İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Macit Aliyev

Bugun sabah Ankara/Aşti çıkışı dengesiz bir taksici videoda da göründüğü gibi yara yara geliyor benim arkamdan geçip sol önümden sürtüyor.

Tamponda önemli birşey yok. Plastik dodikdeki sürtme izleri nasıl giderilir?

hsh705x.jpg

kz17mal.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Vuran taksi ilk başta sağdan girmeye çalışan taksi mi?

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Vuran taksi ilk başta sağdan girmeye çalışan taksi mi?

Evet o sağdan bir kaç şerit değiştirerek gelen.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Evren Erakçora yazdı:

Vay kasap vay

Selçuk Bakış yazdı:

Dingil yav o kadar geniş yerde nasıl vurmuş 

Bide inmiş diyorki beni sıkıştırdılar.

Sonradan videoda izliyorum kimse sıkıştırmamış onu. İşte böylelerine ağır cezalar vemedikçe olacağı bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Macit Aliyev yazdı:

Evet o sağdan bir kaç şerit değiştirerek gelen.

bi insan daha başka nasıl dayaklık olabilirki

Selçuk Bakış yazdı:

Dingil yav o kadar geniş yerde nasıl vurmuş 

Bilerek yapmıştır. Öncesinde yol alamadı. Bunu gurur meselesi yaptı ve soldan gelip vurdu. Belki sadece korkutmak istedi ama acemelik vardı sanırım

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Bu plastik çizikleri nasıl giderilir peki? İnce zımpara yapıldıktan sonra plastiği boyamak mı lazım? Yoksa başka bir yolu var mı? Bazı çizikler yüzeysel bazıları tırnağa geliyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ben ellemezdim, ıslak bir bezle silin kalsın. Yinede yapılmak istenirse ısıtılarak düzeltme olabilir. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bilerek yapmıştır.

Video tekrar izlenince kesinlikle aynısını düşünüyorum 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bi insan daha başka nasıl dayaklık olabilirki

Bilerek yapmıştır. Öncesinde yol alamadı. Bunu gurur meselesi yaptı ve soldan gelip vurdu. Belki sadece korkutmak istedi ama acemelik vardı sanırım

Selçuk Bakış yazdı:

Ben ellemezdim, ıslak bir bezle silin kalsın. Yinede yapılmak istenirse ısıtılarak düzeltme olabilir. 

Video tekrar izlenince kesinlikle aynısını düşünüyorum 

Evet bana da öyle geldi. Bilerek yaptı korkutmak istedi ama gerizekalı işte. Sanayi tipi fön makinesiyle ısıtılır değil mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nazarlık kalır, yutuptaki ısıtma videolarnıa da kanmayın parça elden komple gider

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Geçmiş olsun. Tutanak vs tutuldu mu? Tutulmadı ise ben olsam en az 500 lira isterdim yoksa tutanak tutardım benim alacağım 500 lira onun sigortadan en az 2000 lirasına malolur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Plastiğin kendisi siyah ise ince sulu zımpara yapıp sonra trim plastik koruyucu sürülebilir belki. 

Boyalı ise o zaman hiç ellemeyin ya da yine trim plasti koruyucu sürülebilir.

Ne tepki verdiniz adama? Bilerek yapmış apaçık görülüyor videoda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Gecmis olsun. Tutanak tuttu iseniz dodigi degistirin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Çağlar Bayur yazdı:

nazarlık kalır, yutuptaki ısıtma videolarnıa da kanmayın parça elden komple gider

Yok kendim yapabileceğim birşey varsa diye sordum.  Olmadı bi ustaya götürürüm.

Metin Akbal yazdı:

Geçmiş olsun. Tutanak vs tutuldu mu? Tutulmadı ise ben olsam en az 500 lira isterdim yoksa tutanak tutardım benim alacağım 500 lira onun sigortadan en az 2000 lirasına malolur.

