İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Nihat Palolu

Sabah komşu aradı sokakta elektrik çalışması var arabanı çek diye, koşa koşa gittim bastım marşa tık yok :D

Aküyü ölçtüm voltaj 12,60 ama kontak açınca tık yok, dandik bir kablo bulup komşunun arabasından takviyeyle zorla çalıştırdım.

Ekranda yanarlı dönerli arıza ışıkları envay çeşit arıza ikaz sesleri ve dönmeyen direksiyonla en yakın akücüye kendimi zorla attım.

60 Amper İnci akü 200 TL

60 Amper Mutlu akü 230 TL

60 Amper Varta akü 230 TL

Varta taktırdım. Fatura kestirip garanti belgesini de onaylattım.

Tabi her zaman olduğu gibi birine iş yaptırdığımda arkadan kontrol edip düzeltme yaparım, bunda da yaptım.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tabi her zaman olduğu gibi birine iş yaptırdığımda arkadan kontrol edip düzeltme yaparım, bunda da yaptım.

Sabitleme kelepçesi mi sıkılmamış?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 07.07.2018 at 11:08, Enver Çatak yazdı:
Aynen, yardımı olacaksa bu konuyla ilgili tecrübelerimi ayrıntılı olarak hazırlayayım.

Tabi ki. Kolay cesaret edilecek bir iş değil bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Geçen hafta arka lastikleri Petlas Elegant pt311 ile değiştirdim. Epey bi sessizleşti. Bugün de yaptığı işi beğendiğim yeni bir detay açılmış. Önümüzdeki haftasonuna randevu aldım. Heyecanla bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Serkan Maden
8 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Sabah komşu aradı sokakta elektrik çalışması var arabanı çek diye, koşa koşa gittim bastım marşa tık yok :D

Aküyü ölçtüm voltaj 12,60 ama kontak açınca tık yok, dandik bir kablo bulup komşunun arabasından takviyeyle zorla çalıştırdım.

Ekranda yanarlı dönerli arıza ışıkları envay çeşit arıza ikaz sesleri ve dönmeyen direksiyonla en yakın akücüye kendimi zorla attım.

Sizin araç satılacağını anlamış size bozuk atıyor gibi😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Varta taktırdım. Fatura kestirip garanti belgesini de onaylattım.

İlana ekle yeni aküyü [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
13 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Sabitleme kelepçesi mi sıkılmamış?

Tabandan sabitleme parçasını sıkmamış.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Arka tamponu sonunda değiştirdik. Izgaraları sipariş verdim gelecek inşallah. Egzozu da çiftledik biri aktif biri pasif.  İlerde onu da aktifleyeceğiz.

@ömer türkşanlı kardeşime teşekkürler.

5yYLMA.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Süper olmuş

13 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Arka tamponu sonunda değiştirdik. Izgaraları sipariş verdim gelecek inşallah. Egzozu da çiftledik biri aktif biri pasif.  İlerde onu da aktifleyeceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Bu renge bu uygulama harbi yakışmış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hayirli olsun yakindan bir incelemek lazim Harun hocam gule gule kullanin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gelen sesle tas değil de kaya girdigini düşündüm. Inip baktigimda duvar kroşesiydi gordugum. Lastikciye kadar inmedi neyse ki. 20tl ye hallettik. 9fb09ea2e498bcfd989ba49c1baa9883.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Anadolu yakasında lastik tamiri için 50 liradan kapı açıyorlar.Artık gelip sizin orda tamir ettireceğim😍

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
33 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Anadolu yakasında lastik tamiri için 50 liradan kapı açıyorlar.Artık gelip sizin orda tamir ettireceğim😍

Lastikçiye zengin zengin gidersen normal :D Fokuzla gidince 20 tele (idi 2 ay önce)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Lastikçiye zengin zengin gidersen normal :D Fokuzla gidince 20 tele (idi 2 ay önce)

benim aracında plakası 34 ankarada kullanıyorum yasıyorum lastik işi oldugu zaman ilk önce yayan soruyorum gecen rot ayarı yaptıtırken önce fiyat aldım 2-3 yerden sonra arabayla yanastım :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
benim aracında plakası 34 ankarada kullanıyorum yasıyorum lastik işi oldugu zaman ilk önce yayan soruyorum gecen rot ayarı yaptıtırken önce fiyat aldım 2-3 yerden sonra arabayla yanastım default_smile.png
Bu kucuk yerlerde cok tehlikeli ,baska plakayla adami kendi memleketinde öpüyolar[emoji44]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

benim aracında plakası 34 ankarada kullanıyorum yasıyorum lastik işi oldugu zaman ilk önce yayan soruyorum gecen rot ayarı yaptıtırken önce fiyat aldım 2-3 yerden sonra arabayla yanastım :)

Haha.. Güzel çözüm.. 

9 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Lastikçiye zengin zengin gidersen normal

Doğru tespit :)

36 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

değiştirdim. 

Değiştirdim derken ?

Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Gelen sesle tas değil de kaya girdigini düşündüm. 

Ben de 20 santimlik şasi sabitleme vidasının üstünden geçtim.. Tak tuk etti ama zarar göremedim.. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
47 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Skoda ile mi, BMW ile mi? BMW ileyse iyiymiş :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
8 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Değiştirdim derken ? 

Abi 3 tane civatası var hepsi bu :) 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Ruhsat sayfasına lpg ibaresi eklendi 138 tl ye :( baya ucuzmuş işletmek😀

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim değişirken arka viraj denge çubukları, ortadan lastiklere doğru giden kalın demirler ( adını bilmiyorum) falan hepsi söküldü, sonrası rot yapıldı mecbur.

Abi 3 tane civatası var hepsi bu default_smile.png 
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...