İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Anahtardan Açılan Bagaj Çözümü

Hüseyin Aydınçelebi

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
Vedat Kildiric
On 30.09.2018 at 13:01, Hüseyin Aydınçelebi yazdı:

Merhaba arkadaşlar yeni aldığım aracımda anahtardan açılan bagaj sorununu çözüme kavuşturdum

Selamun aleyküm  kardesim bu ışlem kabloları nasıl bağladınız ben pizzada çalışıyorum devamlı güvenlik nedeni ile anahtardan ac kapa yapmak tan gına geldi yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydınçelebi

Bu abinin yaptığı ile benimkini birleştir işler çok basitleşir

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Ömer Vural

İyi akşamlar herkese, konu açılalı bir seneden fazla olmuş hortlatmış gibi olucam ama şöyle bi sorun olucak bende anahtardan arka bagajımı açabilmekteyim fakat böyle bir buton yardımıyla aynı zamanda içerden açmak istiyorum fakat bu işlere pek elim yatkın değil geçenlerde bi elektrikçiye söyledim ben anlamam kapı kilitçilere falan gitmen lazım dedi, istanbul anadolu yakasında bundan anlayıp yaptıracağım yer var mı kapı kilitçilere gitsem anlar mı bu işten ? 

Yorum bağlantısı
Vedat Kildiric

Kardeşim kilitci işi deyil  bilakis  elektrikçi işi  ben yaptım kurtuldum  yapman gereken bir tane acma butonu alıp yaptırmak  

Ömer Vural yazdı:

İyi akşamlar herkese, konu açılalı bir seneden fazla olmuş hortlatmış gibi olucam ama şöyle bi sorun olucak bende anahtardan arka bagajımı açabilmekteyim fakat böyle bir buton yardımıyla aynı zamanda içerden açmak istiyorum fakat bu işlere pek elim yatkın değil geçenlerde bi elektrikçiye söyledim ben anlamam kapı kilitçilere falan gitmen lazım dedi, istanbul anadolu yakasında bundan anlayıp yaptıracağım yer var mı kapı kilitçilere gitsem anlar mı bu işten ? 

Yorum bağlantısı
Ömer Vural
Vedat Kildiric yazdı:

Kardeşim kilitci işi deyil  bilakis  elektrikçi işi  ben yaptım kurtuldum  yapman gereken bir tane acma butonu alıp yaptırmak  

Başka bir elektrikçide şansımı deneyeceğim bakalım istanbul anadolu yakası usta tavsiye eden var mı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sıradan bir Elektrikçi değil de. işini seven bir elektrikçi lazım size. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Vural
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sıradan bir Elektrikçi değil de. işini seven bir elektrikçi lazım size. 

Haklısın abi bulacağım inşallah..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...