İçeriğe Yönlendir

Ayfoncular, Tazeler Geldi

Osman Bilgin

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben Apple ın yerinde olsam daha önce 7 ve 8 satın almış kişilere satarım X i

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

özellikle 8 alanlara şart koşmalı hemde...

Not: 6099 tl. + kutudan çıkmayan hızlı şarj adaptörü 95 tl sanırım (ayıp be kutuda yok, resmen yuh)+ kablosuz (yavaş) şarj zımbırtısı, neyseki zamzungkini uyuyor... = yuh:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

merso ve vw ortak minibüs çıkartıyor biliyorsunuz, sprinter ve crafter. aralarında 3-5 şey farklı, motor vb. 
crafter da hız sabitleme, koltuk ısıtma, körüklü koltuk gibi tür şeyler standart iken, mersoda bunlar hep ilave para ayrıca 10 bin civarı vw daha ucuz.
ama ikisi aynı değil, bilmem anlatabildim mi:=)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
On 12.10.2017 at 12:12, Mehmet Ozyurek yazdı:

Neyse konuya dönelim... 

ios app'ler çok sorunsuz, her yenilik ilk önce ios'a geliyor ve benim gördüğüm her app ios'ta daha güzel çalışıyor. 

En basiti tapatalk, sayısız sorun yaşıyor android kullanıcıları, ama ios kullanıcılarından sorun almıyorum hiç. 

Sorun çıkarsa da 3 günde düzeltiliyor. 

Ben çok memnunum. Yakın çevremdeki ortaklarım personellerim uzun yıllar kullanıyorlardı. Ben onlara özenerek aldım. Özentim iphone özentisi değil, sorunsuzluk özentisi idi. 

Yaşadığım sorunların hiç birini yaşamıyorlardı. 

Sani ne derse desin, asla ve asla verdiğim paraya pişman olmadım. Yine olsa yine veririm. 

Sani'ye göre aynı işi 1500 liraya yapabilen bir cihaz varken iphone almak gereksiz.. iphone kullanıcıları telefonunu sürekli övüyor vs. iphone kullanıcıları telefonu masaya koymak, garsona üstünlük sağlamak için alıyor. 

Ben bunlara katılmadığım için sürekli didişiyorum. Ben sorunsuz gördüğüm için aldım, sorunsuz olarak da kullanıyorum, benim için önemli olan bu. 

Keşke bu cümleleri geçen sene dediğimde Sani'nin yaptığı gibi sen de bana yapmasaydın :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1 saat önce, Osman Bilgin yazdı:

merso ve vw ortak minibüs çıkartıyor biliyorsunuz, sprinter ve crafter. aralarında 3-5 şey farklı, motor vb. 
crafter da hız sabitleme, koltuk ısıtma, körüklü koltuk gibi tür şeyler standart iken, mersoda bunlar hep ilave para ayrıca 10 bin civarı vw daha ucuz.
ama ikisi aynı değil, bilmem anlatabildim mi:=)

ı ıhhh anlatamadın, burada durum farklı, tüm parçalar zaten merso kardeş, olay tercihte.....  ha ilaveye gelince, klima koymuş merso, gazını basmamış, opsiyonel, aypondaki durum bu, kısaca olmadı be kardeş...

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)
41 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

ı ıhhh anlatamadın, burada durum farklı, tüm parçalar zaten merso kardeş, olay tercihte.....  ha ilaveye gelince, klima komuş merso, gazını basmamış, opsiyonel, aypondaki durum bu, kısaca olmadı be kardeş...

sorun sanki biraz buradan kaynaklanıyor gibi, belki de ben anlayamadım deseydin abi bir yerlere varabilinirdi ( genelleme konu bütünüyle ve tüm arkadaşlar) 
çünkü metafor da asıl vurgu kaçmış.. zannedersem eksik yanlış bilgiden dolayı, ya da dediğin gibi olmadı ben anlatamadım.

yani iphone ekstra bir şeyler koymama gerek yok ben zaten satıyorum, pahalıda olsam satıyorum, beni kullanan adam neyi kullandığını neyi istediğini biliyor, bunu alacak adam içinde ekstra bişey var diye almaz yok diye de almaz..  durumu olabilir demek istedim.
saygılar:=)

