İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ersin Özkaya

Uzun zamandır ses yapan beni arabadan soğutan bagaj kapağındaki sesin kaynağını buldum ve sorunu hallettim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım aux to USB montajını bitirdim sonuç fena olmadı gibi önerilere acik. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
6 saat önce, Enes Ayan yazdı:

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım aux to USB montajını bitirdim sonuç fena olmadı gibi önerilere acik. 

bizde 2012 tiguan var aux var ama o aux tan bizde mp3 dinleyebilirmiyiz ? Bazı forum sitelerinde dinletmez çevirici alsanız bile dmeişlerde

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Videoyu açıklamasındaki gibi bir cihazla aux girişi olan bütün teypler USB üzerinden müzik dinletir. Ekran gerekmez USB uzatacagim diyenler için daha uygun ürünler de var.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32845453156.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32845453156&productSubject=Aiyima-Mini-12V-MP3-Audio-Decoder-Board-Lossless-WAV-MP3-Decoders-Stereo-Two-channel-Audio&scm=1007.18500.102169.0&scm_id=1007.18500.102169.0&scm-url=1007.18500.102169.0&pvid=79dfab1b-3746-48b3-bd37-e4df23fb03d6&_t=pvid:79dfab1b-3746-48b3-bd37-e4df23fb03d6,scm-url:1007.18500.102169.0&spm=a2g0n.detail-amp.sellerrecommend.32845453156&$appUseData

12V ile de çalışıyor yaziyor yerden 5V dönüştürücü aldınız? 14V a kadar çıkıyor araçlar o mu sıkıntı oluyor?

Yorum bağlantısı
Enes Ayan
1 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Videoyu açıklamasındaki gibi bir cihazla aux girişi olan bütün teypler USB üzerinden müzik dinletir. Ekran gerekmez USB uzatacagim diyenler için daha uygun ürünler de var.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32845453156.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32845453156&productSubject=Aiyima-Mini-12V-MP3-Audio-Decoder-Board-Lossless-WAV-MP3-Decoders-Stereo-Two-channel-Audio&scm=1007.18500.102169.0&scm_id=1007.18500.102169.0&scm-url=1007.18500.102169.0&pvid=79dfab1b-3746-48b3-bd37-e4df23fb03d6&_t=pvid:79dfab1b-3746-48b3-bd37-e4df23fb03d6,scm-url:1007.18500.102169.0&spm=a2g0n.detail-amp.sellerrecommend.32845453156&$appUseData

12V ile de çalışıyor yaziyor yerden 5V dönüştürücü aldınız? 14V a kadar çıkıyor araçlar o mu sıkıntı oluyor?

Onu iki amaçla ekledim ilki gürültü olması sabit akım ve voltaj gelsin diye, diğeri ise üzerinde zaten 12 den 5v ye dönüştürücü vardı ama biraz fazla ısındığını gördüm uzun süreli kullanımlarda sıkıntı olur diye onu iptal edip sabit gerilim veren bir dönüştürücü kullandim.

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
On 07.06.2018 at 03:12, Enes Ayan yazdı:

Ses kalitesinde düşme oldu mu?

Yorum bağlantısı
Enes Ayan
Bir saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Ses kalitesinde düşme öldü mu?

Aynı parçaları cd üzerinden de dinledim herhangi bir düşme yok gayet verimli çalışıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Yetkili  Servisin 550 tl istediği  2013 c max tdci 105 bin bakımına 230 tl vererek sanayide yaptırdım. 

+++Yağ filtresi + hava filtresi + polen filtresi (90 tl) Bosch marka tamamı 

+++Castrol magnetic 5-30 a5  4.5 lt (120 tl ) 

+++ İşçilik (20 tl)

Berner  klima temizleyici ile kanal temizligi  yaptım ve polen filtremi kendim taktım.Yetkili  Servis sadece polen filtre değişimi için 110 tl fatura çıkarmıştı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Arabamin sag arka zeminine sut dokuldu [emoji21]havuzlu paspastan zemine sizmis ,dosemenin altindaki keceye kadar,kecenin temizlenmesi mumkun degil sokuldu yerine parca kece alinip degistirilecek igrenc kokuyodu, simdi kokudan kurtulduk insallah tekrardan ortaya cikmaz .insallah kimsenin basina gelmez ..sute aman dikkat ..

