İçeriğe Yönlendir

Bazısına Yaşlı Bir Ford KA, Bana Göre 19'unda Feride :)

Musa Değerli

Recommended Posts

Münir Nurettin Taşova
Musa Değerli yazdı:

Yakışıklının bi fotosu olsun güncelemoji16.png

f246a3b1e2055a4a64ebbceefa4a1fd4.jpg

Satmak ister misin? 😎

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Çok güzel olmuş. [emoji170] Ellerine sağlık abi.
Sağolasın.Adim adim gidiyoruz[emoji16]

Satmak ister misin? [emoji41]
Notere gel[emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Feride 22 sine basmış evde kalmasın default_smile.png

[emoji23][emoji23]Kariyer yapacak kimse almazsa
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Stop dizaynında karar kıldım sonunda.Sonradan karar degistirmezsem bu.Dinamik sinyaller uu beybi[emoji23]03d981916396b09e121e7413521a926b.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Cam nasil hallolacak? Sifirdan mi yaptiracaksiniz?
Bendeki lexus stoplar malum tek parća seffaf cam.Onun iciyle oynamak mümkün.Orjinal stoplar gibi degil
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
E o zaman heyecanla bekliyoruz [emoji7]
Bakalım.Youtube daki meshur far tasarim merkezine atmıstım pek ilgilenmediler konuyla kendim girişeceğim mecbur[emoji16]
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Telefon acmanizi oneririm. Cok yogun olabiliyorlar.
Adama whatspp dan mesaj attim biz ka ya boyle yaptık diye bana bir far fotosu attı.Ben ona istedigimi anlatan cizimler yolladım. Cevap vermedi.Önce bir kendim deneyeyim bakaym.Olmazsa gider canli gosteririz
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Süper iş çıkarmışsın ellerine sağlık. Yaptıklarını şöyle detaylı güncel toplu bir foto çekip atsanda gözlerimiz bir daha şenlense.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Süper iş çıkarmışsın ellerine sağlık. Yaptıklarını şöyle detaylı güncel toplu bir foto çekip atsanda gözlerimiz bir daha şenlense.
insallah ufak tefek makyajlarimizi halledelim atarim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Musa Değerli yazdı:

Tavan lambası da diyemiyorum eskisine.O şeyi değiştirdim sonunda.Kestik tavanı.Sonrası geldiemoji16.pngEgea nın tavan lambası istediğim şeyleri karşılıyordu.Ambians aydınlatmasını sevmiştim.Oldu bence.Tavan rengi ve guneslikler değişince daha da iyi duracak382a414657b09584f953652e20763c19.jpg57e8f6827eae208bf3c9497c0de5cbc0.jpg5d299f31efea1f09421f818857b7cb8a.jpg

musa bey ambiyans aydınlatmalı tavan lambasını nereden temin ettiniz 

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
musa bey ambiyans aydınlatmalı tavan lambasını nereden temin ettiniz 
n11 den aldım.Ben açikçası fotoda gormedim bana da submarine surpriz oldu gelince
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
o ilandaki ne içmişse [emoji3]
74 müş.Linke baktim stokta yok diyor.[emoji16]b9dcafa815ee15f1aa62172bcc137353.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
sanırım 500 modelinin bu egea ile şekil olarak aynı egeada o kısımda mikrofon var. beni masrafa soktun yine bir proje yapmam gerekecek [emoji1787] ambiyansıda kırmızı yaparsak tamamdır
Proje iyidir Bünyeyi diri tutar[emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Musa Değerli yazdı:

Proje iyidir Bünyeyi diri tutaremoji23.png

abi birşey daha soracağım şimdi sen bunlara led ampul mu taktın yoksa direk ledli mi geldi 

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
abi birşey daha soracağım şimdi sen bunlara led ampul mu taktın yoksa direk ledli mi geldi 
Normal dipsizler vardı geldiginde.Ben beyaz led koydum.Piril piril oldu yaninca[emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...