İçeriğe Yönlendir

Nevada'lı 3.7 Liberty

Ali Gök

Recommended Posts

Ali Gök
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Yanan arıza lambası motoru süratle öldürüyor ki öldürmüş bile olabilir

arıza lambasına bayılıyorum onada bixenon takacam

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Yedek lastik nasıl sökülüyor yahu . Baktm baktm anlayamadım youtube da da bulamadm

kriko koktuğun altındaymş lastik patlasa tek onu çıkartırım yerinden şuan

Yorum bağlantısı
Cem Işık
18 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Yedek lastik nasıl sökülüyor yahu . Baktm baktm anlayamadım youtube da da bulamadm

kriko koktuğun altındaymş lastik patlasa tek onu çıkartırım yerinden şuan

Arka plakalık üstten menteşeli, plakalığı yukarı kaldırıyorsun. Altta 2 adet bijon var,onları sökünce lastiğin kapağı sola açılıyor. Akabinde altta 2 bijon daha var. Onları da sökünce lastik kucakta. Ama notmal otomobil gibi değil kriko sistemi, salıncakların ordan kaldırmak gerekiyor yoksa kriko yeterince kaldıramıyor aracı

Yorum bağlantısı
Ali Gök
8 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Arka plakalık üstten menteşeli, plakalığı yukarı kaldırıyorsun. Altta 2 adet bijon var,onları sökünce lastiğin kapağı sola açılıyor. Akabinde altta 2 bijon daha var. Onları da sökünce lastik kucakta. Ama notmal otomobil gibi değil kriko sistemi, salıncakların ordan kaldırmak gerekiyor yoksa kriko yeterince kaldıramıyor aracı

tmm dır abi. deneme yapim bir önce boş zamanda yoksa yolda patlasa değişemem değişik geldi gözüme 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kriko kullanımı kolay da takacağın yer dert. Kapı altından deneyince kaldırmıyor

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

tmm dır abi. deneme yapim bir önce boş zamanda yoksa yolda patlasa değişemem değişik geldi gözüme 

Ben hiç elleşmiyorum, kaskodan çekici geliyor :p Meşhurdur çekici getirtmelerim benim :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
11 saat önce, Ali Gök yazdı:

boş vaktinde sadece  1 adet bijon somununu sökmeyi dene. sonra karar ver.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bel fıtığı ameliyatından 3 gün geçmişti ki ahlaksızın biri lastiğe bıçak sokmuş. Sinirimden oracıkta söktüm lastiği gittim yaptırdım. Bıçaklayanın epey kulağını çınlattım ama? bu arada orj. Bijın anahtarını kullanmaya yeltenmeyeceğini ümid ediyorum keza oyun hamuru gibi yamuluyor:) sanayiden 4lü bijon anahtarı al dursun:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Sanrm bu araba kamyon malzemeler aldıracak bize ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Geçenlerde canavarın altında antfiriz gördüm. Açtım baktım radyatör su deposunun hortum bağlantı yerinde kaçak var.  kelepçe sandık kelepçe değiştik vs olmadı sonra osman usta detaylı bi baktı plastikte ince bir çatlak var ordan sızıyormuş.  canavar susuz mu kalsın hemen en iyisini aldık değiştirdik. 

moparmış orjinali parçacılardada yok koskoca maslakta neyseki yetkili serviste 1 tane varmış parçaçı zorla aldı satmıyorlarda ne yapacaklarsa. Enteresan

azr387.jpg

motorda çok yeni durdu boyasam mı napsam :D 

763gdP.jpg

hafta sonu da bi düşün işimiz vardı izmire sürdük maslaktan  cuma günü  yol olaydıda deneyeydim yarım gazda 180 diyor ne tuhaf araba bu be.  lastikler vs çok asfalta uygun olmayınca 140 ı geçince kafa şişiriyor  en ideali 120 civarı gibi geldi.

şu resim burda kalsın lazım olur . TOP speed 180 denmiş ama bana sanki çok daha yürüyecek gibi geldi ama yol bitti test edemedim henüz illaki ederiz bi gün :D

z0o5q9.jpg

Yakıt ne yakıyor derseniz işte sapıklık orda sürekli 110-130 bandında ile gittim. yol bilgisayarı 11.8 gösteriyor ama pompada lpg  13.5 14 litre lpg yaktı . 2.69 dan aldım lpg yi hep 37 kuruş civarı yaktı. 6 7  farklı pompadan yakıt aldım her defasında bu aralıkta yakınca şehir dışında bunu yakıyor diye eminim.  kısaca ş. dışı bana göre dci cherokeymiş :D

gezmeye devam..

VrWaOq.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Ali Gök
(düzenlendi)
6 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Hay maşallah, canavara.

Devir daha çok var, 180i çok geçer bu eğer kesici yoksa. 

valla anlamam kesici mesici :D yarım gazda 180 dedi  benim adrenalin katsayıma yetti yol bitti. sonrada deneme fırsatı olmadı 

yalnız yüksek hızda gidilmez kafa şişiriyor lastik sesi rüzgar sesi çok fazla surata binince. bu araba ile 120 bandında temiz temiz gidiliyor.

kesici varda 180 i geçmezde pozantı gişelerden aşağı bırakırım florasana 215 yaptırdıydım orda buda eşşek gibi yürür o kadranda 200 ü çekerim :D

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
1 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

wuuu bedava

Fiyat çok iyi yani, mp3 player parası Andro vs 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Fiyat çok iyi yani, mp3 player parası Andro vs 

çalıntı malıntı olması lo bu fiyata hiç yok piyasada normalde . ne diyon alınırmı 

bu arada biz ıphone kullanıyoruz bu zamazingo android kullanımda sorun çıkarmı ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kutusundan ay kablosu da çıkıyor. siri den müzik seçimi istenebilir

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Aradım hemen ustune atlamak üzere abi o kalmadı elimde bir üst modeli var çipi ve rami daha yuksek 2150 tl dedi

eyvallah dedik ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Aradım hemen ustune atlamak üzere abi o kalmadı elimde bir üst modeli var çipi ve rami daha yuksek 2150 tl dedi

eyvallah dedik ?

sonra aldı beni bir gülme, tipik internetten sazan avı ilanı. şikayet etmeli böyle ilanları

Yorum bağlantısı
Ali Gök
7 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

sonra aldı beni bir gülme, tipik internetten sazan avı ilanı. şikayet etmeli böyle ilanları

az önce kiraya verdim diyen emlakçılarla elimde yeni bitti bir üst modeli var diyen astıcıları oldum olası dövesim geliyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dövelim.. yumrukforum :mangal:

bu gibi satıcı lar ; dürüst satıcıyı da yalancı çıkartıyorlar, müşteriye bu 10 tl diyosun, tıklıyor bir link bak diyor 6 TL. Git al o zaman oradan deyince hayırdır sen falan diyen de oluyor :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

bu başka kasa için cicim bu da bedava sorsan stok yeni bitrmiştir. eski de kaldığı için stokta patlamış olabilir tabii

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

bu başka kasa için cicim bu da bedava sorsan stok yeni bitrmiştir. eski de kaldığı için stokta patlamış olabilir tabii

Fiyatı neden daha yüksek bekliyorsunuz, bizon olduğu için mi? Ben 1250 ye aldım focusa, Hasan fiorinoya 1100 e aldı. Android 7, 2gb.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cip ve diğerleri.. fakirrrrrrr :sandalye: tek adam ithal edince piyasada tekel oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...