İçeriğe Yönlendir

Nevada'lı 3.7 Liberty

Ali Gök

Recommended Posts

Ali Gök

aradı servis abd de spariş geçtikleri firmada da artık yokmuş. Orjinal üretimi kalmamış liberty camlarının.

heryeri aradım bulamıorum dedi. iyi dedim madem aradın taradın yok uğraşma eline sağlık tak bitane gitsin.

Doraglasmış sanırım bulmuş bitane cumartesi sabahtan götürecem takacaklar 

önümüz açılsın artık akşam yolda gitmek işkenceye dönüyor çatlaktan gözünün içine giriyor ışık

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Ali Gök yazdı:

aradı servis abd de spariş geçtikleri firmada da artık yokmuş. Orjinal üretimi kalmamış liberty camlarının.

heryeri aradım bulamıorum dedi. iyi dedim madem aradın taradın yok uğraşma eline sağlık tak bitane gitsin.

önümüz açılsın artık akşam yolda gitmek işkenceye dönüyor çatlaktan gözünün içine giriyor ışık

Cem abi'nin dediği gibi orjinal renkli güneşlikli taktırın derim. Güzel bi özellik bence.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
7 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Cem abi'nin dediği gibi orjinal renkli güneşlikli taktırın derim. Güzel bi özellik bence.

hangisinde varki acaba 

aradım söyledim güneşlikli olsun diye tamam dediler bakalım ne gelecek 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Şimdi, Ali Gök yazdı:

hangisinde varki acaba 

Arayıp sorarak öğrenebilirsiniz. Doraglass'tan başlayın derim.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
9 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Yapma be, hayırlısı bakalım. Kasko kara geçti :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Yapma be, hayırlısı bakalım. Kasko kara geçti :) 

camı bi değişsinlerde yola gidecez be yaz geldi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bu arabaların 1 özellğini daha keşfettim nedense kimse istemiyor.  eskiden arkadaşın birinin araba olmadığı bir dönemde lazım olursa watsapta arabası boşta olan varmı denir hepte fluancenin taliplisi olurdu bugün  arabasını satan bir arkadaş araba lazım dedi gruba araba evin önünde git al dedim abi taksiyle giderim boşver dedi :D 

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

Cam değişitirdiler dün . pırıl pırıl oldu yolu göremiyormuşum be .

sabah 8 de aldılar öğleden sonra 15 gibi verdiler. olimpia takıldı gayet güzel olmuş. kaportaya flan da zarar gelmemiş hiç işçilik güzel beğendim. 

870 lira gibi bir fatura çıkarmışlar . bugün bi taş geldi aha gitti dedim de neyse bişe olmadı :D  cam da düzeldi yollara devam 3500 4000  km devirdik aldıktan beri

QVDj0v.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Gök

aynen güneşlikli olması iyi oldu. işe de yarıyor gibi güneş karşı cephede ilerlerken

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Oem cam daha iyi bunların ama 5 ay beklemek gerek. Güneş ısısını ciddi kesiyor 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Teybin içinden cd yi çıkaramadıydım heralde bozuk bu diye düşünürken ejecte basılı tutuluomuş çıkarmak için tesadüf farkettim. 6+1 oldu cd iyi oldu malum usb yok yaşı gereği akıllı telefon kullanamayan yaşlıların hesap :D 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

hafta sonu serviste dizel renegade e bindim. arabanın jeeple alakası yok direk linea motor sesi iç kabinde amerikan ruhu kalmamış. hiçbir yani 1 lira dahi fazla verdirecek bir araba değil.

tiguan , kodiaq vs zamane suvları çok daha iyi geldi gözüme 

sanırım son gerçek amerikana binen nesil biz olacağız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Renegade zaten Doblo alt yapısı üstüne kuruldu diye biliyorum. Doblodan çok bi farkı yok. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Renegade zaten Doblo alt yapısı üstüne kuruldu diye biliyorum. Doblodan çok bi farkı yok. 

500x ile şasesi aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

doğrudur detayını bilmiyorum ama amerikan  ruhu tamamen ölmüş.

c

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Fiat 500x şasesi ve lineada da kullanılan 1.4 tjet motorun oynanmış hali. Hiç jeep havası yok malesef. Birkaç kez yeltendim de elim varmadı almaya..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Renegade'de hiç bir araçta olmayan bir özellik var. Fren anında araç iki teker üzerinde gidiyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bildiğiniz bagaj yazısı satan bir yer varmı ? aksesuarcılara mı bakacaz.

jeepin p si düşmüş jee kalmış gözüme batıor oda sanırım tüm satılıor oda pahalı geldi gözüme biraz jeep yazısı  için min 100 lira fiyat istiyorlar

Yorum bağlantısı
Ali Gök
7 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Aliexpress’e bakın. Veya nette de satan vardır.

düzgün jeep yazısı burayla aynı fiyat aliexpreste. logolo olanlar var kurukafalı flan onlar ucuz onlarda pek kafamı sarmadı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...