İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Arif Aykın
Ali Darbaz yazdı:

Senin araba opel değilmi. bu dacia jantı ? 

Yok canım ne Opel’i öyle kötü arabalara biner miyim ben hiç 😜 benim jantlar kara jant Çelik jant alacak kadar büyüyemedim birde orijinal bulmak çok zor hep replika var.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Dün akşam işe çağırdılar arıza var diye. Yol güzergahımda yeni asfaltlama çalışması yapılmıştı. Yolumda tahminimce 30-40 ile giderken birden kütleme geldi biraz ilerledikten sonra durdum baktım durum fotoğrafta görüldüğü gibi olmuş. Geri gittim yürüyerek baktım logar kapağı çıkmış yerinden oraya düşmüşüm ben geçerken çıktı sanırım veya başka araçta çıktı ben dikkatten kaçırdım anlamadım orasını. Kardeşim işe bıraktı sabahta yavaş yavaş gittim baktım hava kaçırmıyor lastikçi düzeltti jantı 25 TL işlem ücreti aldı. Allahtan lastik yarılmadı.

50366193103_0877b79f39_b.jpg  
Geçmiş olsun iyi balonda yapmamış. Benim 2 lastik balonlu [emoji16]

Senin araba opel değilmi. bu dacia jantı ? 
Kapak jantın kapağı çıkmış hali :) Benim kışlık jantlar bundan.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Geçmiş olsun iyi balonda yapmamış. Benim 2 lastik balonlu emoji16.pngKapak jantın kapağı çıkmış hali :) Benim kışlık jantlar bundan.

Ben yarılmadığına şükrediyorum valla

Yorum bağlantısı
Cem Işık

195-45-15 ölçülü lastikle otoyoldan istanbuldan ankaraya gidene kadar 3 lastiğim balon yapmıştı:) Yollarımız Allaha emanet..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben diyomda inanmıyonuz. 2012 den sonra Türkiye pazarına rus çin pazarı muamelesi yapıyorlar. Parça çalıyorlar. Cruze bile 16 alaşım jant gelmiş türkiye pazarına. Çin ve ruslara teneke tekerle satmışlar. Nerden kısacakları belli değil gavurların. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Alaşım jant çok para, gerek yok, onu koyacağına yan hava yastığı koy. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Evren Erakçora yazdı:

Alaşım jant çok para, gerek yok, onu koyacağına yan hava yastığı koy. 

Onuda çalıyorlar, hava yastığı 2 ye düşürdüler. 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Okay Kaygusuz yazdı:

Rot kaymis olabilir mi

Benim için dediniz sanırım arka lastik bu duruma düştü önde sıkıntı yoktu.

Şimdi geçtim aynı yerden zaten mecbur o yolu kullanıyorum belediye hemen önlem almış 🤬🤬🤬

50367789326_0842b775e8_b.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Arif Aykın yazdı:

Geçmiş olsun maşallah iyi lastikmiş markası ney?

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Uzunoğlu yazdı:

Geçmiş olsun maşallah iyi lastikmiş markası ney?

Teşekkürler. Nokian zline.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Ben diyomda inanmıyonuz. 2012 den sonra Türkiye pazarına rus çin pazarı muamelesi yapıyorlar. Parça çalıyorlar. Cruze bile 16 alaşım jant gelmiş türkiye pazarına. Çin ve ruslara teneke tekerle satmışlar. Nerden kısacakları belli değil gavurların. 

