İçeriğe Yönlendir

Ka - Kısa Hikaye Uzun Nefes

Azad Mirzade

Recommended Posts

Alpay Sumer
44 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Abi lpg tankim 3 saat yetiyor.

Nasil yani? yakitin saatlik hesaplamasi mi var?  boyle bir hesap mantikli degil.😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
10 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Nasil yani? yakitin saatlik hesaplamasi mi var?  boyle bir hesap mantikli degil.😊

350 km menzil var, 105 km hızla sürsem 3 saate bir bitiyor işte :) 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
6 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Aynen cok mantikli😊

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
On 21.05.2019 at 13:07, Ali Darbaz yazdı:

:D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Azad Mirzade

Akü bitti, kaç yıllık akü olduğunu bilmiyorum ama 20 aydır ben kullanıyordum herhalde evveli de vardır :)

Dibine kadar bitmiş oysa ki 3 gün yattı yatmadı araç ve aslında tek marşta alırdı hiç sinyal vermeden bitmesi normal mi bilemedim.

İnternetten akü alınır mı? Nakliye esnasında içindeki sıvılarda sıkıntı olur mu merak ettim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Akü bitti, kaç yıllık akü olduğunu bilmiyorum ama 20 aydır ben kullanıyordum herhalde evveli de vardır [emoji4]
Dibine kadar bitmiş oysa ki 3 gün yattı yatmadı araç ve aslında tek marşta alırdı hiç sinyal vermeden bitmesi normal mi bilemedim.

İnternetten akü alınır mı? Nakliye esnasında içindeki sıvılarda sıkıntı olur mu merak ettim.

Alınır ama bekleme işi sıkıntı olmasın.
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Selçuk Bakış yazdı:
Azad Mirzade yazdı:
Akü bitti, kaç yıllık akü olduğunu bilmiyorum ama 20 aydır ben kullanıyordum herhalde evveli de vardır emoji4.png

Alınır ama bekleme işi sıkıntı olmasın.

Bu esnada baktım 5km uzakta sanaayideki adam satıyormuş zaten, kendim gidip alıcam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bu esnada baktım 5km uzakta sanaayideki adam satıyormuş zaten, kendim gidip alıcam.
Hurdayı da geri vermiş olursun en azından [emoji3]
Halen Antalya'da mısın bu arada?
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Selçuk Bakış yazdı:

Hurdayı da geri vermiş olursun en azından emoji3.png
Halen Antalya'da mısın bu arada?

Yok yaa bayram ve sonrası 1 hafta oradaydım, döneli çok oldu, keşke Antalya'da olsam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yok yaa bayram ve sonrası 1 hafta oradaydım, döneli çok oldu, keşke Antalya'da olsam [emoji3]
Denk getiremedik bir türlü [emoji3] nasip
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Selçuk Bakış yazdı:

Denk getiremedik bir türlü emoji3.png nasip

İyi tatiller o zaman :D İllaki denk gelir bir gün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

İyi tatiller o zaman [emoji3] İllaki denk gelir bir gün.

Eyvallah [emoji3]

İnşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Azad Mirzade yazdı:

Akü bitti, kaç yıllık akü olduğunu bilmiyorum ama 20 aydır ben kullanıyordum herhalde evveli de vardır :)

İnci akü alacaktım (230tl) ancak gittiğimde yok dediler, mutlu akü aldım 260 tl ye. inciyi bulamadıkları için mutluyu indirimli aldım.

50 ah lik, orjinali olsun dedim.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Azad Mirzade
(düzenlendi)

Arka amortisörler, altenatör bilyaları değişti, araba sanki 2020 model bir şey oldu 😁 Mamafih sağ tarafı biraz kapıya sürtmüştüm, oranın tamir tadilatı için 5 bin ver komple boyayalım deyip duruyorlar.

Ne iş 😁

tarihinde Azad Mirzade tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Arka amortisörler, altenatör bilyaları değişti, araba sanki 2020 model bir şey oldu [emoji16] Mamafih sağ tarafı biraz kapıya sürtmüştüm, oranın tamir tadilatı için 5 bin ver komple boyayalım deyip duruyorlar.
Ne iş [emoji16]
[emoji16][emoji16][emoji16]5 bin o versin biz onu boyayalim
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Koca cruze için boya tamiri ve kaporta tadilatları için 700 tl teklif verdiler. Sizin ka neden boya tadilatı vermemişler. 5000 tl uçuk bir rakam. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Musa Değerli yazdı:

emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png5 bin o versin biz onu boyayalim

Bence de sence, bi ara yaptırmam lazım, kliması yok ama satmıyorum arkadaş, inada bindi iş :D

Ali Darbaz yazdı:

Koca cruze için boya tamiri ve kaporta tadilatları için 700 tl teklif verdiler. Sizin ka neden boya tadilatı vermemişler. 5000 tl uçuk bir rakam. 

Nerden fiyat aldın abi bi gidip görüşeyim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

sağdan çarpalım ve komple boya için  yine rakam alalım? dosya işi bende

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Azad Mirzade

45. hafta 2019 olarak yeni dunlop lastikleri taktırınca hem frenlerde, hem yol tutuşta ciddi bir fark hissettim.

Eski lastikler 175 65 14 tü 165 65 14 olarak değiştirdim onu da, sağa sola dönüşlerdeki sürtme sesi de kesildi.

Önümüzdeki haftaiçi de baskı balata değişecek, fomocco aldım onu da.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Azad Mirzade
Azad Mirzade yazdı:

45. hafta 2019 olarak yeni dunlop lastikleri taktırınca hem frenlerde, hem yol tutuşta ciddi bir fark hissettim.

Eski lastikler 175 65 14 tü 165 65 14 olarak değiştirdim onu da, sağa sola dönüşlerdeki sürtme sesi de kesildi.

Önümüzdeki haftaiçi de baskı balata değişecek, fomocco aldım onu da.

Baskı balata da değişti, balatalar da yenilendi, şimdi yeni lastik ve yeni frenlerle yarın ayasofyada cumayı kıldıktan sonra antalyaya doğru yola koyulacağım. Bu ka'nın yedinci antalya yolcuğu olacak :)

Şimdiden iyi bayramlar herkese, muhtemelen antalyada foruma giremem 😕

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı yolculuklar dilerim, bir denk gelemedik Antalya da 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Azad Mirzade
Selçuk Bakış yazdı:

Hayırlı yolculuklar dilerim, bir denk gelemedik Antalya da 😊

Bilmukabele, valla gittik geldik ama öyle bir sıcak vardı ki inanın beynim eridi sanki, evden çıkamadık desem abartmamış olurum, azıcık aklıma gelse muhakkak geçerdim sizin taraflara doğru -zati en olmadı memlekete giderken sivasa geleceğim artık 😄  suşehri koyulhisar yol üzeri -istikamet alucra. Oralardan bi yerden bir çay kahve için direksiyonu kırarız her daim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Azad Mirzade yazdı:

Bilmukabele, valla gittik geldik ama öyle bir sıcak vardı ki inanın beynim eridi sanki, evden çıkamadık desem abartmamış olurum, azıcık aklıma gelse muhakkak geçerdim sizin taraflara doğru -zati en olmadı memlekete giderken sivasa geleceğim artık 😄  suşehri koyulhisar yol üzeri -istikamet alucra. Oralardan bi yerden bir çay kahve için direksiyonu kırarız her daim.

İnşallah başım gözüm üstüne, her daim beklerim :flowers:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...