İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

fren ana merkez kaçırıyor, contası keçesi değişecek

motor inecek mi? 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

piston aşşağada

çok sakat

IMG-3576.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Selim Bilgin yazdı:

Araba ağır fren de yetersiz bana göre ama yine de basınca duruyor, bir de pedalın dibe inmesi normal değil.

Ben son seramik balataları takınca balatanın rodajı bayağı uzun sürdü, o sürede cidden durmuyordu araba, vitesi boşa aldım bir kaç kere hatta, dursun diye. Ama pedal normaldi. Eğer pedalda sorun olmasa balataları ufak bi zımpara yaptır söktürüp diyeceğim ama önce pedalı çözmek lazım.

Basınç açmaktan kasıt yazılımsa şanzımana bir şey olmaz, sürekli gazlamazsan. Benimki bayağıdır yazılımlı. :)  Ama yazılım haritalarında basınç açmıyorlar artık, yani peak basınç çok değişmiyor, harita ile oynuyorlar sadece. Hatta daha güvenlik limitlerini aşağı çekiyorlar. Nerede yaptırdın sen?

Sürekli gazlamak için uygun yolda yok zaten ama yine de eski haline geri getirdik, yerel bir yazılımcı yaptı. 245 miydi 254 müydü tam hatırlamıyorum ama hız limiti varmış, kadranı sona yaslıyordu yazılım sonrası 🙂

Sani Gerşon yazdı:

PEdalın dibe inmesi normal değil. Fren ana silindirine bi baktırın derim. Kaçırıyor olabilir.

Kontrol edeyim, dışarı yağ mı kaçırıyor yani?

Çağlar Bayur yazdı:

fren ana merkez kaçırıyor, contası keçesi değişecek

Tam olayı anlamadım içerden mi kaçak var dışarı mı yağ kaçırıyor ona göre bakalım? 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

alman mühendisliği böyledir taş taşşş

Sanayi taş mı yesin :) 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

çok sakat

IMG-3576.jpg

Saadet zinciri, ömürlük. 

• Beğenme 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Furkan Bakırel yazdı:

Tam olayı anlamadım içerden mi kaçak var dışarı mı yağ kaçırıyor ona göre bakalım? 

motor tarafı pedalı basınca hidroliği sıkıştıran merkez. frenci ler söker tamir kitleri vardır içini değişir

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Çağlar Bayur yazdı:

motor tarafı pedalı basınca hidroliği sıkıştıran merkez. frenci ler söker tamir kitleri vardır içini değişir

O işi beceremezler burada, dokunurlarsa tamamen tutmaz olur 3-4 bin de paramı alırlar😂. Ben bi araştırayım bakalım ben yapabilecek miyim. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
(düzenlendi)
Furkan Bakırel yazdı:

O işi beceremezler burada, dokunurlarsa tamamen tutmaz olur 3-4 bin de paramı alırlar😂. Ben bi araştırayım bakalım ben yapabilecek miyim. 

Koca Süvas’ta bi freni yapamayacaklarsa oohooo 

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Furkan Bakırel yazdı:

tofaşı bilem yapabilen her tür yapar, frenci tost mu satıyor orda :mangal:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Furkan Bakırel yazdı:

Kontrol edeyim, dışarı yağ mı kaçırıyor yani?

Çok büyük ihtimalle yağ kaçırıyor lakin kompresyon da kaçırıyor olabilir. Vakumlar ya da westinghouse da bakmak gerekebilir.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Arabamı dün boyacıma bıraktım. Arka tampon boyanacak, komple pasta cila yapılacak inşallah.

IMG_2724.jpeg

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Emre Şimşek yazdı:

Arabamı dün boyacıma bıraktım. Arka tampon boyanacak, komple pasta cila yapılacak inşallah.

IMG_2724.jpeg

Coming soon

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Fren hidroliği değiştirdim, orjinal z rot lastiği bulmuşken onuda değiştirdim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Oğuzkan Erışık yazdı:

Coming soon

boyasız al 350den düşersin :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...