İçeriğe Yönlendir

Jeep, Kia Sorento ile Fena Dalga Geçiyor (EFSANE)

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Murat Öngür
9 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Viraja hızlı giriyorum dedin ya onun için dedim, istanbulda hızlı girilecek boşlukta viraj bulmak viraja girmekten daha zor.

:)  o doğru ama ben çok sık uzun yola çıkıyorum hatta yaptığım km nin % 80 i uzun yol kardeş , ama artık hızlı zamanlarımız geçti 2 çocuk var :) tem de bile 130 u geçtiğim nadır artık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

:)  o doğru ama ben çok sık uzun yola çıkıyorum hatta yaptığım km nin % 80 i uzun yol kardeş , ama artık hızlı zamanlarımız geçti 2 çocuk var :) tem de bile 130 u geçtiğim nadır artık.

Çocuk olup sakinleştiğine göre suv vakti gelmiş :tongue:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Şimdi, Köksal Yılmaz yazdı:

yok ya ben sevmiyorum suv belki sedan olabilir yada temiz bulursam ceed in sw u da olabilir. Tipi hoşuma gidiyor. Birde suvlar pahalı suv alacak olsam kuga sportage yada 5008 olabilir onlarda 100 binden yukarıda yani şu durumda hayal  :D

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
30 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

İşte durum burada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Murat Öngür yazdı:

ben agresif araç kullanıyorum suvlar virajda benim kullanımıma dayanamaz atar kendini  :) yada yatarlar  :)  

İyi seçmek gerek.. Seçim doğru ise ne atıyor ne yatıyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Bir saat önce, Murat Öngür yazdı:

ceed le viraj derken ? asla yanmadı esp ışığı ! ceedin viraj kabileyeti çok iyi. Ford dan sonra en iyi viraj kabileyeti olan aracımdır.

çok çok kaliteli suvlar hariç hiç bir suv ceed kadar viraj alamaz zaten aerodinamik olarak da çok zor.

zaten çok çok kaliteli suva biniyoruz yahu . sıfırı 750 kaat :D 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
15 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

En baba

esek.png

aynen süper paylaşım  :) küçükken az binmedim karakaçan derdik  :) 

19 saat önce, Ferhat Genç yazdı:

Jeep ilk önce kendisiyle dalga geçsin bence :D

Jeep

jeep gibi bir markanın fiatın himayesine girmesi bence prestij kaybı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

aynen süper paylaşım  :) küçükken az binmedim karakaçan derdik  :) 

jeep gibi bir markanın fiatın himayesine girmesi bence prestij kaybı. 

ferrrari de fiatın diye biliyorum 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
2 saat önce, Ali Gök yazdı:

arazide konili suv mu olacak şimdi 

Önce gerçekleştirmek lazım. Hayallerde hep FOX süspansiyonlu birşey olsa da, hayal işte.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
2 saat önce, Ali Gök yazdı:

ferrrari de fiatın diye biliyorum 

Evet ama ferrariye fiat motoru takmıyorlar :) jeep e takıyorlar. 

Jeep in bir suvu vardı renegade galiba adı fiat motorlu. motor kötü olduğundan demiyorum ama orj abd jeep in motoru çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü benim bildiğim sonuçda amerikan motoru  :superman:

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

Evet ama ferrariye fiat motoru takmıyorlar :) jeep e takıyorlar. 

Jeep in bir suvu vardı renegade galiba adı fiat motorlu. motor kötü olduğundan demiyorum ama orj abd jeep in motoru çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü benim bildiğim sonuçda amerikan motoru  :superman:

Bu mevzu çok derine gider. jeep dandik diyelim konuyu kapatım :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
11 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Bu mevzu çok derine gider. jeep dandik diyelim konuyu kapatım :D 

jeep dandik olurmu ya ooo abd patentli hiç bir marka kötü olamaz ( otomobil olarak ) adamlar işi biliyor aldıkları yabancı otolarda da çok iyi araştırırlar.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
9 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

jeep dandik olurmu ya ooo abd patentli hiç bir marka kötü olamaz ( otomobil olarak ) adamlar işi biliyor aldıkları yabancı otolarda da çok iyi araştırırlar.

her marka her  markadan motor alıyor artık. zaten markalar arasındada motor ömrü olarak pek fark kalmadı.

bugün hyundai de fiatta toyotada vw de psa da  mercedeste motor üretiyor kim hangisine kötü diyebilir.

jeepin daha önce mercedesten de  motor aldı. fiattan da  motor alması çok normal ve mantıklı 

yeni üreim patriot vs jeep diye alan yok zaten. jeep alıp jeep gibi kullanacak  adamın tercih edeceği jeepler bellidir. 

abd den kolay kolay kötü mal çıkmaz. telefon aldım çok memnunum .  15 16 yaşında arabasını aldım severek kullanıyorum. 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
35 dakika önce, Ali Gök yazdı:

her marka her  markadan motor alıyor artık. zaten markalar arasındada motor ömrü olarak pek fark kalmadı.

bugün hyundai de fiatta toyotada vw de psa da  mercedeste motor üretiyor kim hangisine kötü diyebilir.

jeepin daha önce mercedesten de  motor aldı. fiattan da  motor alması çok normal ve mantıklı 

yeni üreim patriot vs jeep diye alan yok zaten. jeep alıp jeep gibi kullanacak  adamın tercih edeceği jeepler bellidir. 

abd den kolay kolay kötü mal çıkmaz. telefon aldım çok memnunum .  15 16 yaşında arabasını aldım severek kullanıyorum. 

bende onu diyorum abd den kolay kolay kötü mal çıkmaz abd liler kaliteye alışkın oldukları için kaliteyi ararlar. abd arabası için 15 16 yaş bir şey değil 50 yaşında  motorları revizyon görmemiş araçları var ( az kullanılmış tabi ) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...