İçeriğe Yönlendir

Yeni Kasa Honda Civic Araçlarda Çıkan Kronik Kaporta Göçmesi Sorunu

Emrah Altun

Recommended Posts

Ramazan Turan
2 saat önce, Mert Gülkokan yazdı:

Mevcut sorunun sadece sedan kasada gözüktüğü hatcbackte gözükmediği söyleniyor

Hatcback olanlar İngiltere üretimi ondandır... 

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Hatcback ve sedan kalıpları farklı üretildiği için sorun kalıpta demekki durum vahim kesin üretimde kalıba müdahale edilmiştir fakat satılan araçlar ne olacak [emoji848] zarar büyük olur Honda için

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Olay sadece üst kenarlarda görünüyor ise burulma direncinin zayıflığı ile açıklanabilir. Farklı gerilmelerin yük dağıtımı iyi planlanmamış ya da kaynak süreçlerinde bazı yerler robota eksik yanlış programlanmış.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Jipler arazide hoplayıp zıplarken böyle bozulur ya, onun gibi, kasa yeterince rijit değil galiba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Honda buna bi çare bulmazsa kendi ayağına sıkar

TR'de hiç bi şey olmaz. Biz AE101'lere 30bin veren adamlarımız, korkutamazlar bizi :p

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
1 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Honda buna bi çare bulmazsa kendi ayağına sıkar

Milletin haberi yok ki, bu haberin yayılması hem mevcut madurlara etkisi olur hem de yeni alacak olanlara ayıp hakkında bilgilendirme olur. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
On 01.08.2017 at 20:02, Gökhan Albayrak yazdı:

Bugün 2 tane gördüm birinde hafif dalga vardı diğerinde hiç bişe yoktu, demek ki yeni almış gariban. 

Gariban lafı pek hoş olmamış sanki..

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
3 dakika önce, Ayhan Onaran yazdı:

Gariban lafı pek hoş olmamış sanki..

Neresi olmamış? Kötü bir kasıt yok. Kimsesiz, zavallı, garip anlamları var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Bu sorunla karşılaşanlar mutlaka dava açmalı, büyük ihtimalle de paralarını geri alırlar. Bu doğrudan üretim hatası ve ayıplı grubuna girer. Bunu arastiran bilirkisiler mutlaka tüketici lehinde karar vereceklerdir...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)
Bir saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Neresi olmamış? Kötü bir kasıt yok. Kimsesiz, zavallı, garip anlamları var. 

Ne bileyim tanımadığımız  şahıslar için kimsesiz garip zavallı demek doğru mu ? Belki de adam da Honda fabrikasını alacak güç vardır.. Çevresi çok geniş biride olabilir.

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Ayhan Onaran yazdı:

Ne bileyim tanımadığımız  şahıslar için kimsesiz garip zavallı demek doğru mu ? Belki de adam da Honda fabrikasını alacak güç vardır.. Çevresi çok geniş biride olabilir.

Haberi olmadan almış olanlar olamaz mı? 

Benim yazdığım bilgisi olmadan hevesle almış olan insanları betimleyen bir kelime. Harici mana yüklemek bana yapılan ayıp olur.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Honda'dan ilginç bahaneler gelmeye devam ediyor. Bu seferki baya güldürdü [emoji4]

5d6c68c2e661cf018108faaa176cf6ef.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı

doğru demiş araba yıkanırmı hiç. ıslak mendille silinmesi gerektiğini hala öğrenemediler yahu :biggrin:

• Beğen 6
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Das Emission, Power of  Bodyworks, siradaki sloganimiz ne olsun biz degerli tuketiciler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu konuda öğrendikten sonra trafikteki tüm civic'lere bakıyorum ve hepsinde dalgalanma mevcut. Üzücü...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Bu konuda öğrendikten sonra trafikteki tüm civic'lere bakıyorum ve hepsinde dalgalanma mevcut. Üzücü...

Hepsi kullanıcı hatası, arabayı yıkarken yüksek basınçlı suyla göçertmişler [emoji23][emoji23][emoji23]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Gerçekten çok komik ve ben sinirden gülüyorum ? böylesine büyük bir firma (TR distribütöründen bahsediyorum çünkü hala Japonya'nın bu işi hiç sıkıntısız çözeceğinden eminim) böyle çocukça cevapları nasıl verebiliyor, yıkamadan olmuştur diye nasıl diyebiliyor anlamıyorum. Beynim kabullenmiyor, sigortaların dayanmayacak vallahi [emoji35][emoji109][emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu konuda geçen fotoğraflardan birini dolu hasarı olarak gördüm. Adamın haberi yok demek ki. Peki aracın yürümesinde bir sorun yoksa, herhangi bir kaza riski yoksa firma yine de aracı değiştirir mi? Kaputa elinizi bastırınca izi çıkan araçlar var, onların da aynı kapsamda değerlendirilmesi gerekmez mi? Yasal olarak durum nedir, bilmediğimden soruyorum. Yoksa Honda'nın yaptığı rezillik. Sorun firmanın, sorun karşısındaki tavır da distribütörün ayıbı.

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Yıkama değil de "yaslanma sonucu" demeleri daha komik.

Gökhan hocam onu ben sallamıştım, yanlış anlaşılma olmasın [emoji16]
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Yolda her gördüğümde sahiplerine üzülüyorum. 100 bin lira gibi paralar ver al, karoser bükülsün. Nereden çalacaklarını şaşırmışlar belli ki sacdan da çalmaya başlamışlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...