İçeriğe Yönlendir

Aracınızın Kumandası Kaç Metreden Kapıları Açıyor?

Alpay Sumer

Recommended Posts

Emre Şimşek

Focus ve İbiza’da mesafe çok iyiydi. Honda’da ise kumanda yok, o yüzden arıza yapma derdim yok 😜 Elinizdekinin kıymetini biliniz 🙃

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Focus ve İbiza’da mesafe çok iyiydi. Honda’da ise kumanda yok, o yüzden arıza yapma derdim yok 😜 Elinizdekinin kıymetini biliniz 🙃

Arabaya elektronik donanım koymamışlar arıza çıkarmasın diye. 😀

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Senin araç kendini korumaya aliyor. Sen sağını solunu kiriyorsun ya, işte uzaktan kapıyı açıp araca varamazsin, sonra hırsız girer diye araç kendini koruyor. Böylesi aracın selameti için daha iyi 😚

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
4 saat önce, Serkan Aktay yazdı:

Senin araç kendini korumaya aliyor. Sen sağını solunu kiriyorsun ya, işte uzaktan kapıyı açıp araca varamazsin, sonra hırsız girer diye araç kendini koruyor. Böylesi aracın selameti için daha iyi 😚

Yazıklar olsun 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Kürşat Gönüllü

Selam arkadaşlar.Konu 1yıldır durmuş devam ettireyim dedim.

Aracım 2011 mondi uzaktan kumandalı sustalı anahtar ve yedek anahtarım var. Manuel açmak gerekirse sadece şoför kapısında olan anahtar deliğinden gerçekleştililiyor.

Sorum şu. Anahtar pili hiç değişmedi ve en az 8 yıldır devamlı kullanıyorum hatta genelde çift kitleme yapıyorum. Belki bana öyle geliyor ama son zamanlarda sanki sinyali almakta artık biraz zorlanıyor gibi geldi. Bazen İkinci veya üçüncü Tık da alıyor gibi.Zayıflıyor olabilir diye düşünüyorum.Bir gün mutlaka pil değişimi olacak nasıl olsa. Bana gerekli olacak olan pil hangi özelliklere sahip olmalı ve doğru pille değiştirince kodlama nasıl olacak bilen arkadaşlar var mı onu sormak istedim. Şimdiden teşekkürler. Kazasız arızasız günler diliyorum.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sami Demirpaz yazdı:

Benim Jeep'in de kumanda pilleri yeni ama çok kısa mesafeden açıyor. Hatta pil değişimi sonrası anahtarcıya tekrar gittim 2 mt den açıyor bu dedim. Ölçtü frekans var sorun yok deyip geri yolladı. 

20 metreden acılıyor bizimki. Aliexpress anahtarları dahil aynı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...