İçeriğe Yönlendir

Benzin 10 ₺ olur mu? | Analiz

Mehmet Ali Aslan

Recommended Posts

Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

İnsanlar araba yerine toplu taşıma kullanmaya başlar :) 

yarın arabayı bırakalım da yürüyerek gidelim paşamız rahat etsin  :D 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Darbaz yazdı:

Eşim işine toplu taşıma ile gidiyor 1 haftadır. Sadece 4 durakta Çekmeköyden - Levent Kanyon Avmye gidiyor.  Benim toplu taşımaya uygun iş yerim yok. 3 vesaret değişmem gerek. Benim böyle bir sıkıntım olmasa bende otobüsle giderim. Banada bir sürü yakıt parası kalır :D

Benim kapımın önünden servis kalkıyor, 2020 marttan beri 1 kere bindim onda da araba tamirdeydi. Yakıt parası da almıyoruz.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

yarın arabayı bırakalım da yürüyerek gidelim paşamız rahat etsin  :D 

Bu konforu niye bırakayım, mecbur hissetemiyorum kendimi. 

Köksal Yılmaz yazdı:

Benim kapımın önünden servis kalkıyor, 2020 marttan beri 1 kere bindim onda da araba tamirdeydi. Yakıt parası da almıyoruz.

15 yıldır servise binerim, sadece bu covitden dolayı araba kullanıyorum . Yakıtı vermesler , onuda kullanmam. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

SON DAKİKA: Sahte benzin yapan adam binayı havaya uçurdu. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Ne zaman hükümet esnaflara destek vereceğini açıklasa ya ÖTV ye zam geliyor ya kurlar artıyor.

Bu aralar ikisi birlikte oluyor. Biz fakirleşiyoruz. Borç harç bir şekilde dönen bir ekonomimz vardı , pandemi nedeniyle turizm gelirleri de giderse işimiz zor. Allah sonumuzu hayıretsin.

Yakıtta dışa bağımlılığı azaltmak lazım. Yetkim olsa elektrikli araba yerine biyodizelli yerli araba yapardım. Ötv , KDV almaz, herkese yaygınlaştırırdım. Biyodizele de destek verirdim. Benim gibi düşünen biri çıkmıştı geçmişte, biyodizele devlet büyük teşvikler vermişti sonra ne olduysa yasaklandı bitti o iş.

Mert Gulkokan yazdı:

biz gazyağı tedarik etme konusunda ciddi sorun yaşıyoruz

epdk çok sıkı tutmaya başlamış zor satın aldık

gazyağı ve 10 Numara yağ karıştırılıp tırlarda ve otobüslerde kullanılıyor sırf bu yüzden havacılık sektöründe uçak parçası kaplayan tezgah etkilenmeye başladı

Türk milleti olarak en büyük yeteneğimiz, zorlukları aşmak için pratik ve hızlı çözüm yolları bulmaktır.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Yine bir kaşıkla verip tencereyle alma mevzuu. Esnafa neyle ödeme yapılacak 100 milyon doz biontech neyle alınacaktı. Şimdi mazotla beraber minibüsçüsünden sütçüsüne kadar herkes her şey tekrar zam yapacak.

Boşa dememişler 'Alışmış kudurmuştan beterdir.' diye. Millet öyle bir alışmış ki mazot 20 lira olsa yine sesi çıkmaz.. 

Gidişata bakınca 10 ₺ de olur 15 ₺ de.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sukru Yildiz
Mert Gulkokan yazdı:

biz gazyağı tedarik etme konusunda ciddi sorun yaşıyoruz

epdk çok sıkı tutmaya başlamış zor satın aldık

gazyağı ve 10 Numara yağ karıştırılıp tırlarda ve otobüslerde kullanılıyor sırf bu yüzden havacılık sektöründe uçak parçası kaplayan tezgah etkilenmeye başladı

Uçak yakıtı jet a 1 vergiden muaf dimi ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...