İçeriğe Yönlendir

2010 Dodge Journey R/T 2.0 CRD DSG 6 ileri

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Yaşar Uçar
Cem Işık yazdı:

Bostancı Sanayi jeep garage, uğur ve davut usta. Telefonla ulaşın yardımcı olurlar. (0532 581 07 47 uğur usta)

Teşekkür ederim kardeşim umarım buluruz.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Yaşar Uçar yazdı:

2010 model dodge journey aracım aks kırıldı parça temşn edemiyorum.İstanbuldayım yardımcı olabilecek arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum.

size kendi başlığınızdan yazmıştım, tekrar edeyim. arka porya bağlantısı, freemontun iki çeker urban modeli ile aynı olmalı. ön akslar ise Tofaş aracılığı ile bulunuyor. ben o şekilde almıştım. dolar 5 tl nin altındayken ikisi birden 3 bin tl civarıydı. araçtan çıkan, çıkma akslarım duruyor, bunlardan bir tanesinden belirgin titreşim olduğu için ikisini birden değiştirmiştim. ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz. geçici olarak da olsa işinizi görür. belki işini iyi bilen usta, aks tamiri de yapabilir.

Yorum bağlantısı
Yaşar Uçar
Dogan Arsiray yazdı:

size kendi başlığınızdan yazmıştım, tekrar edeyim. arka porya bağlantısı, freemontun iki çeker urban modeli ile aynı olmalı. ön akslar ise Tofaş aracılığı ile bulunuyor. ben o şekilde almıştım. dolar 5 tl nin altındayken ikisi birden 3 bin tl civarıydı. araçtan çıkan, çıkma akslarım duruyor, bunlardan bir tanesinden belirgin titreşim olduğu için ikisini birden değiştirmiştim. ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz. geçici olarak da olsa işinizi görür. belki işini iyi bilen usta, aks tamiri de yapabilir.

Doğan bey ilginize çok teşekkür ederim.Bu konularda oldukça bilgisizim.Sizin gibi forumlarda yazanlar ustalardan daha dürüst davranıyor.Sizinle nasıl iletişime geçebiliriz?ben telimi yaZıyorum sizcede bi sakınca yoksa görüşelim.5057801092

Cem Işık yazdı:

Bostancı Sanayi jeep garage, uğur ve davut usta. Telefonla ulaşın yardımcı olurlar. (0532 581 07 47 uğur usta)

Kardeşim teşekkür ederim aradım uğur beyi yarına bakalım dedi.İlginize teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...