İçeriğe Yönlendir

Renault ZOE - %100 Elektrikli 2018

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

Geçen yolda gördüm, fiyatları ne durumda diye baktim şimdi sitede fiyat yok, 180-190 bin gibi şeyler okudum [emoji44]

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

NCAP’tan sıfır almış. 400-500 bin tl ver, sıfır çeken bir arabaya bin. Pehh

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Yan hava yastıkları kaybetmiş

Standart olaymış. Avrupa’da rakipleri yanları en boş donanıma bile koyuyor

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Servet Aydın yazdı:

Yan hava yastıkları kaybetmiş

Bunda kazazedeyi veya ilk yardım ekinini elektrik çarpacak bir durum var mı ? Açığa çıkan bir kablo kırılan bir soket falan mesela..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İnanılmaz bir şey... Zoe gibi bi araba yap, güvenlikten sıfır çeksin...

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

400-500 bin tl ver, sıfır çeken bir arabaya bin.

Tl ile düşünmeyin :D

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

İnanılmaz bir şey... Zoe gibi bi araba yap, güvenlikten sıfır çeksin...

Tl ile düşünmeyin :D

Tamam euro düşünüyorum :) 36 bin miydi neydi. Öyle bir fiyatı var. D segment parasına b segment. Hem de güvenliksiz

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Tamam euro düşünüyorum :) 36 bin miydi neydi. Öyle bir fiyatı var. D segment parasına b segment. Hem de güvenliksiz

15 asgari maaş diyelim :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bunda kazazedeyi veya ilk yardım ekinini elektrik çarpacak bir durum var mı ? Açığa çıkan bir kablo kırılan bir soket falan mesela..

32 amper kaçak akım sigortası atıyor
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

15 asgari maaş diyelim :D

İyi de 20 bin avro’ya golf var. Elektrik de pahalı. Ben avrupalı olsam almam bunu :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

32 amper kaçak akım sigortası atıyor

nasıl kaçak bu hapishaneden mi kaçıyor?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Deprem V otomat takılıdır. Kabloları kesip araya raylı klemens ile takılıyor [emoji16]
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Tamircinin elinde patlayan telefon gibi olmuş. Bunun yangını nasıl söndürülür?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Erhan Doruk yazdı:

Bunun yangını nasıl söndürülür?

Yanacak birşey kalmayınca sönüyor kendi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Yanacak birşey kalmayınca sönüyor kendi.

Aslında merak ettiğim nasıl söndürüleceği, köpük mü, su mu , kimyasal mı kullanmak lazım. Elektrikli araçlar arıyor, yanan birini görürsek yardım edelim bari

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erhan Doruk yazdı:

Aslında merak ettiğim nasıl söndürüleceği, köpük mü, su mu , kimyasal mı kullanmak lazım. Elektrikli araçlar arıyor, yanan birini görürsek yardım edelim bari

Panolara co2 yangın tüpü sıkılıyor. Bi ihtimal o olabilir ama söndürür mü bilmem

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Mehmet Göktürk yazdı:

benzin 10 tl olursa

Geleceği gören Hocam.  ☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

pehh, benzine devam ama o da oldu 10 kaat...

en güzeli..  sıfır emisyon sıfır vergi sıfır masraf..

10120407089202.jpg22images?q=tbn:ANd9GcQAxuK6JaDQCHi0aEyg50ccopenhagen_0-940x470.jpegcyclists-in-copenhagen.jpg.jpeg

her zevke uyar, kilo vermek şart ama :D

utah-95032_1280-940x626.jpgwide-park-camper-1000x563.jpeg4f4dcbc0e0ef935750111ccbff087343.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Clio 5 e de 5 yıldızı parayı basıp aldılar zaten. Ali abi hep derdi değil mi @Ali Cihangiroğlu ncap = moneytalks. Reno = naylon falan 🚽

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Clio 5 e de 5 yıldızı parayı basıp aldılar zaten. Ali abi hep derdi değil mi @Ali Cihangiroğlu ncap = moneytalks. Reno = naylon falan 🚽

ncap mani talks evet, hiçbir araba sağlam değil, 100 dedinmi alayı hikaye, zoe de kabak gibi sağlam, yaşam alanı sağlam kalmış bitti gitti, kağnı hızda oda, neymiş yan hava yastığı, ülen yandan 100 le göm bakalım marka farketmeksizin bir araca bak bakalım neler oluyor,,   hız varsa olay biter gerisi show kardeş, clio5 yeterince sağlam, ama hız varsa dağılırsın bu kadar basit... kimsenin yavaş gittiğide yok yalan söylemesin, 65 lemi gidiyoruz normal yolda, zaten gidemezsin atarlar kenara, basacaksın, 90 dedimi zaten bitti, güvenlik önlemi falan neredeyse kalmıyor  bu hızdan sonra...

reno naylon hala, en üst paketler alınmadıkça naylon ağırlıklı :) renoya pek naylon demedim bu arada, tırt dedim çirkin dedim, öyleyidide, son zamanlarda adam oldu o kadar, çirkinlik kısmı ise nispeteden devam ediyor, az daha çalışmaları lazım, naylon kısmı iyi aslında, çürümez :)

unutma, ben alabileceğimin en iyisini alırım, marka farketmez :)

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ncap mani talks evet, hiçbir araba sağlam değil, 100 dedinmi alayı hikaye, zoe de kabak gibi sağlam, yaşam alanı sağlam kalmış bitti gitti, kağnı hızda oda,  hız varsa olay biter gerisi show kardeş, clio5 yeterince sağlam, hız varsa dağılırsın bu kadar basit...

reno naylon hala, en üst pakelte alınmadıkça naylon ağırlıklı :)

Abi hadi biz nayloncuyuz da sende nayloncu oldun ya dolar 13 olsa da gam yemem artık 😛

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Abi hadi biz nayloncuyuz da sende nayloncu oldun ya dolar 13 olsa da gam yemem artık 😛

benimki yeni nesil, pekte naylon değil yalnız, şuan renonun yapabildiği en ileri noktada güvenli nesil araçlardan biri :D

bu arada servisten hala ses yok, bosch a gittim ilk bakım kaça dedim, yağ-hava-polen filtresi, 5.4 lt yağ+işçilik 200 tl.= 1100 dediler... sadece yağı ve filtresini değişeceğim, yağ filtreside orjinal reno, serviste yok adamlarda ve piyasada gırla....

bu arada hava filtresi 300 kaatmış, orjinal 400 kaat civarı, bu ney arkadaş... 65 tl ye filtrede var ama arabaya sokmam...

not: dolar 13 mü olsa,  14 ve daha çıkmamış bile :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...