İçeriğe Yönlendir

Yakıt Fiyatları

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Ahmet Çankaya

alttan ayna ile bakarken depo kapağına mı bakıyorlar yoksa başka bomba mı arıyorlar acaba...

Yorum bağlantısı
48 dakika önce, Ahmet Çankaya yazdı:

alttan ayna ile bakarken depo kapağına mı bakıyorlar yoksa başka bomba mı arıyorlar acaba...

Bomba arıorlar heralde . Çünkü önlerede yanlarada bakıyorlar

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
53 dakika önce, Ahmet Çankaya yazdı:

Esasında hiçbir şey yaptıkları yok, iş olsun diye bakıyorlar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
25 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Eski güvenlik firması çalışanıyım. Esasında ilk baktıkları sallanan, ait olmayan bir kablo düzenek vs. Ancak bu işi düzgün yapan sayısı az. Bizim şirket bile denetimlerde neler neler soktu içeri.

Bildiğiniz Allah'a emanet yaşıyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
18 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

dnir tabii hocam, hazineye 29 gün önceden girecek para, 29 gün rahat edeceğiz o sayede. kredi çekince önce faizleri ödemek gibi, banka rahat ediyor.

ilaç verildiğinde bi dene o zaman ama sonra nasıl hesaplaşacağız ölmüş olacaksın?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

Aynen, bagajı açtırıyor ama bagajdaki koliyi açtırmıyor.. 

bagajı neden açtın şimdi diyorum. cevap yok.. 

Caydırmaz bile. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
52 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynen, bagajı açtırıyor ama bagajdaki koliyi açtırmıyor.. 

bagajı neden açtın şimdi diyorum. cevap yok.. 

Caydırmaz bile. 

Araç içini aramak savcılık izinine tabidir. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Arkadaslar 2 metre sopa yeter mi depodami benzinin dibini gorebilmem icin? Gosterge 60 km lik kalana kadar uyari vermiyor da daha emin olayim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Araç içini aramak savcılık izinine tabidir. 

Bagajı açmayım o zaman, izin kağıdı isteyim :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
32 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Arkadaslar 2 metre sopa yeter mi depodami benzinin dibini gorebilmem icin? Gosterge 60 km lik kalana kadar uyari vermiyor da daha emin olayim :)

Klavuz lazım depoya sallayacaksan, bükümlü yerler var depoya gelene kadar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Metin Akbal yazdı:

Gözünü oradaki 6 litre benzine mi diktin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Klavuz lazım depoya sallayacaksan, bükümlü yerler var depoya gelene kadar. 

O zaman kablo falan bakalim ona da filtre var dersin simdi [emoji16]

Gözünü oradaki 6 litre benzine mi diktin [emoji4]

Rakipler nerelerimize goz dikmis ben kendi depomdaki 6 litreye goz dikmisim cok mu [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Günün kazananı benim heral dün çeyrek depo benzin almıştım ilkkez normalde asla ışık sonmezdi :) biraz da LPG alsaydim double olurdu.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Dün çeşmeden tarsusa gittim

lpg zammı 100 lira farkettirdi yakıtımı

4 lira olan yer dahi vardı

ortalama 3.8 civarı aldıklarımın ortalaması

1 hafta önce istanbuldan yola çıkarken 2.69 dan doldurmuştum🤬

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
On 16.08.2018 at 17:25, Sani Gerşon yazdı:

Tekrar ediyorum, 100km'de 7.5lt yakan bi araçtan bahsediyoruz. 10lt yaksa eyvallah da, 100km'de yaklaşık 50TL. Öbüründe ise yaklaşık 30TL. Aradaki 20TL ile AVM'ye girilemeyecek, 200km'de bir durulup yakıt alınacak, bi de yok devir oynadı, yok rölantisi yükseldi... Ben olsam bulaşmam.

“Aluruk oni benzuna daa” diye bi diyalog vardı. O geldi aklıma. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Artık ben 20 liralık alıyorum diyen kalmadı herhalde yakında 50 liralık alıyorum diyende kalmayacak. 100 liralık alıyorum demeye başlayacak insanlar. Ben hep 100 liralık alıyorum zam bana işlemiyor diyecekler. Bundan sonra küsürat filan yapmasalar 6 lira 7 lira diye artsın. Arabanın ne yaktığını hemen hesaplarız [emoji41]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
2 saat önce, Ali Gök yazdı:

Düz 10 olsun 

zam olacaksa 15 olsun temiz olur 

20 olsun sonrada

Şu an 20 olsa trafikteki araç sayısı yine azalmaz. Araç lüksünden vazgeçemiyor insanımız başka yerlerden kısıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Şu an 20 olsa trafikteki araç sayısı yine azalmaz. Araç lüksünden vazgeçemiyor insanımız başka yerlerden kısıyor.
İnsanlar bir yerden değil birkaç yerden kisip araç alıyor bununla da yetinmeyip vergi ,sigorta, muayene adı altında bı sürü para veriyor bı zahmet kullansınlar değil mi ?
Yorum bağlantısı
Koray Demir
7 saat önce, Furkan Bakırel yazdı:

İnsanlar bir yerden değil birkaç yerden kisip araç alıyor bununla da yetinmeyip vergi ,sigorta, muayene adı altında bı sürü para veriyor bı zahmet kullansınlar değil mi ?

Bunu kastetmemiştim kullansınlar elbette 😊 Bu konuda bilinçsiz insanımız maalesef. Trafikte araç kullanımı mümkün mertebe azaltılmalı.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Küçük şehirde yaşıyorum evliyim 5 yaşında oğlum var 2006 model lpg fiestam var bence araba bu zamanda zorunlu bir ihtiyaç kesinlikle lüks değil akaryakıt fiyatları kazançlara oranla adil değil abartı yüksek

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...