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
47 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

sorun sanki biraz buradan kaynaklanıyor gibi, belki de ben anlayamadım deseydin abi bir yerlere varabilinirdi ( genelleme konu bütünüyle ve tüm arkadaşlar) 
çünkü metafor da asıl vurgu kaçmış.. zannedersem eksik yanlış bilgiden dolayı, ya da dediğin gibi olmadı ben anlatamadım.

yani iphone ekstra bir şeyler koymama gerek yok ben zaten satıyorum, pahalıda olsam satıyorum, beni kullanan adam neyi kullandığını neyi istediğini biliyor, bunu alacak adam içinde ekstra bişey var diye almaz yok diye de almaz..  durumu olabilir demek istedim.
saygılar:=)

iyide bunları zaten biliyoruzki, pahalıda olsa satar neyi aldığını bilir vs. evet öylede ayrıca diğer markalar içinde durum ayını, aypona özel birşey değil bu, neyse, konu bu değil,  cihaz çıkarmışsın, demişsinki hızlı şarjı var, yanına koymamışsın ve en ucuzu 6000 tl. bu oyuncağın, adam enayimiyim ben demezmi? ben derim mesela....  hızlı şarj aleti koyacağı şey, diğer markaların direk koyduğu birşey,  o fiyata bunu koymalı, kusura bakmada biraz fazla abartıyorsunuz bu ayponu.....

o dediğin, ben malımı satarım malım acaip özeldir, bir klasım var ek parçam bile paralı olayı bunda olmaz, satılan mal telefon, Bugatti veyron değil, altı üstü diğerlerinden farksız bir telefon, arabamı alıyoruz yahu, yok öyle ben klasım havaları, 6000 tl. vereceğim adam gibi şarj aleti olmayacak, enayi yerine konmayı kabul etmiyorum arkadaş, bu özelliği sunan markalar basit modellerine bile bu uyduruk bir şarj aletini koyuyorda bunlar neden koymuyor,  sanki Bugatti alıyoruzda opsiyon listesi var, altı üstü yarım akıllı bir oyuncak alıyoruz, telefon bu telefon.... telefon alıyorum 6090tl. sayıyorum ama içinden uyduruk şarj aleti çıkıyor, hadi kablosuz şarj desen tamam ama bu standartta olması gereken basit birşey, ayıptır yahu....

hürtmetler:=)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Ayfon alan yine aliyor abi. O durumu etkilemiyor. Ama o sarj aletini koymayarak senin gibi acaba ayfon alsam mi diye dusunen potansiyel musteriyi de kazanamiyor

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Ayfon alan yine aliyor abi. O durumu etkilemiyor. Ama o sarj aletini koymayarak senin gibi acaba ayfon alsam mi diye dusunen potansiyel musteriyi de kazanamiyor

evet öyle oluyor,  alan alıyorda alırken bir düşünsün o alanlarda, aldığım şey telefon, Merso değil, bunedir arkadaş desinler biraz.... neyse  alan alsın, boş yere kendimi sinirlendiriyorum....

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
7 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

evet öyle oluyor,  alan alıyorda alırken bir düşünsün o alanlarda, aldığım şey telefon, Merso değil, bunedir arkadaş desinler biraz.... neyse  alan alsın, boş yere kendimi sinirlendiriyorum....

Sen niye sinirleniyorsun ki. Alanlar niye seni bu kadar rahatsız ediyor? Bu iphonela senin alıp veremediğin ne? Alan kişilere niye bu kadar hınçlısın? Çok merak ediyorum. Çocukluğuna inmek lazım. İphone hakkında edindiğin bilgiler kadar mesleki veya başka konuda bilgi edinsen profesör olursun ciddiyim. İphone için harcıyacağın zamanı başka birşeyler için harca. Ömrün tükendi İphone hakkında olumsuz birşeyler bulup millete laf çakacağım diye uğraşmaktan. Yazık ömrüne çoluk çocuğun var. Alan memnun satan memnun. Alan kişileri bu kadar eleştirmene gerek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Görüyorum ki, halen tercihlerinden dolayı kişileri yargılamaya ve aşağılamaya devam ediyorsunuz.

Kişilerin tercihleri ve tercih sebepleri bizi ilgilendirmemelidir. Hiç kimse tercihlerinden dolayı yargılanmamalı aşağılanmamalıdır. 

Herşeyden önce, kural ihlali yapıyorsunuz.

Tekrarı halinde, yaptırım uygulamak zorunda kalacağımı alenen bildirmek istiyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...