İçeriğe Yönlendir

2013 Fiat 500L RockStar BA 1.6 Mjet II

Selçuk Bakış

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
19 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Dönülmüyormuş biraz geç anladı ama emoji4.png

Ooo dağıtmışın astrayı.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ooo dağıtmışın astrayı.. 

Bana çok normal gelmişti ama :D artık küçük araç almamam için bir sebep daha :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Bana çok normal gelmişti ama [emoji3] artık küçük araç almamam için bir sebep daha :crazy:
Kucuk araca hic gerek yok, hic alisamiyorum guvenemiyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
11 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:
29 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:
Bana çok normal gelmişti ama emoji3.png artık küçük araç almamam için bir sebep daha :crazy:

Kucuk araca hic gerek yok, hic alisamiyorum guvenemiyorum.

Kaza esnasında çok sarsılmayınca şaşırdım zaten, evdekilerde hiç problem yaşamadı. Allah nasip ederse küçüğe binmem gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
On 07.06.2018 at 17:21, Selçuk Bakış yazdı:

Buda kaza videomuz

Geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.
Teşekkür ederim, verilmiş sadakamız varmış [emoji4]

[emoji7]

1ea68e364294b7a8ff0cd612be534b41.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Sigorta kusur oranları şirket tarafından açıklandı, karşı tarafa %100 kusur verildi. Akşam aracı bir aksilik çıkmaz ise inşallah alıyorum. Sırada değer kaybı davası var. ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bu darbede ön düzende de sıkıntı olmuş olabilir. Aks, amortisör, rot kolu, jant... bunlara bakıldı mı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Bu darbede ön düzende de sıkıntı olmuş olabilir. Aks, amortisör, rot kolu, jant... bunlara bakıldı mı

Ben hiç ilgilenemedim ama zaten teker geriye gitti biraz hepsini hallettiler diye düşünüyorum. Kayınpeder gidip geldi günlük. Bir aksilik olursa servisle aram iyi hallettirebilirim diye düşünüyorum Abicim.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
8 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Ben hiç ilgilenemedim ama zaten teker geriye gitti biraz hepsini hallettiler diye düşünüyorum. Kayınpeder gidip geldi günlük. Bir aksilik olursa servisle aram iyi hallettirebilirim diye düşünüyorum Abicim.

:)  Susuyorum. Şimdilik.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı

Astranın şöförü şöför değilmiş körmüş . o nasıl bir dönüş ya

çok geçmiş olsun bazen naparsanız yapın gelir sizi bulur çok geçmiş olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
10 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

:)  Susuyorum. Şimdilik.

Deme öyle deme :D 

2 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Astranın şöförü şöför değilmiş körmüş . o nasıl bir dönüş ya

çok geçmiş olsun bazen naparsanız yapın gelir sizi bulur çok geçmiş olsun..

Teşekkür ederim, valla geldi bizi buldu ama adama da daha sonra üzüldüm. Cenazesi vardı oraya gidiyordu kafası dalgındı, hatta akşam tutanak felan tuttuk aracına bindi giderken farları açmayı unuttu yine birilerinin önüne yanlışlıkla girdi, ne deyim bi yandan üzüldüm ama genel şoförlüğünde de birşeyler var gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
3 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Deme öyle deme :D 

Teşekkür ederim, valla geldi bizi buldu ama adama da daha sonra üzüldüm. Cenazesi vardı oraya gidiyordu kafası dalgındı, hatta akşam tutanak felan tuttuk aracına bindi giderken farları açmayı unuttu yine birilerinin önüne yanlışlıkla girdi, ne deyim bi yandan üzüldüm ama genel şoförlüğünde de birşeyler var gibi.

cenazesi yada arabada hastası olan adamında gözü bişe görmez şimdi bişey diyemedim durum böyle ise.

zor işler bunlar  bi kere eşim rahatsızlandığı için kilyos yolunda 170 180 le  hyundai erayla hastaneye yetiştirdim sarıyere   insanın gözüde hiçbişe   görmüyor  o zaman allah yaşatmasın kimseye...

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

cenazesi yada arabada hastası olan adamında gözü bişe görmez şimdi bişey diyemedim durum böyle ise.

zor işler bunlar  bi kere eşim rahatsızlandığı için kilyos yolunda 170 180 le  hyundai erayla hastaneye yetiştirdim sarıyere   insanın gözüde hiçbişe   görmüyor  o zaman allah yaşatmasın kimseye...

Aynen öyle zaten çok yapıcı davrandı bende hiç bir şey demedim diyemedim. Hayırlısı buymuş Rabbim belki de daha büyüğünden sakladı bizi :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
5 dakika önce, Hüseyin Matur yazdı:

Geçmiş olsun. Bundan sonra kazasız belasız...

İnşallah Hocam, sağolasın :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
[emoji4]  Susuyorum. Şimdilik.
Jant ve bilya eklendi bile şimdiden [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Jant ve bilya eklendi bile şimdiden [emoji16]
Geçmiş olsun geçen sene Sivas merkeze gelince çok garibime gitmişti ,yerde boya ile döner kavşak çizili [emoji16] çok kaza oluyor buralarda dikkatli ol demişlerdi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Geçmiş olsun geçen sene Sivas merkeze gelince çok garibime gitmişti ,yerde boya ile döner kavşak çizili [emoji16] çok kaza oluyor buralarda dikkatli ol demişlerdi.
Aynen öyle maalesef, orta refujleri kaldırdılar. Kimin gücü kime yeterse [emoji16] teşekkürler.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Aynen öyle maalesef, orta refujleri kaldırdılar. Kimin gücü kime yeterse [emoji16] teşekkürler.
Sivas merkez de gezerken İstanbul dan daha dikkatli araç kullanıyorum nereden araç yaya yada bisikletli çıkacağı belli olmuyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sivas merkez de gezerken İstanbul dan daha dikkatli araç kullanıyorum nereden araç yaya yada bisikletli çıkacağı belli olmuyor.
Her görüntüyü paylaşmıyorum, artık bize sıradan geliyor. Araç ne kadar büyükse yol senin oluyor. [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 saat önce, Hüseyin Matur yazdı:

Geçmiş olsun. Bundan sonra kazasız belasız...

Arada bir okuyup üflesen araçlarımızı bunlar olmaz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
13 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Jant ve bilya eklendi bile şimdiden emoji16.png

:D Fırtına öncesi sessizlik değildir inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
[emoji3] Fırtına öncesi sessizlik değildir inşallah
Dosya açık kalacak bu siparişler sayesinde [emoji16] bayram boyunca eksik listesi yaparım artık [emoji39]
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
15 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Dosya açık kalacak bu siparişler sayesinde emoji16.png bayram boyunca eksik listesi yaparım artık emoji39.png

Sıkıntı eksikte değil, hasar aldığı tespit edilmemiş parçalar. Mekanik. İnşallah yoktur ama aksın yamulmuş olabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...