İçeriğe Yönlendir

Yakıt Fiyatları

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)
On 25.03.2018 at 23:26, Mehmet Göktürk yazdı:

Üniversite eğitimi dolayısı ile kurtuluşun çaresi. konuyu diyanete getirmek hoş olmadı orayı atlayalım, nazik konular. forumda kardeşiz. Zaten CB gündeme soktu hayırlısı olur diyelim.

Kısmen katılmıyorum. Üniversite eğitimi kaliteli olmalı ve okuyan çocuklar da kaliteli olmalı. Zİra Mühendislik fakültesinden mezun olan mühendis olmuyo sadece mühendislik eğitimi alıyor. Mühendislik yapıp yapmayacağı önemli iyi bir fakülteden iyi derece ile mezun adam iyi bir yerde işe başlayınca mühendislikten çok nasıl idari amir olurum derdinde. Keza; güzel sanatlardan mezun olan nasıl sanatçı olmuyorsa yada felsef okuyan filozof olmuyosa... Sonuç olarak kaliteli eğitim ile beraber hedefe yönelik öğrenci yetişmesi gerekir diye düşünüyoum. Ağır vergiler altında ezilen bir milletiz, boğazımızdan kesip vergi veriyoruz. Vergilerin karşılığına bakınca en çok bütçeli kurumlardan biri de diyanet, çıktısı nedir? Ahlaklı toplum yetişmesine destek ve dini olarak tek söz sahibi otorite olabilimek. Ama öyle değil maalesef ahlak bildiğiniz gibi dini otorite konusunda ise millet cemaalerin vs elinde dolanıyor. Dolayısı ile bu kadar bütçeye rağmen işini iyi yapamıyosa tabiki medeni insanlar verdiği verginin hesabını sormak ister.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Beyanla vergi vermezsek suyun başından dolaylı vergiyi alırlar. Hadi beğenin... [emoji3]

Normalde beyanname vermenin son anlarına denk gelmiş bir açıklama.

Kamu spotu gibi olmuş [emoji4]

Bir de şöyle bir final olsa tam kamu spotu... "26 Mart 2018 günü sonuna kadar verilmesi gereken 2017 yılına ait Yıllık Gelir Vergisi Beyannamelerinin verilme süreleri 02 Nisan 2018 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar uzatılmıştır"

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
9 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Şıllık yaptırıyorum, geçerken uğra bana. Seni yaradana gurban gardaşım..

Nasip olursa pazar günü Ankaradayım abi sen yaptır

9 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Wakkas gelmezse gelmem

Ben giderim sen zahmet etme abi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Yıllarca siyasi ve dini konulardan kaçındım, bunların olduğu ortamlarda bulunmadım, çünkü iki taraf da bu konuda gayet hoyrat ve düşüncesiz, yarın tekrar birbirimizin yüzüne bakacağız diye düşünen yok.

Bu forumda siyaset ve din olmadığı için keyifle takılıyorum bunun devamını sağlamanızı rica ederim, illa din diyanet siyaset konuşulacaksa farklı forumlar var insanların akşama kadar yazıp çizdiği oralarda konuşulsun, bildiğim kadarıyla burada zaten bunlar yasak.

Evet eleştirmek en doğal hakkımız ama hiç kimse eleştirirken hassas olamıyor illa birileri kırılıyor, hiç bahsedilmese bile insanların bazı konulardaki nefretini görebiliyorum ve böyle durumlarda kişilerin nazarımdaki yeri değişiyor, herkes aynı yerinde kalsın. benzin fiyatlarının ne kadar saçma arttığını ve artık tüp taktırmayı düşünmemiz gerektiğini filan konuşalım.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Nasip olursa pazar günü Ankaradayım abi sen yaptır

Hayırdır ? 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Hayırdır ? 

Memlekete gidicem cumartesi sabahtan ayağımı yerden kesip Angara üzerinden eve gidicem, bizim cilacı tayfanın buluşması var Angarada :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Memlekete gidicem cumartesi sabahtan ayağımı yerden kesip Angara üzerinden eve gidicem, bizim cilacı tayfanın buluşması var Angarada :)

Tam anlamadım ama ben de f35 bi cilalansa acaba nasıl olur diye düşünüyordum.. :p

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
3 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Tam anlamadım ama ben de f35 bi cilalansa acaba nasıl olur diye düşünüyordum.. :p

Çekirge sürüsü gibi gireriz abi herkes bir panel yapsa gün içinde biter ama boya mikronu nasıl değişir bilemem :D

Dur bir konu açayım meraklıları gelsin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Göktürk

Gece yarısından sonra benzine 18 kuruş, mazota 16 kuruş, LPG’ye 12 kuruş zam olduğu söyleniyor. Doğru mudur?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hamdolsun 1.3 $ a bir litre mazot alıyorum. Allah muhafaza Ya 5 6 milyona alıyor olsaydım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
bugün kurtköy gebze çayırova 4.9 ile geldim. tın tın tın.

Gaza basmaz isem Dpf doluyor. Mecbur basıyorum
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Şimdi, Mert Yeldan yazdı:

vah yavrum kardeşim.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Gece yarısından sonra benzine 18 kuruş, mazota 16 kuruş, LPG’ye 12 kuruş zam olduğu söyleniyor. Doğru mudur?

Vesile ile artık zam haberleri akaryakıtta yayınlanmayacak. gören duyan mahalle mahalle gezerse iyi olur

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Aslında  bu işte de tezatlık var. Sakin gidince az yakıt az kurum demek. Hem dpf hemde manifold için. Ancak ne hikmet ise sakin sürüş yakıtı daha fazla kurum oluşturuyor.

Bilimsel dayanak ta bulamıyorum

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Aslında  bu işte de tezatlık var. Sakin gidince az yakıt az kurum demek. Hem dpf hemde manifold için. Ancak ne hikmet ise sakin sürüş yakıtı daha fazla kurum oluşturuyor.

Bilimsel dayanak ta bulamıyorum

Herşeye dayanak arama kendini ilime irfana maneviyata güzelliğe Rus güzellere ada. Aman Rus değil çık aradan nerden çıktı. Rusya gidelim diyorduk.

İç basınç ile alakalı olabilir mi? Hava akışı arttıkça kurum tutunamayıp sökülüp gidiyor olmasın Rusya’ya doğru? Yine Rusya dedim.
sıcaklık az, kurum fazla.. mangal gibi.

Mangal dedi?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
5 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

sıcaklık az, kurum fazla.. mangal gibi.

Sıcaklık yakıt az diye ama

2 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Herşeye dayanak arama kendini ilime irfana maneviyata güzelliğe Rus güzellere ada. Aman Rus değil çık aradan nerden çıktı. Rusya gidelim diyorduk.

İç basınç ile alakalı olabilir mi? Hava akışı arttıkça kurum tutunamayıp sökülüp gidiyor olmasın Rusya’ya doğru? Yine Rusya dedim.

Mangal dedi?

Rusya'da iftar yapalım

Valla mangal dedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Benim arabayla gidelim az yakar. Gürcü üstü gideriz geze geze göre göre her Çiçek’ten bal ala ala aman her ülkeden ucuz mazot ala ala olacaktı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...