Tutmadım çünkü arabada kağıt yoktu. Sonra Emmiyle görüştüm önemli birşey yoksa tutma dedi. Adamdan para istedim tutanak tutmamak için yok vermem dedi. Ben de de tutanak olmayınca salıverdim.

Yurdaer Elay yazdı:

Plastiğin kendisi siyah ise ince sulu zımpara yapıp sonra trim plastik koruyucu sürülebilir belki. 

Boyalı ise o zaman hiç ellemeyin ya da yine trim plasti koruyucu sürülebilir.

Ne tepki verdiniz adama? Bilerek yapmış apaçık görülüyor videoda.

Adama diyorum napıyosun, nasıl araba sürüyorsun. bana diyor beni sıkıştırdılar. 

Erdem Doğan yazdı:

Gecmis olsun. Tutanak tuttu iseniz dodigi degistirin?

Trameri basit şey için şişirmeyim diye tutmadım.

Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez

Cep telefonları için Mobil kaza tutanağı uygulaması var Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin. Fotoğraf da eklenebiliyor.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Selçuk Bakış yazdı:

ıslak bir ODUNLA silin kalsın. Yinede yapılmak istenirse ısıtılarak düzeltme olabilir. 

Taksiciyi mi?

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Doğan Arşiray yazdı:

Taksiciyi mi?

Çok çabuk 5 kişi olabilirler ama ıslak odun tarafları eşitleyebilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Ben olsam ekip cagirip beklerdim. CUNKU kasit var. Ayrica kanit var. Gerekirse 4 saat ekip beklenir o taksici icin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Doğan Arşiray yazdı:

Ben olsam ekip cagirip beklerdim. CUNKU kasit var. Ayrica kanit var. Gerekirse 4 saat ekip beklenir o taksici icin.

Ekip gelmeyebilir genelde yoğun oluyorlar. Yaralı şahıs, ehliyetsiz, akli dengesi bozuk veya alkollü sürücü, kamu aracı, sigortasız belgeler eksil ya da çalıntı araç yoksa aranızda tutanak tutup devam edeceksiniz diyorlar. Bir de taksici bu kadar süre beklemez o esnada basıp giderse karakola uğrayıp dert anlatması var.

Selçuk Bakış yazdı:

Çok çabuk 5 kişi olabilirler ama ıslak odun tarafları eşitleyebilir.

Bas konuş cihazları var anında kırmızı kod verebiliyorlar. 20 taksiye kadar çoğalabilir. Çete gibi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Macit Aliyev yazdı:

Bugun sabah Ankara/Aşti çıkışı dengesiz bir taksici videoda da göründüğü gibi yara yara geliyor benim arkamdan geçip sol önümden sürtüyor.

Geçmiş olsun her gün neredeyse bir benzerini yaşadığım olay aynadan takibe alıp duruma göre mecburen frene abanmak suretiyle tehlikeyi savuşturuyorum. Minibüs jantlarına da kasten sivri çubuk tarzında bir aparat takıyorlar. Ankara’da araç kullanabilmek için çok sağlam sinirlerinizin olması gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

eski aracıma park halinde,  bende evdeyken kamyon sürtmüstü.. Arayıp aracınızın basına gidermisiniz dediler.. bende siz de gelin benim gitmem olayı daha karmasıklastıracak dedim.. Yok artık biz gelmiyoruz dediler.. Ozaman zahmet edip niye aradınız komsu mahalleli zaten haber verirdi dedim.. Ki dedikleri gibi gelmediler..

Gittigimde daha arabaya yaklaşmadan abi bisey yok vallaha yok baaak sesleri yükselince ozaman neden cagrttınız dedim.. Ufak tefek izlerle yırtmıstık.. 

Vesselam kim kime dum duma bir durumdur.. Allah kimseye göstermesin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Adam keske "kaçip" gitse de tutanak ile kasko firnasi taksiciye çökse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...