İçeriğe Yönlendir

O Bir Japon

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Gökhan Albayrak
44 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

beni cezbeden ve bu kadar borcun altına sokan yegane sebep o km zaten :) 

İlk hondan galiba mehmet abi :) km bir önem arz etmez honda da. Hayırlı olsun, duruşu podyum mankeni, ciddi kazası yok gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Güzel makina. İ-vitec dimi motor?
Öyle ise lpg takılmadan önce mutlaka konuşalım.

abi motor nedir ne değildir bilmiyorum vtec motor diye baya bir yerlerde okudum ama sen bakınca anlarsın zaten yakın zamanda sıcak demirde cızırtılar eşliğinde konuşuruz inşallah. 

4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Mehmet hayırlı uğurlu olsun çok sevindim. Kazasız belasız inşallah. Sis farı göremedim ama, yanlış açıdan mı bakıyorum acaba :p

saol Önder Abi. Evet sis farı yok. yanlış açıdan değil ama yanlış kişinin konusuna bakıyorsun. sis farı ile ilgili ve ya c5 ile ilgili benim yazdıklarıma bakarmısın bir. :) 

3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

eyvaaahhhh farkedildiiii

fark etse ne olacak yanlış kişiye çatığının farkına varacak 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
30 dakika önce, Evren Barış Özbek yazdı:

Hayırlı olsun. :nazar:

Teşekkür ederim

2 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

İlk hondan galiba mehmet abi :) km bir önem arz etmez honda da. Hayırlı olsun, duruşu podyum mankeni, ciddi kazası yok gibi.

evet ilk hondam Gökhan bildiğimiz yok açıkçası çokta irdelemedim. sizin gibi honda duayenlerinin bilgilendirmelerini bekliyorum. mesela servet abi motorun ne olduğu sordu cevap veremedim. bu motor nedir arkada vitec yazıyor ama i -vitec nedir bu omudur. bu kasa hangisi gibi bilgileri paylaşırsan sevinirim. :) 

1 dakika önce, Mustafa Şimşek yazdı:

güzel araç, güzel km

hayırlı olsun.

teşekkür ederim 

2 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

I-vtec değil bu motor, direk vtec

Soch vtec

bak ben soruyu sormadan cevap gelmiş ne güzel 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Abi hayırlı olsun, güzel araba.

Ellerinde daha güzel hal alır. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Yok abi duayenlik kim ben kim, sadece sizden 2 sayfa fazla forum okumuşumdur o kadar.

110hp 150 ye yakın nm torka sahip değişken supap zamanlı motor kendileri. 4 ileri uzun aralıklı tork konvertörlü taş gibi şanzıman var üzerinde. Vtec motor yani değişken zamanlı supap, 4500 den sonra 16 valf çalıştırır, öncesinde 12 valf. 1 emme 2 egzos yani. Ekonomiktir basmazsan. Lpg uyumludur usta faktörü bunda da önemlidir ama marka seçiciliği yoktur, yaktığı benzin haramdır, bir an önce lpg takılıp tasarrufa başlanılmalıdır. Aklıma gelen bunlar.

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

maşallah, çok konforlu araçlar. Komşumda var bazen biniyoz. O tatlı motor mırıldanması çok iyi. 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Boya konusunda bende umursamam, ama değişen konusunda çok cesurmuşsunuz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
18 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

Abi hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanasın.

Saol Tamer teşekkür ederim

17 dakika önce, Harun Özden yazdı:

Hayırlı olsun. Km çok iyi :nazar:

teşekkür ederim

16 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Abi hayırlı olsun, güzel araba.

Ellerinde daha güzel hal alır. 

Saol Sami inşallah 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
17 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Yok abi duayenlik kim ben kim, sadece sizden 2 sayfa fazla forum okumuşumdur o kadar.