Bu bahaneyle koltuklari da yikattim ufak tefek lekeler vardi guzel oldu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Yeni akü taktırdım. Orjinal akü 10 sene gitmişti. Varta 4 yıl dayandı. bakalım exide nekadar dayanıcak. 423c0ec9f490818ed577ebe1f5cd9d99.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Arabamin sag arka zeminine sut dokuldu [emoji21]havuzlu paspastan zemine sizmis ,dosemenin altindaki keceye kadar,kecenin temizlenmesi mumkun degil sokuldu yerine parca kece alinip degistirilecek igrenc kokuyodu, simdi kokudan kurtulduk insallah tekrardan ortaya cikmaz .insallah kimsenin basina gelmez ..sute aman dikkat ..
Bu bahaneyle koltuklari da yikattim ufak tefek lekeler vardi guzel oldu

Aynı şey benim de başıma geldi. Dr mat isminde bir kimyasal var. Sırf bu iş için geliştirilmiş. Bakteri faaliyetini önlüyor. Eğer koku gelirse kullanabilirsiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Aynı şey benim de başıma geldi. Dr mat isminde bir kimyasal var. Sırf bu iş için geliştirilmiş. Bakteri faaliyetini önlüyor. Eğer koku gelirse kullanabilirsiniz.
Insallah gelmez ..cok kotu cook
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Insallah gelmez ..cok kotu cook
Bakteri üremesi sonucu oluşuyor o koku. Dediğiniz gibi çok kötü.
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Bakteri üremesi sonucu oluşuyor o koku. Dediğiniz gibi çok kötü.
Ekran fotosu aldim kimyasali unutmamak icin
Ekran fotosu aldim kimyasali unutmamak icin
Tesekkurler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

6000 cd diversity modeli teyip taktım
Radyo çekim gücü gerçekten fazlaymış
(yada placebo etkisi) teyip arkasında 2 adet anten girişi var benim focusta 1 adet çıkış var.

fa4b2b5ef94dbebdc6f256c571eae1ef.jpgcd858578030ffefeaae68ecb8a04ff02.jpg4bcc1c3d44005cadbad3ecafb269f7cc.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Motoru silerken radyotör fan bloğunun tırnaklarının çıktığını gördüm. Onla uğraşıp taktım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Bugün bagaj kapağındaki ciziği gördüm canım sıkıldı.[emoji20] artık köyde boyayacagim.
Sprey şişe ile mi boyayacaksınız? Eğer öyleyse detaylı anlatımı bekliyorum :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hanımın arabasında bir türlü kaynağını bulamadığımız şekerli bir koku vardı, bozulmuş kayısı kokusu gibi,sıcakta artıyordu.polen filtresi vs değişti ama malesef geçmedi. Arabayı temizletiyorum yıkatıyorum parfüm sıkıyorum yok geçmiyor.Osman usta ve recep usta sağolsun 2 dakikada buldu ve çözdüler. Arka koltuk kapı içine kızım dudak kremi koymuş kapağı açık halde, sıcakta eriyip akmış. Temizledik ve kokudan eser kalmadı.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
1 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Sprey şişe ile mi boyayacaksınız? Eğer öyleyse detaylı anlatımı bekliyorum :)

Hem sprey boya var hem sıvı boya .önce sprey ile deneyecem.yaparken resimleri buradan paylaşacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
On 05.06.2018 at 22:28, Sani Gerşon yazdı:

Korna sökülüp denendi mi? KA'da direksiyonda sorun varsa, airbag de çalışmamalı. Aynı hattan elektriği alıyorlar.

Henüz sökebilmiş değilim. Memleket dışındaydık anca döndük bayram seyran ramazan derken anca sonraki haftasonu tekrar bakabileceğim sanırım :shok:

On 06.06.2018 at 15:51, Mehmet Ozyurek yazdı:

Benimkine de sürekli isimlerini yazıyorlar :)

Ahmet.. neden yaptın diyorum.. ben yapmadım diyor :)

araba çizme konusunda, Rüşan var bitane eşek onu bulamadım ben de, kime sorsam ben rüşan değilim diyor :D

dün de araca bindik gideceğiz, hanım dedi arka plaka sallanıyor, biliyordum sallandığını ama inip bi bakayım dedim, bayağı kopmuş, iki çocuk geldi, abi biz top oynarken oldu dediler, canınız sağolsun dedim, bi ara tamir ederiz artık :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 09.06.2018 at 12:53, Sezgin Yılmaz yazdı:

Yeni akü taktırdım. Orjinal akü 10 sene gitmişti. Varta 4 yıl dayandı. bakalım exide nekadar dayanıcak. 

Hayırlı olsun. hiç duymadım bu markayı.. 

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...