İçeriğe Yönlendir

O Bir Japon

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
Evet bütçe aşağı yukarı o civarda olacak sanırım sende kopya çekmek için beni kurban seçtin galiba sw gidince ne alsam diye
Çok mu belli oluyor abi :D
[mention=24540]Köksal Yılmaz[/mention] cenaze spec satıldı mı?
Arayan, mesaj atan var ama canlı bakan olmadı henüz. Komik teklifler olmazsa olmazı tabi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Köksal Yılmaz yazdı:

Çok mu belli oluyor abi :D
Arayan, mesaj atan var ama canlı bakan olmadı henüz. Komik teklifler olmazsa olmazı tabi :)

Holosko miktarında mu anlaşamıyoz 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Holosko miktarında mu anlaşamıyoz 
Girme girme aklıma girme :D

Hiç de konuşmadık aslında niye konuşmadık?
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bana gelme . Benim kar görmem şart :) part time da 4 tekeri bir cevirtmeden vermem.kâr gördüm vermedim kar bekliyom kar.  Karı bulun bana nerde bu kar. Acele etme nisana sende kâr görürsün

Köksal Yılmaz yazdı:

Girme girme aklıma girme :D

Hiç de konuşmadık aslında niye konuşmadık?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bana gelme . Benim kar görmem şart :) part time da 4 tekeri bir cevirtmeden vermem.kâr gördüm vermedim kar bekliyom kar.  Karı bulun bana nerde bu kar. Acele etme nisana sende kâr görürsün

55 verilir ise kar keyfini land ile çıkarırsın sende 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Servet Aydın yazdı:

55 verilir ise kar keyfini land ile çıkarırsın sende 

57 yi yanlışlıkla ağzımdan kaçırdım almasın diye birine. Tamam dedi bı an verecektim. Sonra yok dedim kar yağsın. Adam diyor bu sene kış yok uğraşma boşuna. Bı ara kare kasa alsam mı dedim verip de 57 ye 90 model anca var istediğim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-mkg-motors-dan-jeep-cherokee-4.0-4x4-otomatik-738448026/detay

Şunun gibi bişi lazım asıl bana ki kar olmasada rahat tirmanayim alttı degermi diye düşünmeden taşa maşa

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sakın ha. Kare kasa sadece gereksiz abartı araç. Kj onun kaldığı yerden yağ gibi geçip gidiyor 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Teker yere değdiği sürece kj den şüphem yok da az daha yüksek olsa iyiydi difransiyeli vs bı yerde  oturunca hırs yaptım . Ben slow motion girip çıkmak istiyorum her yere öyle bam güm hoplatarak sevmiim 

Kari ondan bekliyoz Kartepede eğlenecek çok güzel yerler var.  Mercedesle  kaldığım bı rampa vardı . Range Rover da çıkamadı sonra bı wild truck geldi şanzımana kat kut bişi yaptı yurudu gitti. Orayı arkama 3 araba bağlayıp cikacam ahtim var :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Orayı arkama 3 araba bağlayıp cikacam ahtim var :)

Komik şey seni 😛

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
İzmit Kartepe kuzu yaylasına kar düşmüş bilgin olsun
4x4 vitara çekme karavan ile kampa gidenler paylaştı8c980f20b4717f79f5adc7511df0a1cf.jpg
Saat gece onda bile yoğun 4 çeker trafiği vardı yarın yokmuscasina kara gidiyorlar 6beac4a009c29dc02180f6ca5f67aa73.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Servet Aydın yazdı:

4x4 araçların günü bugün. Normal 

Sezon açıldı inşallah. Kızak alacam Erşan Kuneri gibi ama karda kayacam

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hadi gözün aydın sonunda kavuştun kar'a

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Sezon açıldı inşallah. Kızak alacam Erşan Kuneri gibi ama karda kayacam

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Aynı hareketleri senden de bekliyoruz 

inşallah abi o günlerde gelecek ama şimdilik ufak bir sorunumuz var 

"araba yok" 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...