110hp 150 ye yakın nm torka sahip değişken supap zamanlı motor kendileri. 4 ileri uzun aralıklı tork konvertörlü taş gibi şanzıman var üzerinde. Vtec motor yani değişken zamanlı supap, 4500 den sonra 16 valf çalıştırır, öncesinde 12 valf. 1 emme 2 egzos yani. Ekonomiktir basmazsan. Lpg uyumludur usta faktörü bunda da önemlidir ama marka seçiciliği yoktur, yaktığı benzin haramdır, bir an önce lpg takılıp tasarrufa başlanılmalıdır. Aklıma gelen bunlar.

bak hele birde alçak gönüllü.  kitaplarda bulunmayacak bilgiler var burada 

13 dakika önce, Talha Bilgi yazdı:

maşallah, çok konforlu araçlar. Komşumda var bazen biniyoz. O tatlı motor mırıldanması çok iyi. 

evet gayet konforlu bir araç özellikle arka koltuk orta kısmında ve yerde yükseklik olmayışı gerçekten çok rahat ettiriyor uzun yolda orada oturan kişiyi. 

10 dakika önce, Tayfun Yaman yazdı:

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Boya konusunda bende umursamam, ama değişen konusunda çok cesurmuşsunuz.

16 yaşında araçta değişen daha iyidir bence yenilenmiş olur :). kafadan veya şaselere darbe gelmediği sürece :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır
1 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

16 yaşında araçta değişen daha iyidir bence yenilenmiş olur :). kafadan veya şaselere darbe gelmediği sürece :) 

Bari onlara baktırsaydın :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
10 dakika önce, Tayfun Yaman yazdı:

Bari onlara baktırsaydın :)

o kadar anlarım arabadan kendim baktım :) aracın büyük kazası yok önden arkadan darbesi yok onlara baktım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Hayırlı olsun, kazasız sürüşler. Şarkıda dümtek tek motorda v-tec :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

HAyırlı olsun,Amcam aynı renk aynı modeli kullandı uzun yıllar. Freni biraz zayıf geldi bana, bir de yere yakındır. Altını vurmaya hazır olmak gerek. Sorunsuzdur her japon gibi. Güzel günlerde kullan:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
37 dakika önce, Tuncay Arslan yazdı:

Hayırlı olsun, kazasız sürüşler. Şarkıda dümtek tek motorda v-tec :)

Teşekkür ederim saolun.

30 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Mehmet Hayırlı olsun.. Güzel araba.. 

emmi teşekkürler 

13 dakika önce, Cem Işık yazdı:

HAyırlı olsun,Amcam aynı renk aynı modeli kullandı uzun yıllar. Freni biraz zayıf geldi bana, bir de yere yakındır. Altını vurmaya hazır olmak gerek. Sorunsuzdur her japon gibi. Güzel günlerde kullan:)

ben test ettim aracı almadan önce hafta sonu Bartın'a gidip geldim. frenler gayet güzel ama balataları değişecek, evet yere çok yakın bir iki kez tıkladım altını köy yolunda çapraz geçmeyi öğretecek bu araç bana :) saol Cem 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Hayırlı olsun. Daha önce bu arabayla ankaraya gittim geldim. Ses yalıtımı hariç gerisi güzeldi. 

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Abi hayırlı olsun. Güzel tercih. Honda ülkemizde reşat altını gibi. Hiç değerini kaybetmiyor. Senin elinden gelir bence, en kısa zamanda ses yalıtımı konusuna el atmanı tavsiye ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
10 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Kazasiz belasiz hayirli olsun :)

teşekkür ederim

8 dakika önce, Yılmaz Gökçe yazdı:

Hayırlı olsun kazasız belasız binin insallah...

teşekkür ederim

7 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Hayırlı olsun. Daha önce bu arabayla ankaraya gittim geldim. Ses yalıtımı hariç gerisi güzeldi. 

teşekkür ederim. ses yalıtımı benimde dikkatimi çekti onunun ile ilgileneceğim.

3 dakika önce, Serdar Göktaş yazdı:

Abi hayırlı olsun. Güzel tercih. Honda ülkemizde reşat altını gibi. Hiç değerini kaybetmiyor. Senin elinden gelir bence, en kısa zamanda ses yalıtımı konusuna el atmanı tavsiye ederim. 

Serdar teşekkür ederim.  ses yalıtımı biraz zayıf benimde dikkatimi çekti onunun ile ilgileneceğim. elimden gelirde şu an ayağımdan gelemiyor. ayak alçıda ondan bir kurtulayım pasta cila, far parlatma ve ses yalıtımı için gerekli düzenlemeleri yapacağım sırası ile :) 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hayırlı olsun...

Böyle orjinal veya normal görmeye alışık olmadığım bir araç...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...