İçeriğe Yönlendir

Yakıt Fiyatları

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
Zam yapıldı mı, 12den sonra mı?
Yapıldı abi endişen olmasın Giresun a kadar geldi zam.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Bundan yaklaşık 6-7 ay evvel dedim ki 10 tl olsun ama 5 sene zam gelmesin. Bu yazima bazi tepkiler olmuştu. Buyrun 7 tl. Trenine... hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şu anki kayıp çok fazla, ötv den gidenler de geri konmalı rakama bir an önce. 10 TL olarak sabitlense iyi olur

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 saat önce, Serhan Kaya yazdı:

Bundan yaklaşık 6-7 ay evvel dedim ki 10 tl olsun ama 5 sene zam gelmesin. Bu yazima bazi tepkiler olmuştu. Buyrun 7 tl. Trenine... hayırlı olsun.

Anlamlı bir şey değil de ondan beğenmedik. 30 günde içeceğin ilacı bir günde içip 29 gün rahat edeyim denir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya
Anlamlı bir şey değil de ondan beğenmedik. 30 günde içeceğin ilacı bir günde içip 29 gün rahat edeyim denir mi?
En başta olmayacak birşey dediğimin farkindayim. Buradaki herkes olsun dese dahi 10 tl olmayacağı ve 5 sene zam yapilmayacaginin olabilirliği sıfır. Bunu bilerek yaziyorum. Keske bir anda 10 tl olsada 5 sene zam yapilmama garantisi verilse. Ama bu gidişle 1 sene sonra 10 tl olacak gibi. Allah hepimizin yardimcisi olsun. Olmayacak duaya amin demenin manasi yok hocam farkindayim.
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

6,93 ten aldı bizimkiler de, şimdi sorumu tekrar edeyim, sizce KA'ya tüp taktırılmalı mı :D  @Sani Gerşon

Tekrar ediyorum, 100km'de 7.5lt yakan bi araçtan bahsediyoruz. 10lt yaksa eyvallah da, 100km'de yaklaşık 50TL. Öbüründe ise yaklaşık 30TL. Aradaki 20TL ile AVM'ye girilemeyecek, 200km'de bir durulup yakıt alınacak, bi de yok devir oynadı, yok rölantisi yükseldi... Ben olsam bulaşmam.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Tekrar ediyorum, 100km'de 7.5lt yakan bi araçtan bahsediyoruz. 10lt yaksa eyvallah da, 100km'de yaklaşık 50TL. Öbüründe ise yaklaşık 30TL. Aradaki 20TL ile AVM'ye girilemeyecek, 200km'de bir durulup yakıt alınacak, bi de yok devir oynadı, yok rölantisi yükseldi... Ben olsam bulaşmam.

Avm kısmı cidden önemli zaten kullanımların yarısı avm ye gitmek için :D 

Maksat benzin fiyatlarını eleştirmek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
21 dakika önce, Serhan Kaya yazdı:
36 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

En başta olmayacak birşey dediğimin farkindayim. Buradaki herkes olsun dese dahi 10 tl olmayacağı ve 5 sene zam yapilmayacaginin olabilirliği sıfır. Bunu bilerek yaziyorum. Keske bir anda 10 tl olsada 5 sene zam yapilmama garantisi verilse. Ama bu gidişle 1 sene sonra 10 tl olacak gibi. Allah hepimizin yardimcisi olsun. Olmayacak duaya amin demenin manasi yok hocam farkindayim.

Bi dakika.. niye keşke? İyi birşey değil ki o?

23 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

6,93 ten aldı bizimkiler de, şimdi sorumu tekrar edeyim, sizce KA'ya tüp taktırılmalı mı :D  @Sani Gerşon

Hiçbişey yapma.. arabaya da az bin. Aervis masrafın yakıt masrafın düşer. Toplu taşım yürüme vs derken spor olur .

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
38 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

dnir tabii hocam, hazineye 29 gün önceden girecek para, 29 gün rahat edeceğiz o sayede. kredi çekince önce faizleri ödemek gibi, banka rahat ediyor.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Her avm ye giriyorum, bagaji bile acmiyorlar. Kaldiki ayda 1 avm ye gitsem 15 tl ye valeye versem yine olur.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:
29 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Her avm ye giriyorum, bagaji bile acmiyorlar. Kaldiki ayda 1 avm ye gitsem 15 tl ye valeye versem yine olur.

Misal, istinyepark'a girebiliyor musun?

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
11 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Hiçbişey yapma.. arabaya da az bin. Aervis masrafın yakıt masrafın düşer. Toplu taşım yürüme vs derken spor olur .

Zaten az biniyoruz hocam, işe git geli yürüme ve otobüsle yapıyorum, ailecek gezileceği zaman kullanıyoruz. Taksi mantığı.

Uzun yol masraf oluyor genelde.. Bu arada KA yı sizin kadar verimli kullanabildim bir depoyla gebze ankara/gebze yapığınızı hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Daha gitmedim Istinyepark'a.

Aqua Florya, Mall of Istanbul, Marmarapark, Torium, Aplus, Starcity, 212, Viaport Venezia ve Cevahir ilk aklima gelenler.

Amma avm gitmisim iyiki ayda bir gidiyoruz dedim [emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Bence tepeüstü meydan, ümraniye canpark, libadiye bilmem ne square gibi yerlere giremez, araba minnacık benim bile inceliyorlar tüp var mı diye :)

Şimdi, Sami Demirpaz yazdı:

Daha gitmedim Istinyepark'a.

Aqua Florya, Mall of Istanbul, Marmarapark, Torium, Aplus, Starcity, 212, Viaport Venezia ve Cevahir ilk aklima gelenler.

Amma avm gitmisim iyiki ayda bir gidiyoruz dedim emoji23.pngemoji23.png

bu avm lere gitmiyoruz o halde, güvenlik berbat :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
38 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Cevahir

Cevahir'in açık otoparkı var. Farkedip oraya yönlendirmediler mi?

Yorum bağlantısı
4 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Onda simit tank var Yedek lastik de taşımıyor arabada 

farketmesi mümkün değilki zaten bakma sen ona almıyorlar lpg li araç 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
14 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Bagajı bile açmıyorlar Sani,  bir tek Zorlu'da açtılar bir iki sefer onda da direk aldılar. Problem yaşamadım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...