İçeriğe Yönlendir

Yıllık Üyelik Ücreti Kredi Kartı

Mehmet Delen

Recommended Posts

Mehmet Delen

ilgili arkadaşlar yapı kredi word kartıma yansıtılan 90 tl lik yıllık üyelik ücretini nasıl iptal ettirebilirim.aradım 2 uygulamadan birisini kabul etmelisiniz diyorlar 1. Kazandığınız world puandan keseceğiz.2. İse 3 ay içinde 1000 kusur tl lik alış veriş yapmalısınız diyorlar. İptal ettirmenin başka bir yolu varmı acaba önceden şart koşmadan iade ediyorlardı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kanunen alabiliyorlar bu ücretleri. İmkanınız var ise 3 ay 1000TL harcayın derim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

3 ay 1000 lira.. süpermiş..  Rahatlıkla harcanabilir.. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Bankaların her sene farklı bir metodu oluyor.Benim geçen sene yapıkredi  hem kart ücreti kesmiş hemde  iptal etmişlerdi.Ben bişey demeden iptal etmişler.Bu sene neyapacaklar bilmiyorum.

Birde kartı iptal etme kozunuz var.Eğer kart sizin için önemli değilse o kozu oynayabilirsiniz.Çoğu zaman işe yarıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

son 10 yıldır her sene bu ücreti ekliyorlar ekstreme aynı gün arıyorum iptal ediyorlar.

YKB hiç sorun çıkarmadı şu ana kadar.

Ama garanti ve akbank çok sorunlu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

pakbank, her sene ekler bir mail atarım iptal eder, tek kötü yanı ekstre kesim günü gece 12 de bunu yapması, mecburen o parayı ödetiyor 1 ay sonra karta geri yansıtıyor....

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Sizin yine 3 ayda 1000 lira iyiymiş, iş arkadadimdan 3 ayda 11.000 lira harcama talep ettiler, küfür edip kapattı. Enteresandır 1 senedir cebimde duran, fakat şifre dahi almadığım kartimin üyelik ücretini anında iptal ettiler. İki örnek de yapı kredi.
Garanti de 1 yıllık kullanım sözüne ücreti iade ediyor, yani kapatırsanız o senenin ücreti artı borç olacak şekilde ayarlamislar. Kullandığınız sürece ücret yok.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

enpara yakında kredi kartı çıkarıyor, belirli miktar harcama yapana o aidat ödüyor :) Seviyorum bu enparayı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Blöf yapıyolar iptal ettiriyorum deyin bakın nası geri ödüyolar. Garantinin bana her sene yaptığı numara.

Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca

Artık bankalar bu işi çözdü.olanaklarımdan faydalanmak istiyorsan aidatlı olanı alınız.yok düz kullanayım diyorsan aidat almam ancak puan bonus yüklemem diyor.uzlaşmak gerek sanırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aynı gün ortağım ve ben aradık. Aynı şeyi talep ettik. Ortağın talebi red ettiler.
Benim talebimi hemen hallediyoruz diyerek yerine getirdiler.

Garanti de beni direk red etti. İptal ettirrim dedim. siz bilirsiniz dediler. İptal ettirdim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Garanti, Finans ve YKB yi bu sebeple iptal ettirdim. İşbankası ile mutlu mesut geçiniyoruz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
(düzenlendi)

Halk Paraf Kart, Vakıfbank World Kart, Ziraat Maximum Kart kullanıyorum. Paraf’da aidat yok, Ziraat’de protokol müşterisi olduğumuz için ücretsiz, Vakıfbank ise öğretmenlere özel olduğu için ücretsiz.  World ve maximum üyesi  oldukları için İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarından bir farkı yok. Aynı kampanyalardan yararlanabiliyorum. Bence bu tür ücretsiz kartlara yönelebilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var, ‘’o zaman size ücretsiz kart verelim’’ dedikleri ücretsiz kartlar pek işe yaramaz. Bahsettiğim kartlar kampanya kısıtlı kartlar değildir. Üyelik ücretli kartlardan farkı yok. 

