Osman Bilgin

Ayfoncular, Tazeler Geldi

Recommended Posts

Eren Gökmen
Telefonda taşıdığınız bilgiler sizin için önemli değilse, kaybolsa da sizi etkilemiyorsa Android

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Neden kaybolsun ki?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Demirel
Neden kaybolsun ki?

Ben bilmiyorum, androidciler biliyordur belki ;)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eren Gökmen

Ben bilmiyorum, androidciler biliyordur belki

Sanirim iphoneun bilgileri fotograflari vs yedekledigini ama androidin yedeklemedigini dusunuyorsunuz veya icloudun google servislerinden daha guvenli oldugunu dusunuyorsunuz.

Ya da önemli bilgileri bilgisayara veya bilgisayardan aktarmanin daha zor oldugunu dusunuyorsunuz

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon
45 dakika önce, Ali Demirel yazdı:

Telefonda taşıdığınız bilgiler sizin için önemli değilse, kaybolsa da sizi etkilemiyorsa Android

HEr şeyimin yedeği var? Google sağolsun benim yerime düşünüyor hem de.

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
M.Fatih Yüce

Vagvag'cılar ve afyoncular ile hangisi daha iyi muhabbeti yapmayalım. Sonunda hiç kimse bir noktada anlaşamıyor. İsteyen istediğini alır beğendiğini kullanır bu kadar basit.

• Beğen 4

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

her ikiside iyi, her ikiside yeterli, birisi daha az sınırlama ile daha esnek o kadar, kötüsü kalmadı artık, ne Android dandroid  nede aypon tırt, ortak yönleri ise ultra kazık olmaları, dahası yok, al birini vur ötekine, haa şunuda yazayım, güvenlik falan bunlara bakmayın, alacak adam-devlet alacağını her türlü alır, ios-andro farketmez, hepsi abd malı hepsi aynı yere bağlı NOKTA.

hoşumuza cebimize uygun olanı alır geçeriz, birine erişilmez muamelesi yapılmasın (boşa olur zaten) yeter, hepsi deli gibi, bugün biri iyidir haftaya demode olmuştur bile, artık takmıyoruz bunları...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Evren Erakçora
8 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Vagvag'cılar ve afyoncular ile hangisi daha iyi muhabbeti yapmayalım. Sonunda hiç kimse bir noktada anlaşamıyor. İsteyen istediğini alır beğendiğini kullanır bu kadar basit.

vagvag ucuz ama, 69liraya ovtavia var misler gibi. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bu arada uyanık elma, X modelinde atlete benzer ekran yapıp üstünede tam ekran yaptım masalını anlatıyor ama şuna dikkat etmiyor hiç, yahu X in ekranı pratikte büyük değil, hatta küçükmüş, üstteki gıcık yüz tanıma zımbırtısı yuvası işi bozuyor, xaomi den sorsalardı keşke, sensörleri alta koysalardı bir şekilde, ekran şekline gıcık oldum, abd de millette gıcık olmuş zaten...

ponpon X in ekranı 8plus ile aynı büyüklükte,  ancak içeriği daha dar bir alana sığdırmak zorunda kalıyormuş, tipsiz üst kısım yüzünden :angry: yalnız üstteki gıcık kısım olmasa şekil olarak güzel görünüyor.

gsmarena_004.jpg

en olarak 61.8mm'ye karşı 68.5mm.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
Telfonu da arabayi da satiyorum.
bitane focus 1 bi tane general mobile discovery alacagim oldurup gomdunuz bizi sanki dusman askeriyiz arkadas 
Zenginleri sevmiyoruz
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Kemal Korkmaz

Ne zaman satişa çıkacak iPhone 8 ?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Keskin
5 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Ciksa da alsak dimi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
Ciksa da alsak dimi
Zenginclub az ötede

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Demirel
bu arada uyanık elma, X modelinde atlete benzer ekran yapıp üstünede tam ekran yaptım masalını anlatıyor ama şuna dikkat etmiyor hiç, yahu X in ekranı pratikte büyük değil, hatta küçükmüş, üstteki gıcık yüz tanıma zımbırtısı yuvası işi bozuyor, xaomi den sorsalardı keşke, sensörleri alta koysalardı bir şekilde, ekran şekline gıcık oldum, abd de millette gıcık olmuş zaten...

ponpon X in ekranı 8plus ile aynı büyüklükte,  ancak içeriği daha dar bir alana sığdırmak zorunda kalıyormuş, tipsiz üst kısım yüzünden :angry: yalnız üstteki gıcık kısım olmasa şekil olarak güzel görünüyor.
gsmarena_004.jpg
                                                                         en olarak 61.8mm'ye karşı 68.5mm.

ip7 çakması ip8 ile güya 10 yıllık fiyat politikasını değiştirmedi, ipx ile istediği fiyata tel satacak

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Kemal Korkmaz
9 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Ciksa da alsak dimi

Tabiki bekliyorum başkan 

8 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Zenginclub az ötede

:D

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Osman Bilgin

zenginlere X yakışır.. :B) kasım gibi oynarlar yeni oyuncaklarıyla
gariban fakirler 8 alsın, :kutlama: onlar da ekimde oynamaya başlarlar 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

Ayfon kullanmayan fakirler girmesin lütfen bu konuya. Ben de çıkıyorum şimdi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
Peki
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur
On 14.09.2017 at 13:16, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynen.. Samsungun maksimum ömrü 2 yıl.. sonra uygulamalar çalışamaz oluyor.. 

2 yıldır kendimde öncesinde 6 yıl ailemde kullandım, özel üretimdi sanoırım hiç öyle şeyler olmadı. en eskisi hala çalışıyor aypon3 gibi kitlemedi üreticisi. kullanan bilir...

13 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

fakirler

çinde htc daha pahalı

10 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
14 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Peki

sen kal biz dışarda top oynıcaz

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:rolleyes: izle sonuna kadar, bu arada zamzung bu, daha baba markalara gelmedik daha...

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

2 yıldır kendimde öncesinde 6 yıl ailemde kullandım, özel üretimdi sanoırım hiç öyle şeyler olmadı. en eskisi hala çalışıyor aypon3 gibi kitlemedi üreticisi. kullanan bilir...

1- Senin kullandığın note serisi.  

2- Senin kullandığın iphone çakma.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur

zamzunklar da note olunca şehir efsaneleri düşüyor mu?

zorlu center da çakma olmaz, yurt dışında app store da refurbished olabilir ama.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek

S serisi ile note serisi çok farklı.
Sonuçta note serisini 5 bin liraya alıyorsun.

Her S serisi samsungcu bilir ki. Samsung uygulamaları 2 yıldan sonra sorun çıkarmaya başlar.

İphonu nerden aldığını bilmem de. Anlattıklarını yaşayan iphone dıymadım hiç.

Bizim ofiste çaycı hariç herkeste iphone var. 5S, 6, 6S 7 her çeşidi var. Hiç şikayet sıkıntı görmedim duymadım.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

Esmanın 5s. Her 6 ayda bir resetliyormuş. Silinmeyen ve hafızayı dolduran bir bölümden bahsetti.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek
Esmanın 5s. Her 6 ayda bir resetliyormuş. Silinmeyen ve hafızayı dolduran bir bölümden bahsetti.

16 gb mı ?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

Evet. Akşam mevzusu geçti. Yetmiyor artık diyor. Hanımefendi x istiyor

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir
Bu konu kapalıdır.