İçeriğe Yönlendir

2013 Fiat 500L RockStar BA 1.6 Mjet II

Selçuk Bakış

Recommended Posts

Sani Gerşon

Altında kimse olmadığına şükür o mermerin. Geçmiş olsun. Bina yönetimi bi şey diyor mu bu konuda?

Cana geleceğine mala gelsin bu arada, üzülmeyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Çağlar Bayur yazdı:

geçmiş olsun, bina yönetimine biner kasko avukatları.

Burada surec nasil oluyor abi. Simdi araba otopark alanindami olmasi lazim yoksa sokakta olsa da ayni durum olur mu? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Servet Aydın yazdı:

Off. Geçmiş olsun. Araç pert olmuş

Murat Sahın yazdı:

Kafamda kurdum kurdum çatıda mermer olmasına anlam veremedim. Çağlar abinin dediği gibi, kasko avukatları bina yönetimini yorar. 

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Selçuk geçmiş olsun çok üzüldüm 

Köksal Yılmaz yazdı:

Haydaaa bu nasıl iştir arkadaş, çok geçmiş olsun

Hasan Çil yazdı:

Çok geçmiş olsun abi. Allah beterinden korusun.

Teşekkür ederim çok sağolun.

Servet Aydın yazdı:

Normalde araç pert edilir. Muhtemelen 90bin rakam çıkar. Onarım bedeli alınıp dışarıda tavan değişimi olmadan yapılır araç. Çok uyguna hemde. Cepte de epey teselli rakamı kalır.

Abi o kadar kazada soğumadım ama sanırım bu yol ayrımına sevk etti bizi, sağlam nazar çekiyor araç. Sıra sıra park edilen yerde sadece 2 araca düşüyor, diğer araçta sadece cam hasarı var. Bütün hasar bizde.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Çok geçmiş olsun Selçuk. Allah beterinden saklasın. Cana geleceğine mala gelsin. Hatırlarsan geçen yıl da durduğu yerde gelip benim arabaya çarpmışlardı. Bizi mi buluyor nedir?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:

Altında kimse olmadığına şükür o mermerin. Geçmiş olsun. Bina yönetimi bi şey diyor mu bu konuda?

Cana geleceğine mala gelsin bu arada, üzülmeyin.

Yapacağımız bir şey var mı diye sordular ama kasko zaten gerekli işlemlerini halleder. Biraz kaskonun rahatlığı var.

Eyüp Çetin yazdı:

Çok geçmiş olsun Selçuk. Allah beterinden saklasın. Cana geleceğine mala gelsin. Hatırlarsan geçen yıl da durduğu yerde gelip benim arabaya çarpmışlardı. Bizi mi buluyor nedir?

Çok göze batıyoruz 😉

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selçuk Bakış yazdı:

Yapacağımız bir şey var mı diye sordular

daha ne olacağını anlamamış onlar :mamba:

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Eyüp Çetin yazdı:

Selçuk Bakış yazdı:

Yapacağımız bir şey var mı diye sordular ama kasko zaten gerekli işlemlerini halleder. Biraz kaskonun rahatlığı var.

Çok göze batıyoruz 😉

Araba dikkat çekiyor, sizin renkler özellikle dikkat çekiyor. Sıradan renklerden şaşmamak gerek :) 

@Selçuk Bakış kasko olmasa durum kötüydü. Kasko çok gerekli bir şey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Selçuk Bakış yazdı:

Sanırım yolu sonu görünüyor

700886a78ae2197cf433fbf4aa0468ba.jpg

Çok geçmiş olsun abi cidden içim gitti nazar olmuş Limon gibi arabaya. İyi ki aracın içinde yanında yönünde siz veya bir sevdiğiniz yokmuş. İnşaat hali olsa Müteahhit ile ustaya topu atardınız ama şu an Zararınızı kim karşılayacak ?

Murat Sahın yazdı:

Sıradan renklerden şaşmamak gerek

Beyazda artık öyle bir algı yaratıyor ki Ferrariyi beyaza boyasalar önce bi kapısına bakarım şirket adı yazıyor mu diye :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağrı Alaf yazdı:

Çok geçmiş olsun abi cidden içim gitti nazar olmuş Limon gibi arabaya. İyi ki aracın içinde yanında yönünde siz veya bir sevdiğiniz yokmuş. İnşaat hali olsa Müteahhit ile ustaya topu atardınız ama şu an Zararınızı kim karşılayacak ?

Beyazda artık öyle bir algı yaratıyor ki Ferrariyi beyaza boyasalar önce bi kapısına bakarım şirket adı yazıyor mu diye :D 

Şimdilik ilk etapta kaskonun verdiği bir rahatlık var, tabi doğal afet olarak geçtiği için belki valilikte devreye girebilir. Süreç hakkında öğrendiklerimi paylaşacağım inşallah

Kemal Korkmaz yazdı:

Çok geçmiş olsun Selçuk

Teşekkürler Abicim sağolasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağrı Alaf yazdı:

Beyaz iyidir. Parça boyanması gerekirse rengi herkes tutturur, güneşten yanmaz, ikinci elde daha kolay satılır :) Sayıyım mı daha? 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağrı Alaf yazdı:

Bu araç hariç hepsi beyazdı, aslında güzel renkmiş 😃

Metin Akbal yazdı:

Hayırlısı olsun ne yazsam bilemedim.

Nasip valla sağolasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Beyaz iyidir. Parça boyanması gerekirse rengi herkes tutturur, güneşten yanmaz, ikinci elde daha kolay satılır :) Sayıyım mı daha? 

Ayrıca Senede ısınma problemine karşı daha az klimaya ihtiyaç duyduğu için siyaha göre %3 daha az yakıyormuş. @Ali DarbazArabayı beyaza boyama vakti abi😅

Trafikte kaza oranı gece gündüz farketmez daha ayırt edilebilir olduğu içinde düşükmüş kağıt üzerinde doğru gibi. Ama işte insanın gözüne ne görünse ondan soğuyor, tüm arabalar siyah çıksa beyaz peşinden koşardık bu sefer de 😅

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Selçuk Bakış yazdı:

tabi doğal afet olarak geçtiği için belki valilikte devreye girebilir.

Valilik Suvas'ta doğal afet ilan etti mi?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:

Valilik Suvas'ta doğal afet ilan etti mi?

😃 Etmedi, ben cevabımı aldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Evren Barış Özbek yazdı:

Geçmiş olsun. 

Teşekkürler Abicim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Selçuk Bakış yazdı:

Çatıda mermer varmış o uçtu Abi

Çok geçmiş olsun önce bir canlıya çarpmışsınız sandım çok korktum, Allahtan canınıza birşey olmamış..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Metin Uzunoğlu yazdı:

Çok geçmiş olsun önce bir canlıya çarpmışsınız sandım çok korktum, Allahtan canınıza birşey olmamış..

Teşekkürler, çok şükür araç park halindeki iken düştü mermer, kimseye bir şey olmaması işin tek sevindirici yanı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Selçuk geçmiş olsun.. bir dahaya böyle abuk renkli araba alma.. Git beyaz al.. 

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mehmet Ozyurek yazdı:

Selçuk geçmiş olsun.. bir dahaya böyle abuk renkli araba alma.. Git beyaz al.. 

Mini Cooper mı alsam acaba diye düşünüyordum 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Barış AÇIL yazdı:

Gecmis olsun Selçuk bey, çok üzüldüm...

Teşekkürler Barış Bey 

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Sanırım yolu sonu görünüyor

700886a78ae2197cf433fbf4aa0468ba.jpg
Off of, Allah korumuş. Çok geçmiş olsun hocam [emoji120]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...