İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Umut Taşlı
(düzenlendi)

küçüğü satış için ilan icabı yıkadım, kc pw'yle sıvadım, jantlarını da boyadım elim değmişken. hesapta camın üzerindeki yapıştırma izini çıkaracaktım sıcaktan beynim erimeden ama sıcaktan beynim eridi

cVwejC.jpg

edit: imla

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

servis ince stepneye 2.5 dedi🤭

geçen yıl Ankarada ki bir lastikçiden mondeo için almıştım 400 tl ye.....

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Mehmet Ozyurek yazdı:

Arabanın değeri 5 bin lira düşmüştür :)

ilana koyarken stepne hiç takılmadı diyemeyeceksin 

Valla dediğin gibi abi ama + bijon anahtarı alacağım ya 4750 ye indiririz herhalde 😂 full kaskolu binilmiştire de birşeyler yaparız 😀

Sani Gerşon yazdı:

Bayılırım. Hem yükten hafifliyorsunuz, hem de bagajdan kazanıyorsunuz. Renegade'e arıyorum da, bulamıyorum.

Fakat benimkinde şöyle durum vardı aracın orijinal lastik ebatı 17’’ stepne 16’’ araba 4 yetişkin+yük vardı yol hep viraj ve taşlıktı bu sebepten sürekli ön tampon lipi sürtme yaptı. Stepnenin de 17 olması gerekmez mi bu durumda.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Arif Aykın yazdı:

Fakat benimkinde şöyle durum vardı aracın orijinal lastik ebatı 17’’ stepne 16’’ araba 4 yetişkin+yük vardı yol hep viraj ve taşlıktı bu sebepten sürekli ön tampon lipi sürtme yaptı. Stepnenin de 17 olması gerekmez mi bu durumda.

Lastiğin çapı önemli çap aynı ise sıkıntı olmaz. Mondeo mk5 lastik 235/50r17, stepne 215/60r16 ama çap aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

İnce stepnelerden benimki ebatta bakmadım valla. 

Metin Uzunoğlu yazdı:

Lastiğin çapı önemli çap aynı ise sıkıntı olmaz. Mondeo mk5 lastik 235/50r17, stepne 215/60r16 ama çap aynı.

Lastiği tamir ettirdim. Değişik bir parça girmiş sanki rulman iç bileziği gibi tuhaf birşey. Stepneye de hava bastırdım yola çıkmadan da + bijon alacağız.

50269892238_c5492f9233_b.jpg

50269892268_d133a9e283_b.jpg

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Alpay Sumer yazdı:

yüzük ya bu 😂

Kayınbiraderde öyle diyor lastikçi de ben öyle değil diyorum. Lastikçide gen çocuk vardı ha kız ile erkek kavga etmiş tüzüğü kırıp fırlatmış onların ayrılması sana yaramamış diyor😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Arif Aykın yazdı:

Kayınbiraderde öyle diyor lastikçi de ben öyle değil diyorum. Lastikçide gen çocuk vardı ha kız ile erkek kavga etmiş tüzüğü kırıp fırlatmış onların ayrılması sana yaramamış diyor😂

şu çakma stres yüzüklerden. Hikayeye bişey diyemeyeceğim 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Emre Şimşek yazdı:

Ön tamponu 3 tane daha akıllı vidadan kurtardım. Bunu niye yaparlar arabaya halen anlamış değilim. 

eline sağlık. Kolaylarına geliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Patlak far ampulünü  değiştim 

Birde parklara sarı ampul taktım resimler konusunda 

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

3 yıldır aktif araç kullanımım var takribi 55bin km. Bu süreç içinde defalarca geçtiğim güzergahta olmak üzere ilk trafik cezamı yemiş bulunuyorum. Erken ödeme ile biraz daha az ödedim.

55bin kmde ilk ceza zannımca kabul edilebilir bir seviye olsa gerek. Gebze,Ankara,Manisa,Konya,Sapanca buralara gittim ve ikametinde bulunduğum Bursa bölgelerinde ekseriyetle araç sürdüm. Ben cezayı Bilecik'e gidişte yemişimdir diye tahmin ederken meğer Bozüyükten İnegöle gelirken saat 21.12de cezayı yemişim. Neyse sağlık olsun. 🙂

W8JSro.png

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Geçmiş olsun,  Antalya dönüşü bozuyukte ceza yemişim e-devlette gördüm. O bölgede çok eds var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Uzun yol sonrasi garajimda bir duş aldirdim motor ici motor altina kadar hortumla su tuttum.

xSCb3G.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Recep Demirci yazdı:

55bin kmde ilk ceza zannımca kabul edilebilir bir seviye olsa gerek

8 sene 80 bin km ceza yemedim, son iki senede 3 ceza yedim hızdan... Son zamanlarda garip yerlere kamera konuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

abi arka tamponun altı gri yap beni gibi bi şeyler diyor sanki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

@Alpay Sumer Geri vites lambalarını led ile değiştirdim. aldıklarım olmadı eldeki dipsiz ledlerden taktım. Onları iade edeceğim.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Uzunoğlu yazdı:

@Alpay Sumer Geri vites lambalarını led ile değiştirdim. aldıklarım olmadı eldeki dipsiz ledlerden taktım. Onları iade edeceğim.

Neden olmadıki abi?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Neden olmadıki abi?

Seninkilerin duylu olanını aldım kataloğunda öyle yazıyordu. Söktüm ampülü çıkarınca dipsiz ampül çıktı karşıma. Allahtan plakalık için aldığım dipsiz ledlerden fazla vardı elimde onları taktım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Uzunoğlu yazdı:

Seninkilerin duylu olanını aldım kataloğunda öyle yazıyordu. Söktüm ampülü çıkarınca dipsiz ampül çıktı karşıma. Allahtan plakalık için aldığım dipsiz ledlerden fazla vardı elimde onları taktım. 

Aldıklarım gayet iyi. Yine aklında bulunsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Aldıklarım gayet iyi. Yine aklında bulunsun.

jlEGFV.jpgson durum bu yeterli dersen diğerlerini iade edeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...