İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Cem Işık
Selim Bilgin yazdı:

Sadece boya olsa çok takmazdım da, önceden de boyalıydı orası muhtemelen, hasar gördü tampon, mecbur yaptıracağız artık.

Geçmiş olsun Selim, Allah tekrarından saklasın inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Selim Bilgin yazdı:

Bugün değil de dün çarptılar. :) 

Geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Kışlıklardan kurtardım. Lastik oteline bıraktım. Kışa kullanırız inşallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erkan Işık yazdı:

Araçları unuttuk kendımıze bakıyoruz artık 

bisiklet/tren/otobüs devrine adım atıyoruz. gereksiz pasta cila partikülü saçmak sorgulanacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Şenses

Yeni aldığım Honda Crv için silecek takımı, bir iki anahtarlık ve boş sustalı anahtar kabı aldık, bugün kargolar geldi şükür.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Bugün yeti nin içini süpürdüm, sonra da oğlumun getirdiği dezenfektan ile içeriyi iyice sisleme yaptım, kapıları kapattım. Yarım saat sonra tekrarladım. Yarın da gelinin aurisi hallederim inşllh.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Ortam nasıl sezgin ingilterede
Abi bişey olduğu yok herkes sokaklarda parklarda . Restoranlar publar vs kapalı.
Ben uber eats ve deliveroo yapıyorum pek yoğunluk yok. Beklemedeyiz ekonomi çok etkilendi burdada
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Sezgin Yılmaz yazdı:

Abi bişey olduğu yok herkes sokaklarda parklarda . Restoranlar publar vs kapalı.
Ben uber eats ve deliveroo yapıyorum pek yoğunluk yok. Beklemedeyiz ekonomi çok etkilendi burdada

Burasıda aynı burada olan 65 yaş üstüne oldu evlerde hapıs babam artık dayanmıcam ben dedı yarın yaylaya kacıyor :))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Burasıda aynı burada olan 65 yaş üstüne oldu evlerde hapıs babam artık dayanmıcam ben dedı yarın yaylaya kacıyor :))

Durduğu hata. Mis gibi yer orası
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
65 değilim ama bende torun tombalak yarın ovaya bağ evine kaçacagım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sezgin Yılmaz

Yağ filtre bakimini hallettim . Balatalarini degisicektim pedleri tutan vida sıkışmış açamadım o kaldi . Top box montajını yaptim yollara hazir. Açık lastikçi bulabilirsem lastikleri de degistirticem3b3bee108ee28776aa2fe1ee091407e4.jpg036863ffcbd92cb1529bd43b99bf4584.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bende bugun aracı yıkadım sonra gıttım bir tane moser 1400 elektrikli tam takım saç kesme makınesi aldım ya kızıma ya hanıma yanları aldırcam  makıne gecen hafta ınternetde 200-230 du internetde 400-450 olmus :)) 200 tl ye magazadan aldım 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Dünden beri saç kesme makinası(mümkünse aynı zamanda sakalda olacak) bakıyorum. 

Remington, Moser , powertech vb kaliteli ürün bakıyorum.

Uygun fiyatlı kaliteli bir ürün bulursam bende alacağım

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
Alptuğ Özcan yazdı:

Dünden beri saç kesme makinası(mümkünse aynı zamanda sakalda olacak) bakıyorum. 

Remington, Moser , powertech vb kaliteli ürün bakıyorum.

Moser 1400 al ama magazadan al orjınalı internet pahalı siyah kutu olanlar tam takım 4 tane içinde tarak bır idareten makas var kırmızı ufak kutular içinde tarak yok nuaralı tarakları ankarada yasıyorsun sanırım hırdavatcılara bak ne çekme ne kesımde sorun cıkardı süper makıne alman malı ayrıca numaralı tarakları temın ederım dersen 170 lıra taraksız olanı alıp yollayım ıstersen https://www.google.com/search?q=moser+1400+nasıl&rlz=1C1SQJL_trTR855TR855&sxsrf=ALeKk023lEAWQBUQI_2aBuRyUBBKFebcOw:1586545977010&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjr_4OryN7oAhVWhlwKHTR2DDQQ_AUoAnoECCwQBA&biw=1536&bih=750#imgrc=xMm4YYcFoJRaOM   170 olan bu 200 olanıda buna tarakları eklenmıs olan aldıgım bu 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
Dünden beri saç kesme makinası(mümkünse aynı zamanda sakalda olacak) bakıyorum.  Remington, Moser , powertech vb kaliteli ürün bakıyorum.

Powertech 3500 6-7 yıldır kullanıyorum ve tavsiye ederim. Kutu içerisinde yedek batarya davvar. Yıllar içinde sadece Bataryası öldü, kablolu kullanmaya devam ediyorum. Bataryanın birini açtım içinde iki tane 1000mah kalem pil varmış. Müsait bir zamanda 2 tane şarjlı pil alıp değiştireceğim.

Farklı zamanlarda bir tane daha almıştık, diğeri de sorunsuz hala çalışıyor.