Kısanlar orjinal g a v u r  değil, yerli g a v u r l a r.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Arif Aykın yazdı:

Ben yarılmadığına şükrediyorum valla

Geçmiş olsun hakikaten sağlam lastikmiş. Jant o hale gelmesine rağmen lastikte bişey yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Alptuğ Özcan yazdı:

Geçmiş olsun hakikaten sağlam lastikmiş. Jant o hale gelmesine rağmen lastikte bişey yok

Zaten yazlık kışlık nokian herkese tavsiye ediyorum canlı hasar testini de yapmış olduk :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Merhaba 

Arabayı bu gün Mehmet abiye sigortalattım. Artan fiyatlar ve üzerimdeki kredi yükü nedeniyle arabayı garanti altına almaya karar verdim. Cruze 20 aydır kaskosuz geziyorduk. Artık Kaskosu var arabanın. Mehmet abi bana uygun bir rakam verdi. Allianz dan sigortalı olduk :) 

Araba yaşlı olduğu için 4 köşe resmini çektirdi. 10 yaşını dolduran arabalarda böyle bir madde varmış. 

ACtC-3fCYYzI5O16XLsZv-RihU750LyvtpAvVqtd

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Darbaz yazdı:

Araba yaşlı olduğu için 4 köşe resmini çektirdi. 10 yaşını dolduran arabalarda böyle bir madde varmış. 

Yok be yanlış anlamışsın :)

Arabanın nesi var. daha genç bu.. 

Tescil tarihi eski olan dedim. yani, arabayı aldığın tarihten itibaren 7 gün içinde kasko yaptırmazsan, poliçe aşamasında ve hasar anında bu fotoğraflar isteniyor. 

20 aydır kaskosuz gezdiğin için isteniyor fotoğraf. 

Aynı şey, kasko bittikten sonra 7 gün içinde yeni poliçeyi yaptırmazsan da geçerli. 

Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Arabayı bu gün Mehmet abiye sigortalattım.

Güzel poliçe oldu çok güzel fiyat oldu. Hayırlı olsun Allah lazım etmesin. Lazım olursa da için rahat olsun. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yok be yanlış anlamışsın :)

Arabanın nesi var. daha genç bu.. 

Tescil tarihi eski olan dedim. yani, arabayı aldığın tarihten itibaren 7 gün içinde kasko yaptırmazsan, poliçe aşamasında ve hasar anında bu fotoğraflar isteniyor. 

Aynı şey, kasko bittikten sonra 7 gün içinde yeni poliçeyi yaptırmazsan da geçerli. 

Güzel poliçe oldu çok güzel fiyat oldu. Hayırlı olsun Allah lazım etmesin. Lazım olursa da için rahat olsun. 

Aklım yapamadığımız o Koç ailem indiriminde. Kardeşimin üstüne olması yüzünden böyle olmak zorunda kaldık. :( Hipermil ile tasarruf ettiğim benzin parası ile arabanın kaskosunu yaptık. Son derece güzel bir duygu :)

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aklım yapamadığımız o Koç ailem indiriminde. Kardeşimin üstüne olması yüzünden böyle olmak zorunda kaldık. [emoji20] 

Evet. Koç ailem üyelerine çok ciddi indirim var Allianzda.

Eşlerde yakını kabul ediyoruz ancak kardeş baba vs olmuyor.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet. Koç ailem üyelerine çok ciddi indirim var Allianzda.

Eşlerde yakını kabul ediyoruz ancak kardeş baba vs olmuyor.

Babamı koçailemli yaptım ama kardeşi kabul etmiyorlar. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Mehmet Ozyurek yazdı:

Eski fotoğrafı kullanıp kullanmadığımız nasıl anlaşılıyor emmi ?

Sonuçta art niyete açık bir konu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Oğuzkan Erışık yazdı:

satın almadan önce fotosunu nasıl çekecek mesela?

edit: 20 ay mış uzun zaman evet :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
O konuda kaskoluk bir işlem olduğu zaman eksper resmin orijinal halini isteyip tarihine filan bakıyor. Yakın zamanda kaskoyu kullandım istemedikleri şey kalmadı.
satın almadan önce fotosunu nasıl çekecek mesela?
edit: 20 ay mış uzun zaman evet :f1:

Sahibinden e yüklenmiş fotoların orjinalini satandan isteyebilir mesela
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...