İçeriğe Yönlendir

2013 Fiat 500L RockStar BA 1.6 Mjet II

Selçuk Bakış

Recommended Posts

Selçuk Bakış
Çok geçmiş olsun. Nazar değdirdik resmen [emoji20]
Sağlık olsun, buradan nazar değmez bence [emoji5] teşekkür ederim.
Cok gecmis olsun, nazar degdi. Son olsun Insallah.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolasın, çıkacağı varmış, en azından basit bir kazayla atlattık. [emoji5] İnşallah son olur.
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Konuyla ilgili değil belki ama araç kamerası var mı? Geçen arkadaşa arkadan çarptı birisi, eksper gelmiş yola hatalı çıktın diye(öyle bi durum yok halbuki) arkadan vuranı haklı çıkarmış. İtiraz hakkı da kapalıymış, her türlü gariplik oluyor ondan sordum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Konuyla ilgili değil belki ama araç kamerası var mı? Geçen arkadaşa arkadan çarptı birisi, eksper gelmiş yola hatalı çıktın diye(öyle bi durum yok halbuki) arkadan vuranı haklı çıkarmış. İtiraz hakkı da kapalıymış, her türlü gariplik oluyor ondan sordum.
Kamera var geniş zamanda eklerim buraya, karşı taraf suçunu kabul etti zaten ama yinede teslim ettim görüntüleri bayiye.
En kötüsü bu olsun. Dert etme. 
Sağlık olsun abi çıkacağı varmış.

O değilde çekiciye yüklerken araç patinaj çekince Trekking özelliğini deneyecektimde, alttan çeken olmadığı için vazgeçtim [emoji16]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çok geçmiş olsun, cana gelmemiş ona şükür.
Allah razı olsun, teşekkür ederim [emoji4]
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Yuh.. 
Oradan dönülür mü  

Dönülmüyormuş biraz geç anladı ama [emoji4]

Akşam tutanak doldururken çektik bu resmi de, söylediğine göre direksiyon sisteminde de problem varmış.

354e9313c63ed66576b5066fc5085dbe.jpg
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yuh.. 

Oradan dönülür mü  

Ama sinyal vermiş :D

Selçuk, kameran nerede duruyordu? Sabitlenmemiş. Fren yaptığın an kamera öne doğru kaykılıyor ve yukarıyı çekmeye başlıyor, çarpışma anında zaten zirve yapmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Ama sinyal vermiş [emoji3]

Selçuk, kameran nerede duruyordu? Sabitlenmemiş. Fren yaptığın an kamera öne doğru kaykılıyor ve yukarıyı çekmeye başlıyor, çarpışma anında zaten zirve yapmış.
[emoji23][emoji23][emoji23]

Abi kamera ayna altında, ayar için sıkıştırma aparatı 5 senedir güneşler de gevreyerek kırıldı etrafından telle tutturmustum, hafta sonu sabitlerim diye düşünüyordum [emoji847]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Yolu yapanda da suç var. Orta refüj araç geçemeyecek şekilde olmalı. Burada da aynı bu şekilde bir yol vardı. Taksiciler uyanıklık yapıp aynı videodaki gibi dönüyorlardı. Çok kaza olduğundan en sonunda adam gibi bir refüj yaptılar da sorun düzeldi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Yolu yapanda da suç var. Orta refüj araç geçemeyecek şekilde olmalı. Burada da aynı bu şekilde bir yol vardı. Taksiciler uyanıklık yapıp aynı videodaki gibi dönüyorlardı. Çok kaza olduğundan en sonunda adam gibi bir refüj yaptılar da sorun düzeldi. 
Sivas'ta hiç refuj yok hiçbir yolda sadece çizgi [emoji3]
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
4 dakika önce, Furkan Bakırel yazdı:

Sivas'ta hiç refuj yok hiçbir yolda sadece çizgi emoji3.png

Sivas medeniyetin göbeği. Orada refüje ne gerek. :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Esnaf benden önce resim çekmeye başladı, sebebi sorduğumuzda belediyeye şikayet içinmiş kazalar sebebiyle [emoji16]
Geçmiş olsun kardeş...
Sağol Ali Abi teşekkür ederim [emoji4]
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Geçmiş olsun.
Teşekkürler Evren Abi
geçmiş olsun
Teşekkürler Çağlar Abi [emoji4]
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Geçmiş olsun, bence son refleks manevrası işe yaramış.

Videoyu diğer konuda izledim, fotoyu görünce hasar beklediğimden az çıktı.

Size birşey olmasın :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Geçmiş olsun, bence son refleks manevrası işe yaramış.
Videoyu diğer konuda izledim, fotoyu görünce hasar beklediğimden az çıktı.
Size birşey olmasın :nazar:
Teşekkürler, o manevrayi yapmasam kapıdan vurabilirdim, içerisi aile ve çocuk doluydu. Benim airbag açabilirdi vs başımız belaya girmeden mevzuyu sonuçlandırdık.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Geçmiş olsun.
Teşekkürler
Geçmiş olsun bu kadarıyla kalsın inşallah 
Teşekkür ederim Hocam inşallah
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
18 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Kaza videosunu da ekleyerek BİMER'e ilgili yolu şikayet ettim. Eski halini de şikayet etmiştim ama yine geldi bizi buldu :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...