tarihinde Ahmet Gül tarafından düzenlendi
İmla
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Bu şirkette göreve başladığım yıl şirket Yapı kredi Bankası ile anlaşmalıydı ve anlaşma kapsamında kart ücreti ya da hesap kesim ücreti gibi ek ücret talepleri yoktu. Bir sene sonra şirket yeni dönem için Ziraat Bankası ile anlaştı. Yapı kredi ile anlaşmanın bittiği ayla birlikte hesap kullanım ücreti adı altında banka benden esaslı bir kesinti yaptı. Müşteri Hizmetlerini aradım. "Böylesi bir uygulamaya gidecekseniz hesabımı kapatırım." dedim. "Yapabileceğimiz bir şey yok" dedi telefondaki arkadaş. Ertesi gün kredi kartıma olan borcu tümden ödeyip hesabı kapattım. Bir yıl sonra beni yine müşteri hizmetlerinden arayıp "Bizimle çalıştığınız süre zarfında ödemelerinizi gayet güzel yapmış olmanıza rağmen neden bizimle çalışmayı bıraktınız?" diye sordular. "Kayda aldığınız görüşmemi dinlemediniz mi?" diye ben sordum=)

O günden bu yana; şirketin anlaşmalı olduğu maaş hesabının bulunduğu banka ile yola devam etmeyi prensip haline getirdim. Şimdilerde eşimin Garanti Bankası ile mücadelesine destek veriyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız

Gecen yil ing bank kesmisti. Sikayetvar.Com a sikayet ettim. Ertesi gun bi hürmet bi hürmet. Geri iade ettiler..

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Yapı Kredi gördüğüm en uyuzu. "Kapattırabilirsiniz, ama yinede ödemek zorundasınız." Bir diğer değişle işinize geliyorsa diyen sonra da Kartı kapattırıp borcu ödedikten 3 gün geçince "genel müdürlükten arıyoruz isterseniz kartınızı açalım ödediğiniz aidatı da nakit olarak iade edelim" diyen dönek banka.

Kartınızı kırıp attım, hatıra diye saklayacak değildim yaa [emoji4][emoji4][emoji4]

4 kk aktif kullanıyorum.

Vakıf ve İş eski maaş hesabından kalan hesap ve kartlar olduğundan birşey istemiyor.

0c61ecff0f93153dc5f8e7bf4745ac3d.jpg

Akbank en sorunsuz iade eden. Bu hafta sonu aradım gene iptal ettiler.

6 ay açık kalması şartı ile..

Garanti 1 yıl şartı koşuyor. Kapattıracağımız yılı alacak. Kapatmadıktan sonra sorun yok.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Direk iptal etmeleri gerekir aslında. Ne demek 3 ayda 1000 lira harca?

Akbank, 15 yıllık kartımın kart ücretini iade etmedi, kapatırım dedim kapatın dedi kapattım. İş bankası 2 adet otomatik ödeme verin demişti verdim, şimdi kart ücretini ekstrede görünce arıyorum, 10 saniye sürmüyor iptal etmeleri.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İş bankasından hep memnun kaldım. Delikanlı banka.
Para kazanmaya başlayalı iş bankasıyla çalışıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göler

1000 tl az benden üç ayda 5400tl harcama istediler. Sanırım aylık ekstre ortalamalarına göre rakamı belirliyorlar.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bu uygulama bana hep saçma gelmistir... Hem senin reklamini yapiyorum beleşe hemde benden para alıyorsun... 

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Banka kredi açıyor, bu krediyi kullanman için de kart veriyor. İllaki bir ücreti olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Delen

genel olarak anlaşıldı sağolun.Borcumu ödeyim kapatacağım..Yıllık ücreti olmayan kart hangisini önerirsiniz acaba maxcimum nasıl

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...