İçeriğe Yönlendir

O Bir Şaka Makinesi

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Adnan Çakır
300 adamın hakkı. Az bile. Bize de birer Magnum bademli ısmarlasın.
Bu kadar insafsız olmayın yapmayın etmeyin ,depolarınızı doldursa neyinize yetmiyor ! [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Adnan Çakır yazdı:

Bu kadar insafsız olmayın yapmayın etmeyin ,depolarınızı doldursa neyinize yetmiyor ! emoji41.png

Kabul :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Konu dönüp dolaşıp niye benim cebimden para çıkma mevzusuna geliyor anlamış değilim.

Hedef ben miyim :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Konu dönüp dolaşıp niye benim cebimden para çıkma mevzusuna geliyor anlamış değilim.
Hedef ben miyim [emoji4] 

900 avro borcunu ödeyene kadar devam?
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Servet Aydın yazdı:

900 avro borcunu ödeyene kadar devam?

Dekontu buraya da mı koysam, ama olmaz burası umumi alan.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Mert Yeldan yazdı:

100 Liralık dizele ben okeyim

Vah garibim, çift beslemeli turbo benzinli motoru olan arabayı sat mazut yakan fındık kadar turbo dizele talim et...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Vah garibim, çift beslemeli turbo benzinli motoru olan arabayı sat mazut yakan fındık kadar turbo dizele talim et...

Alınca dedim ya [emoji23]
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Emre Şimşek yazdı:

Sevdin sen bu arabayı..

Piyasa ekonomisi ve Serdar bey yüzünden modelleyip değiştiremiyoruz, bari yenileyip devam edelim diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Metin Akbal yazdı:

Başka ne marka amortisör var?

Sachs aradık bulamadık, bulduk ölçü tutmadı, Bilstein aradık oda hiç yok, Doctor diye bir marka var ben almadım, Boge sipariş gerektiriyordu, en mantıklısı bu geldi.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sachs aradık bulamadık, bulduk ölçü tutmadı, Bilstein aradık oda hiç yok, Doctor diye bir marka var ben almadım, Boge sipariş gerektiriyordu, en mantıklısı bu geldi.
Boge yi beklerdim aciliyet yoksa.
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Bundan Caddy ye taktırdık, sorun yok güzel, hatta dağ taş geziyor bir yıldır bozulmadı.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bundan Caddy ye taktırdık, sorun yok güzel, hatta dağ taş geziyor bir yıldır bozulmadı.
Bozulmasından ziyade boge orijinale en yakını hatta orijinali. Konfor ve yol tutuş ikisini aynı anda sunan amortisör.
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Metin Akbal yazdı:
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Bozulmasından ziyade boge orijinale en yakını hatta orijinali. Konfor ve yol tutuş ikisini aynı anda sunan amortisör.

Bunu takıp deneyeceğiz.

Yeni VW lerde orijinal olarak Monroe de kullanılıyor artık.

Üzerindekiler Sachs parça numarası ve etka gibi sorgulamada Bilstein veya Monroe çıkıyor

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Önder Özcan yazdı:

Bize de birer Magnum bademli ısmarlasın.

Isırırken video çekeceksen ben ısmarlayayım :D :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Hakan Tarım yazdı:

Isırırken video çekeceksen ben ısmarlayayım :D :D

😬 Ka kamera bozuk

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Mert Gulkokan yazdı:
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Monroe yi tatırırken elinizle birkaç kere pistona sonuna kadar bastırıp bırakın yatay durduğu için gaz ve yağ karışıyor ayrışması lazım

Kesinlikle bir kaç kere alıştırma hareketi yapmak gerekiyor.

Mert Yeldan yazdı:

Monreo takmazdım ben olsam.

Niye kine ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...