İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Değerlim: Golf MK4 Tdi

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Güle güle kullanın bende 1 yıl kadar otomatik benzinli Bora’ya binmiştim..
4e1be0231fe6d9adbd54c30f6e33a032.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
9 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Okay kardeş foruma hoşgeldin...

hoşbuldum ömer kardes sen nasılsın mondeo ya devam mı

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
On 11.11.2017 at 10:31, Hüseyin Matur yazdı:

Ararabasını seven adam bizdendir. :)

eyvallah dost

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
On 11.11.2017 at 11:01, Mustafa Arıkan yazdı:

Okay hoşgeldin. Aracına da maşallah :) 

hoşbuldum abi senin aracında masallahı var hemde cok bakımlı benim pek zamanım olmuyor haftada 1 gün artık oda sıkıyor herhafta arabayla uğraşmak :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Eyvallah bende eskisi kadar uğraşmıyorum aslında. Benim yoğunluk bu sene arttı. Bazen ihmal ediyormuşum gibi düşünüyorum. Biraz ilgileniyorum o kadar.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
3 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Eyvallah bende eskisi kadar uğraşmıyorum aslında. Benim yoğunluk bu sene arttı. Bazen ihmal ediyormuşum gibi düşünüyorum. Biraz ilgileniyorum o kadar.

ben aklıma bişey takılırsa veya biri doğru bişey gösterirse onu uyguluyorum.

bazen de kendi kendine sorunlar oluyor 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

dün yine boş duramadım izin günümde antifirizi devirdaim yaptım genlesme haznesindekini bosaltım yenisini ekledim

koltukta tıkırtılar vardı tekrar söküp onu hallettim. son olarakta gecen sene değişmiştim biraz gergin duruyor diye tekrar hortumları yeniledim n75ten turboya gelen. simdi psikolojik olarak rahatladım. yapacak bişeyim kalmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

dün yine boş duramadım izin günümde antifirizi devirdaim yaptım genlesme haznesindekini bosaltım yenisini ekledim

koltukta tıkırtılar vardı tekrar söküp onu hallettim. son olarakta gecen sene değişmiştim biraz gergin duruyor diye tekrar hortumları yeniledim n75ten turboya gelen. simdi psikolojik olarak rahatladım. yapacak bişeyim kalmadı.

Eee hafta sonu ne yapacaksın o zaman. .hepsini yapmışın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Golf un en sevdiğim kasası almayı çok istemiştim bundan. Yeni gelen kasalar hiç böyle değil ta ki son kasaya kadar. Şimdi biraz buna benziyor artık. Elinize sağlık çok ugrasmissiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
44 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Eee hafta sonu ne yapacaksın o zaman. .hepsini yapmışın :)

haftada birgün izinim var abi pazarları hanıma ayırıyorum hafta içine denk gelince arabama :)

bu hafta persembe kullandım gelecek hafta pazar evdeyim :(

31 dakika önce, Akan Belen yazdı:

Golf un en sevdiğim kasası almayı çok istemiştim bundan. Yeni gelen kasalar hiç böyle değil ta ki son kasaya kadar. Şimdi biraz buna benziyor artık. Elinize sağlık çok ugrasmissiniz

insan vazgecemiyor aslında bende almak istiyorum mk7 parayı baglamak istemiyorum bundan da vazgecemiyorum cok emek verdim heryerine ama bazen gercekten yoruluyor insan. herhafta ugrasmaktan. kendi psikolojimde biraz bozuldu rahat duramıyorum kroniklestik arabayla kafaya taktıgım gün uyuyamam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

bizim araclarda kronik olan koltuk airbag lambası soketlerin temassızlıgından koltugu ileri geri yaptır hemen dıııt yakar ısıgı ısık yanacak diye arabada giderken ile geri yapamazsın korkarsın ısık yanacak diye illa stop etmen lazım :) bende fişleri kestim direk bagladım ne ugrasacam kafa raaat olsun

rayıda yagladım

AyvpPQ.jpg

0GaQAV.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Okay eline sağlık. Yapacak iş kalmadı ne yapacağız? Ufaktan motora mı girişsek acaba? :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aynı sorun Mk2 mondeonun da sorunu... 

Güzel çözüm olmuş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
On 24.11.2017 at 13:54, Mustafa Arıkan yazdı:

Okay eline sağlık. Yapacak iş kalmadı ne yapacağız? Ufaktan motora mı girişsek acaba? :) 

motor su kaynatmadıgı sürece giremeyeceğiz gibi :) illa bişeyler bozulursa sıfırdan kafamızdaki gibi yaparız.

aux kablom bozulmus dibinden kırılmıs telefonu taktıgım yer oynatınca ses geliyor gidiyor onu yenileyecegim bu hafta :)

bi anfi bas mı koysam diyorum 

On 24.11.2017 at 14:07, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynı sorun Mk2 mondeonun da sorunu... 

Güzel çözüm olmuş :)

kökten çözüm benimkiler hep.

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Bass dedinde Alpine'in kendinden amfili bass'ını alsam mı diye düşünüyorum. Ama önce kapı hoparlörlerine el atmam lazım. Onları iyileştirmeden bass almanın bir mantığı yok gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
13 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Bass dedinde Alpine'in kendinden amfili bass'ını alsam mı diye düşünüyorum. Ama önce kapı hoparlörlerine el atmam lazım. Onları iyileştirmeden bass almanın bir mantığı yok gibi.

ona bende baktımda yorumları fazla tatmin etmedi beni. aynı şey olmayacak mı sigortadan artı cekilecek teypten cıkış cekilecek.

bide ben dün en kücük anfi gördüm teybin arkasına bir köseye koyuyurmussun normal olağan hoparlörü güclendiriyormuş.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
2 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

ona bende baktımda yorumları fazla tatmin etmedi beni. aynı şey olmayacak mı sigortadan artı cekilecek teypten cıkış cekilecek.

bide ben dün en kücük anfi gördüm teybin arkasına bir köseye koyuyurmussun normal olağan hoparlörü güclendiriyormuş.

Var mı öyle bir amfi? Bana lazım

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
26 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Var mı öyle bir amfi? Bana lazım

faceden atıcam simdi

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

benim arabanın işleri bittiginden artık müsterilerin arabasına bakıyorum :) Babam T4ün cekmiyor artık eskisi 130u gecmiyor gibi diye sikayette bulundu bende hemen pc ye bagladım
aklımada hemen geldi turbo hortumları: gecen hafta ben kendiminkini yenilemiştim. yada dedim hava akıştan elimde 1 tane fazladan vardı zaten mk4 ün t4e bagladım oda oldu.
turbo hortumlarına n75 gelen turbonun üzerindekiler kurumus resmen kopmus falan yeniledim araba tekrar fişek oldu ama map burda pahalı oldugu için expresten siparişi verdim hemen.

JOJOr5.jpg

4GoG27.jpg

0G6GjY.jpg

5GlGr5.jpg

Oy6y2n.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Transporter çok keyifli bir araç.. Hızlı, rahat, güvenli. 

Bir kaç uzun yolum var, o da T4 idi. Çok beğenmiştim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

evet  dogru söyledikleriniz uzun yol mersine gittim agrıya gitmiştim.

rolanti sesi çok güzel :) benim golften güzel

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...