İçeriğe Yönlendir

Lastik Tavsiye (F/P ürünü)

Alptuğ Özcan

Recommended Posts

Hakan Tarım
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Denizliye gitmemek gerek :)

Kim var orada :)

Sana ne ? Ne karışıyorsun, adam gelecek işte Allah Allahhhh :D :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

😁 bacanak var, arkadaşlar var; oradan geçip Sarıgöl’e memlekete gütmek var 😁

3 saat önce, Metin Akbal yazdı:

4 mevsim diye bir lastik zaten tanim olarak var, kullandiginda kendisi ortada yok :)

Zincirle idare etmek gerek o zaman.

Bence de saçma zaten 😁

2 saat önce, Tahir Ak yazdı:

kumho >falken>petlas derim üçü de iyi lastik

Ebadı belirledikten sonra marka olayına giricem, bir dünya bilinmedik marka var 🤔

2 saat önce, Hakan Tarım yazdı:

Güzeldir Denizli 😉

3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

😁 bacanak var, arkadaşlar var; oradan geçip Sarıgöl’e memlekete gütmek var 😁

3 saat önce, Metin Akbal yazdı:

4 mevsim diye bir lastik zaten tanim olarak var, kullandiginda kendisi ortada yok :)

Zincirle idare etmek gerek o zaman.

Bence de saçma zaten 😁

2 saat önce, Tahir Ak yazdı:

kumho >falken>petlas derim üçü de iyi lastik

Ebadı belirledikten sonra marka olayına giricem, bir dünya bilinmedik marka var 🤔

2 saat önce, Hakan Tarım yazdı:

Güzeldir Denizli 😉

Bu arada kimse ebat hakkında görüş bildirmedi 😬😳😁

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

195 55 16 alıverdim babaya 2 adet falken kar lastiği. Uygundu fiyatları. Şehir içi bizim kar olur da buz olmaz ondan yeter de artar bile. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Meydan

Merhaba ford connect aracımda hankook kullandım lastikler çabuk parcalandı ayrıca şikayetlere bakınca hankook lastiklerin parcalndıgı yazıyor şimdi lastik alacagım tercihim lassa yada petlas

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Ali Meydan yazdı:

ford connect aracımda hankook kullandım lastikler çabuk parcalandı

XL tipi miydi

Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk

Ben özellikle kış lastiği konusunda ekonomi yapılmasına karşıyım. Bir kere lazım oluyor ama Allah korusun belki insanın canını kurtarıyor. You tube da videoları izlerseniz millet patır patır kayarken bazı araçlar teklemeden iniyor. Sonuçta basit bir hasar bile can sıkıcı olabilir. Adac gibi güvenilir test firmalarının sonuçlarına bakılarak yaşanan bölgenin kar, buz, yağmur yoğunluğuna göre tercih yapılabilir diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
17 saat önce, Cihaner Öztürk yazdı:

Ben özellikle kış lastiği konusunda ekonomi yapılmasına karşıyım. Bir kere lazım oluyor ama Allah korusun belki insanın canını kurtarıyor. You tube da videoları izlerseniz millet patır patır kayarken bazı araçlar teklemeden iniyor. Sonuçta basit bir hasar bile can sıkıcı olabilir. Adac gibi güvenilir test firmalarının sonuçlarına bakılarak yaşanan bölgenin kar, buz, yağmur yoğunluğuna göre tercih yapılabilir diye düşünüyorum. 

Olmayınca para...alamıyorsun...Birçok vatandaş bu durumda. 

Bir de evet gerekmez boşver diyen de çok tabi arada. İkisi ayırd edilemediği için zorunlu tutulamıyor. Aslında bizim ülkede birçok durumda araç trafiğe çıkamıyor. Bazı yabancı ülkelerde farklı muayene kodları ile bazı araçlar belli şartlarda kulanılabiliyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Anıl Akca

Continental CP5 düşünüyorum fakat kullananlar kaldırıma sürttüğünde lastiğin çabuk yırtıldığından şikayetçiler. Alternatif olarak good year efficientgrip performance 4 Kanallı düşünüyorum bu iki lastik arasında hangisi daha iyi ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
35 dakika önce, Anıl Akca yazdı:

fakat kullananlar kaldırıma sürttüğünde lastiğin çabuk yırtıldığından şikayetçiler.

hangi markaları denemişler acaba kaldırıma sürterek? sağlıklı bir veri olmaz bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
6 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

hangi markaları denemişler acaba kaldırıma sürterek? sağlıklı bir veri olmaz bu.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk

Kesinlikle haklısınız hocam. Gençlikte fabrika yolunda tırmanma zorluğu olduğu için tasarruf adına sadece önlere lastik almıştım. Sonra virajda arka savurunca spin atarak tek jant lastik ve disklerle kurtarmıştım. Konu açılınca o geldi aklıma. Aman iyi yada kötü 4 lastik aynı olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Benim aracın lastiğinin diş derinliği iyi ama bu çatlaklar normal mi sizce? Bişi olmaz diyen de var, değiştir diyen de! [emoji848]
2bbf53aaf142fc4067b592e3aa5d05eb.jpg

Üretim tarihi 2014 ün 24. Haftası, dört buçuk yıllık lastik

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
26 dakika önce, İsa Acar yazdı:
Üretim tarihi 2014 ün 24. Haftası, dört buçuk yıllık lastik

kışın kullanılmış gibi. sorun olacağını sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
kışın kullanılmış gibi. sorun olacağını sanmıyorum.

Antalya plaka ama Konya’dan aldım aracı.
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Pek bu kadar yakından bakmamak gerek lastiğe [emoji4]

Bakmış bulunduk bir kere artık Mehmet abi [emoji16][emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...