli sakal

Hepsi lüks restoranda görüşüyor

Hepsi birilerini tokatlıyor sallıyor

Bağırarak konuşuyor

çocuklar neyi örnek alsın ki?

dizi gibi diziler lazım:

image.png.2b903b0cc378b4f891ede240e69c776c.png

bunları adam diye çıkarıyoruz dizilerde bu karakterleri.... (şahısları bilmem tanımam)

image.png.b19769c3fdf003e7755c8bae216d2ea6.png

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Barış AÇIL yazdı:

Ne derseniz deyin ben içinden cikamadim

bizim ailede şölle oluyor, eskiyen teller yaş sırasına göre babadan ufaklara geçmekte, en son bu yaz 10 yıllık vestel iyice bitince, yine aile içi el değişti teller, ve herkes çok mutlu idi, hatta çok pahalı şeyler almayalım gerek yok aynı işi yapıyor diyor veletler.....

Mehmet Göktürk yazdı:

Medya hiç bunları pompalamıyor.

siyah gömlek? olmazsa olmaz

ben bir de, haftada 1 saat toplantı yapıp kalan 7*23 saat kutlamalarına hayranım

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

aklı başında çocuklar artık tutturmuyor, malup oyuncağa bu paralar verilmez, yazık günah, benim oğlanda istemiyor, zaten tableti vardı gördü ios u, 5s aldım bir hafta sonra attı kenara, peşine hanım istedi, bak dedim sevmeyeceksin, kırmadım se 2020 aldım, şuan pişman, sat bana adam gibi telefon al diyor, aldın kullan diyorum bakalım ne kadar dayanacak...

Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Benim iphone olayım tamamen alışkanlık.
Android’in samsung zamanı kötü arayüzünün yavaşlığı yüzünden tiksinip geçiş yapmıştım iphone’a.
2013’den beri kullanıyorum, geri dönmem çok zor.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hanıma Redmi note 10 pro aldım. Bende İphone 7 Plus kullanıyorum. Kamera dışında 5 yıllık iphone 7'nin geri kalır yanı yok. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Celal Aydın yazdı:

Benim iphone olayım tamamen alışkanlık.
Android’in samsung zamanı kötü arayüzünün yavaşlığı yüzünden tiksinip geçiş yapmıştım iphone’a.
2013’den beri kullanıyorum, geri dönmem çok zor.

alışkanlık öyledir, ben zaten sevmem iosu bu nette, birde dediğin gibi olunca acaip zorluyor beni...

Mert Yeldan yazdı:

Hanıma Redmi note 10 pro aldım. Bende İphone 7 Plus kullanıyorum. Kamera dışında 5 yıllık iphone 7'nin geri kalır yanı yok. 

bende hala One m7 kullanıyorum 2. tel olarak, nerdeyse 9 yaşına rağmen kamera dışında yok farkı gibi, tel işte :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bende hala One m7 kullanıyorum 2. tel olarak, nerdeyse 9 yaşına rağmen kamera dışında yok farkı gibi, tel işte :)

Ben fark yok derken, uygulama açılış hızı, uygulama içinde ki video oynatma hızları vs onu kastediyorum :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mert Yeldan yazdı:

Ben fark yok derken, uygulama açılış hızı, uygulama içinde ki video oynatma hızları vs onu kastediyorum :)

ha onda az fark var tabii, doğal olarak işlemci vs yavaş ama rahatsız edecek sınırda değil fakat yakın, neden olsa yaşlandı artık....

diğer telimde yaşlı, mate 10 pro, bunda fark yok diyim sen anla, en üst seviye bayrak gemisi modeller her daim 5 sene içinde hayatta geri kalmaz son çıkan model ayfonlara karşı, kağıt üstünde belki kullanımda olmaz, bilerek yavaşlatmada devam ediyor bu arada ayfonda...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet Göktürk

Yeni iphone SE tanıtıldı. Bionic A15 dışında ve 5G dışında ve biraz batarya iyileşmesi dışında yenilik yok. uzun ömürlü bir telefon olmuş. Oturmuş.

Fiyat 11bin 64GB

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Yeni iphone SE tanıtıldı. Bionic A15 dışında ve 5G dışında ve biraz batarya iyileşmesi dışında yenilik yok. uzun ömürlü bir telefon olmuş. Oturmuş.

Fiyat 11bin 64GB

ekran ve pil yine tırt, yani hikaye edişın, işlemciyi neyleylim ufacık alette... 11 bin haaa :D

aynı kasada ekranı tam, pili daha büyük yapsalardı güzel olurdu, bu haliyle :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...