Bu hafta bir tane daha sipariş verdim.

Aynı ürün farklı markalar adı altında da satılıyor.

"Tıraş makinesi 3500" diye aratırsanız alternatif markalar da çıkıyor.

Daha önceden üstte önerilen moser den kullandım. O da çok güzel. Düşürüp kırınca şarjlı bir model almak istediğim için aynısından almamıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Remzi Karaca yazdı:

kablolu kullanmaya devam ediyorum.

Tavsiye ve bilgilendirme icin tesekkur ederim. 

Bu kablolu olarak kullanabilme konusu da onemli benim icin. Sarji biterse olmadik zamanda kablo ile kullanabilmek buyuk avantaj. 

Bu gidisle makineye ihtiyacimiz olacagi kesin(sokagacikmayasagisonrasiyaşananlar)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Koltuk atlet kılıfları söktüm, sonrada forbix gts 35 ile sildim bakalım kuruyunca nasıl olacak. İyi olmuşsa yeni atlet kılıfları takarım, olmadıysa bir kez daha förbix lerim

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bugün izim günümdü 4 haftadır izin günümde dışarı çıkmıyor.

Balkondan jettamla eski gezdiğimiz günler andık :)
Korona'dan önce ve sonra :D
h28Xfy.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Dün ( Cumartesi) sokağa çıkma yasağı üstüne havada güzel olunca 5 6 ay kadar önce aldığım ustanın arkaları değiştirtip önler biraz daha idare eder dediği balatalar tam bitmeden değiştirmek istedim çok basit ustalık gerektirecek bir tarafı da yok toplamda sök tak 1 saat sürmemiştir. Yalnız kaliperi tutan cıvatalar 6,5 Alyen ben de vardı ama bulamadık onun yerine 45 lik 8 köşe Alyen vardı onunla söküp taktım.

Daha sonrada geçen hafta da yıkamıştık ama resmen çamur yağmış gibi kirliy di önce karcher'ın makina ile gelen dış yıkama ürünü ile kaba bir yıkama daha sonra Arexons cilalı şampuan ile biraz daha detaylı ufs yün eldivenle bol köpüklü yıkama ve durulama arkasına da Sonax bsd daha sonra da auto finesse visio ile de cam temizliği yaptık .4b99f29035bb7702165a0ae04dc7d115.jpg828d9c344214106e14e0f87518dcab99.jpg28ef1da1a569ca2721a790e03919dbe6.jpg6c320b961c2002164a07a39b1e38af4f.jpg44b8cf16116927481b13f8170d5a86ec.jpg7568df89c4e7d6112ea1425ac5c96252.jpg54b4e338f3cb9fe7f8fd8cfe8aa54243.jpg7ef8df57ce058079fdbe39ffac4407c6.jpg5ed283d22c21b93a0356ffd737dbc821.jpg5cb063beb55c991156292c1e8e262e0b.jpgf0f4b6bc3780a90558ac3ceea7547f4d.jpg546a85c98f1383934e5e14ee919a6337.jpg

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)

Masallah guzel olmus. 

Balatalari yapmak da iyi cesaret

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
(düzenlendi)
Hayrettin Gücin yazdı:
Koltuk atlet kılıfları söktüm, sonrada forbix gts 35 ile sildim bakalım kuruyunca nasıl olacak. İyi olmuşsa yeni atlet kılıfları takarım, olmadıysa bir kez daha förbix lerim

Temizlik başarılı olmuş. Förbix i beğendim.
Yeni spor atlet kılıflarıda taktık, iyi oldu. Elime sağlık.

Adnan Çakır yazdı:
Dün ( Cumartesi) sokağa çıkma yasağı üstüne havada güzel olunca 5 6 ay kadar önce aldığım ustanın arkaları değiştirtip önler biraz daha idare eder dediği balatalar tam bitmeden değiştirmek istedim çok basit ustalık gerektirecek bir tarafı da yok toplamda sök tak 1 saat sürmemiştir. Yalnız kaliperi tutan cıvatalar 6,5 Alyen ben de vardı ama bulamadık onun yerine 45 lik 8 köşe Alyen vardı onunla söküp taktım.

Daha sonrada geçen hafta da yıkamıştık ama resmen çamur yağmış gibi kirliy di önce karcher'ın makina ile gelen dış yıkama ürünü ile kaba bir yıkama daha sonra Arexons cilalı şampuan ile biraz daha detaylı ufs yün eldivenle bol köpüklü yıkama ve durulama arkasına da Sonax bsd daha sonra da auto finesse visio ile de cam temizliği yaptık .

Elinize sağlık.

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
resimler silindi. alıntı yaparken resimleri silelim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Unkun

QOAxMH.jpg

Focus C max

Aydınlatma için 3mm mantar led kullanılıyor. Kamerada parlak çıkıyor ama gözle gayet güzel görünüyor.

Far kumanda kısmının yeşil ledlerini kırmızı ve beyaza çevirdim. Yavaş yavaş kapı, klima, düğmelerdeki ledleri de çevirmeyi düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...