İçeriğe Yönlendir

Jeep, Kia Sorento ile Fena Dalga Geçiyor (EFSANE)

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Tamer Topaç
7 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

ben daha önce toyota renault alfa peugeot ford ve şuanda kia kullanıyorum , rahatlık konfor yol tutuş az arıza çıkarma olarak ford hariç hepsinden iyi ford ile de hemen hemen kafa kafaya

Aracımdan her konuda memnunum. Bana göre değiştirmeye kalksam, piyasada mevcutun yerini doldurabilecek bir araç maalesef yok gibi. Olsa da çok yüksek meblalar ödemem gerekiyor. Bu aralar SUV sevdası tuttu. F/P oranını değerlendiriyorum. LR2, Captiva, Sorento ya da, Jeep. En az D SUV bakalım nasip kısmet.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
59 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

Aracımdan her konuda memnunum. Bana göre değiştirmeye kalksam, piyasada mevcutun yerini doldurabilecek bir araç maalesef yok gibi. Olsa da çok yüksek meblalar ödemem gerekiyor. Bu aralar SUV sevdası tuttu. F/P oranını değerlendiriyorum. LR2, Captiva, Sorento ya da, Jeep. En az D SUV bakalım nasip kısmet.

Hayırlısı hangisi içinse o olsun madem kana girdi zehir :D 

niyet tam olarak hangi yönde ise ona göre yönelmek te fayda var. araziye hiç girmem asfalt performansı çok iyi bir suv lazımsa farklı tercih , yok ben araziye girecem paso ise farklı tercih , hem asfaltta bastınmı gitsin hemde arazide gezerimse tercih farklı

F/P yönünden mantıklı olacak araçlar pek bu sınıfta olmasada yinede en uygunu seçmek tabi mantıklı olur

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
1 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Hayırlısı hangisi içinse o olsun madem kana girdi zehir :D 

hem asfaltta bastınmı gitsin hemde arazide gezerimse tercih farklı

F/P yönünden mantıklı olacak araçlar pek bu sınıfta olmasada yinede en uygunu seçmek tabi mantıklı olur

Sayenizde zehirlendik.

Tam aradığım da bu. Araziye giremeyeceksem hiç uğraşmam direkt S-Max bakarım.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
6 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

Sayenizde zehirlendik.

tamam  anlaşıldı durum.

şimdi araziye girilecek.

yakıt ne kadara katlanılabilir ?

lpg takıntısı varmı ?

bagaj ne kadar lazım?

ufakta olsa yükseltme niyeti varmı?

henüz çok tecrübemiz yok ta aldığımızdan beri bakınıp duruyoruz forumlara vs ufak tefek öğrenmeye başladık dilimiz yettiğince artı eksi yönlerini maddeleyebiliriz  niyet edilecek araçların

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
(düzenlendi)

Jeep ilk önce kendisiyle dalga geçsin bence :D

Jeep

tarihinde Ferhat Genç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
47 dakika önce, Ali Gök yazdı:

tamam  anlaşıldı durum.

şimdi araziye girilecek.

yakıt ne kadara katlanılabilir ?

lpg takıntısı varmı ?

bagaj ne kadar lazım?

ufakta olsa yükseltme niyeti varmı?

henüz çok tecrübemiz yok ta aldığımızdan beri bakınıp duruyoruz forumlara vs ufak tefek öğrenmeye başladık dilimiz yettiğince artı eksi yönlerini maddeleyebiliriz  niyet edilecek araçların

😂😂

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Tamer Topaç yazdı:

Sayenizde zehirlendik.

auto bild de arazide suv incelemesi vardı, yazının sonunda, fotoğrafçımız da S-max ile bizimle her yere kadar geldi bunu da yazmadan edemeyiz demişlerdi...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

auto bild de arazide suv incelemesi vardı, yazının sonunda, fotoğrafçımız da S-max ile bizimle her yere kadar geldi bunu da yazmadan edemeyiz demişlerdi...

Reno9 gelmiş, smax ı yiyim 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Reno dag arabasinin krali . 

Dayim broadwayle haftad 2 defa 2500 metrelerw cikiyor. 1 defa gittim libertyle bidaha gitmem arabanin vidalari gevsedi sandm yol o derece diyorum 

😬

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
28 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

orantısız oldu ama bu

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
7 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

orantısız oldu ama bu

Gerçekler ortada olmalı 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

jeeep, düzyolda gitmeyi öğrendide arazisimi kaldı :D

not: reno 12 ile tarla bile sürülür....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Gerçekler ortada olmalı 

saatleri ayarlaylım o zaman

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
12 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

saatleri ayarlaylım o zaman

Başkan gelmezse avkat gelsin 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Renonun turbolusu Kangoo var olma mı?
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
18 saat önce, Tamer Topaç yazdı:

evet bu ara herkes de bir suv sevdası var , ben soğuk bakıyorum suvlara benim gibi adama da suv gelmez zaten , ben agresif araç kullanıyorum suvlar virajda benim kullanımıma dayanamaz atar kendini  :) yada yatarlar  :)  

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 saat önce, Murat Öngür yazdı:

evet bu ara herkes de bir suv sevdası var , ben soğuk bakıyorum suvlara benim gibi adama da suv gelmez zaten , ben agresif araç kullanıyorum suvlar virajda benim kullanımıma dayanamaz atar kendini  :) yada yatarlar  :)  

Ceedle viraja girince esp yanmıyorsa çoğu suvlarda da sorun olacağını sanmam. Bakınız @Mehmet Ozyurek

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
2 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ceedle viraja girince esp yanmıyorsa çoğu suvlarda da sorun olacağını sanmam. Bakınız @Mehmet Ozyurek

ceed le viraj derken ? asla yanmadı esp ışığı ! ceedin viraj kabileyeti çok iyi. Ford dan sonra en iyi viraj kabileyeti olan aracımdır.

çok çok kaliteli suvlar hariç hiç bir suv ceed kadar viraj alamaz zaten aerodinamik olarak da çok zor.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

ceed le viraj derken ? asla yanmadı esp ışığı ! ceedin viraj kabileyeti çok iyi. Ford dan sonra en iyi viraj kabileyeti olan aracımdır.

çok çok kaliteli suvlar hariç hiç bir suv ceed kadar viraj alamaz zaten aerodinamik olarak da çok zor.

Viraja hızlı giriyorum dedin ya onun için dedim, istanbulda hızlı girilecek boşlukta viraj bulmak viraja girmekten daha zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...