İçeriğe Yönlendir

O Bir Japon

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun tekerini düz bastırsın rabbim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 12.07.2018 at 08:36, Talip Eren yazdı:

Hayırlı olsun. 

Motorun muhtelif aralıklarla (benzinli kullanımda her 30K km de, lpg de 20K km de)  subap ayarı yapılması gerekiyor, bilginiz olsun.

Vtec belirlenen devirden sonra büyük olan valfi devreye alır. Bazı motorlarda sadece emme valfi, bazılarında hem emme hem egzoz valfi olur.

İ-vtec buna ek olarak belirli devir yük konumlarında VTC valfi vasıtası ile egzantirik milinin açısını değiştirerek subap zamanlamasını değiştirir. 

Güzel teknoloji. Verimli ve sorunsuz anladığım kadarıyla 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Talip Eren
14 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Güzel teknoloji. Verimli ve sorunsuz anladığım kadarıyla 

Aynen abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
11 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

:nazar:

vermedin modeo'yu bana senin yüzünden dünya kadar borca girdim. :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Bu gün biraz vakit bulup aracı yıkadım, ogs yi ve ön kamerayı yerine montaj ettim 

Ayrıca aldığımda hala üzerinde kar lastikleri var dı. dün gece eski sahibinden eski lastiklerini aldım ve bu gün lastikleri değiştirdim 

Lastiklerin görünümü gayet iyi durumda ancak üretim tarihleri eski 2007 lastikcim ile beraber bakıp kontrol ettik çatlama yok ancak biraz sertleşme var açıkçası bu lastikleri kullanmazdım ancak bu yazı gecirmem gerekecek yaza inşallah 15 inc yeni jant lastik takimi almayi düşünüyorum. aracı normal limitlerini altında kullanmaya dikkat edeceğim lastikleri degişede kadar 

509e9e7808520763ad29e95af3bacf01.jpg

5339a94c69573c547cc19ac0f326d314.jpg0cdb97b61b422ae5143b01fce22b0748.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Çok çok dikkatli kullan Abi, çok ters hareketler yapabilir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 19.07.2018 at 09:12, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

vermedin modeo'yu bana senin yüzünden dünya kadar borca girdim. :) 

gelmedin pisteydik

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Haberim yoktu haberim olaydı gelirdim

gelmedin pisteydik
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Haberim yoktu haberim olaydı gelirdim
İki hafta boyunca yazdı adam. Pistte şu tarihte olacağız diye
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
İki hafta boyunca yazdı adam. Pistte şu tarihte olacağız diye
Abi inan görmedim konuyu
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Kadına etek erkeğe vtec yakışır..

Bu kadar muhabbetinden sonra aşağıdaki efsane videoları ekleme gereği duydum.

bu sonradan coşanlar 90’lı yılların sonundaki vti olanlar. Bu araba ise daha çok ekonomi odaklı. Böyle sürprizler beklemeyin :) daha çok şu ilandaki tipiyle görürsünüz ama dört kapı olanı da var..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-temiz-honda-571034683/detay

Hayırlı olsun Mehmet abi. Askerden sonra komşumuzdan almaya niyetlenmiştik de son anda vazgeçmişti. O yüzden halen aklımda bu arabalar..

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
5 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Bu gün biraz vakit bulup aracı yıkadım, ogs yi ve ön kamerayı yerine montaj ettim 

509e9e7808520763ad29e95af3bacf01.jpg

Ön cam değişmeyecek miydi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Ön cam değişmeyecek miydi?
Değişecek ancak biraz vakit alacak
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Abi topuklu ayakkabıyla buzda yürüyeceksin, aman dikkat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
17 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

10K devir saatiyle İntegra efsane olmuş. Devir saatinde 10K yazması bile yeter adama...:good1:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

1:50 de efsane başlıyor.

10K devir saatiyle İntegra efsane olmuş. Devir saatinde 10K yazması bile yeter adama...default_good1.gif
integranin ilk kasası (90-93) ilk aracımdi, böyle type R falan değil tabi, 1.8 140 beygircik, otomatik, hala özlüyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi swaplamak istersen arkadaşın 2.2 predulesinden kalan ikiler honda servisinde sıfır yapılmış motor mevcut, kasasını aynı özel servisinin sahibi aldı, motor da aynı serviste bekliyor ama manuel vites :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
12 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi swaplamak istersen arkadaşın 2.2 predulesinden kalan ikiler honda servisinde sıfır yapılmış motor mevcut, kasasını aynı özel servisinin sahibi aldı, motor da aynı serviste bekliyor ama manuel vites :)

12 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Şanzuman kucağa alınır, yakıt ile baş edemez

siz ne diyor ben anlamıyor. :) 

ben diyorum ki uçak kuşa borcum var siz bana motor değiştir falan diyorsunuz. :) 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

siz ne diyor ben anlamıyor. :) 

ben diyorum ki uçak kuşa borcum var siz bana motor değiştir falan diyorsunuz. :) 

Gençlerin kanı kaynıyor, video paylaşıyor vitek filan da lazımsa diye şeettim abi :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
2 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Gençlerin kanı kaynıyor, video paylaşıyor vitek filan da lazımsa diye şeettim abi :D

genç derken peşine abi eklediğinin farkındasın değil mi ? yani bizde artık kaynayacak kan yok. sağdan sağdan maks 80 yeter :biggrin: devir ekonomi devri 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...