İçeriğe Yönlendir

S 80 - Yakıt Tüketimi

Kürşat Kılıçarslan

Recommended Posts

Metin Akbal
hem öyle hemde öncesinde benzin kullanımı var. birde lpg ayar bakım gibi masraflarını düşünürsen ekonomik değil gibi. yada azcık ucundan ekonomik.[emoji2]
Valla bakim masraf dedigin ekstra 50 60 lira. Onuda saymiyorum bakimdan ben [emoji16]
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
On 06.09.2018 at 11:46, Metin Akbal yazdı:

Arabayi gidim gidim kasarak sureceksem keyfi mi kalir surmenin. Takarim lpg yi acimam surerim surdukce keyif alirim keyif aldikca surerim.

benim olacak fıstık diyorsun yani. :D

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

benim olacak fıstık diyorsun yani. [emoji3]
Hee. Kirbac vurmadan olmaz [emoji16]
Yorum bağlantısı
Ali Gök
32 dakika önce, Serhat Işık yazdı:

o yüzden bende lpg li kullanıyorum.😃

hem öyle hemde öncesinde benzin kullanımı var. birde lpg ayar bakım gibi masraflarını düşünürsen ekonomik değil gibi. yada azcık ucundan ekonomik.😃

Benm arabada her km icin 60 kurus kar ettiriyor daha ne yapacak lpg 😬

Yorum bağlantısı
Serhat Işık
23 saat önce, Ali Gök yazdı:

Benm arabada her km icin 60 kurus kar ettiriyor daha ne yapacak lpg 😬

Büyük motor büyük kar. o zaman değer bence .😃

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mustafa Ortataş

ben 4 yıl volvo v70 2.0t kullandım kesinlikle mıkışık trafikte 15-16 litrenin altında lpg yakıtım olmadı uzun yolda ise 9 ila 11 litre arası gider gelir volvo t6 motor zaten düşman başına ne zaman ne yapacağının garantisi olmaz bir volvo aşığı olarak kesinlikle 2.0t5 225 hp motordan ileriye geçmemek lazım xc90 da kullanılan t6 motor ile aynı xc 90 da bi ortalama gördüm 24,5 litre aman dedim one radyo frekansı gibi 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Emre AKKAYA

Bende 2006 model var 2000 motor şu son zamlarla birlikte şehiriçi 40 kuruş falan yakıyor hocam. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...